ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana maila wszystkim użytkownikom za jednym razem
nmpministranci
Witam,
Na samym początku chciałbym przeprosić Administrację za wszystkie błędy, które zrobiłem przy zakładaniu tego tematu, a których nie zauważyłem. Wink

Mój problem jest nietypowy, dotyczy on jednak wersji v7, dlatego też w tym dziale napisałem. Do rzeczy: Założyłem konta około 100 użytkownikom na mojej stronce, w których między innymi podałem maile utworzone wcześniej przeze mnie dla każdego usera z osobna. Zaistniała jednak konieczność przejścia na inną skrzynkę e-mailową, dlatego muszę zmienić każdemu maila Frown . Jest tego sporo. I tu rodzi się pytanie czy da się zmienić maile wszystkim użytkownikom "za jednym zamachem"?
Przykład:
zmiana z na

Dziękuję z góry i proszę pomoc.
Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Cool


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - khaman 28.10 - 16:20

Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 16:37:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
Nie wiem czy pomysł dobry, ale może coś takiego. Export bazy danych. Otwarcie jej w programie do edycji tekstu z możliwością "znajdź, zamień wszystko" i zamienić. Potem import bazy.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
nmpministranci
Też o tym myślałem. To jest raczej bezsensu. Dane te są rozstrzelone w dokumencie(nie są w jednej kolumnie). Trzeba by było każdy mail zaznaczać i poprawiać. Frown Mi chodzi o to by człon np. @wp.pl w każdym mailu zmienić na onet.eu.Frown
Dzięki za sugestię, ale do końca o to mi nie chodziło.
Edytowane przez hoopak dnia 28.10.2009 16:45:36
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
khaman
Dane te są rozstrzelone w dokumencie(nie są w jednej kolumnie)

A jakie to ma znaczenie? Program sam znajduje wszystkie np. @wp.pl i zmienia na @onet.eu oczywiście jeśli o taką zmianę chodzi.
Edytowane przez khaman dnia 28.10.2009 16:46:02
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
nmpministranci
Tak @khaman masz rację, ale w tabeli fusion_users mamy wszystkich użytkowników. W moim przypadku to userzy zewnętrzni i wewnętrzni. Ja chce zmienić dane tylko userom wewnętrznym. A tak poza tym strasznie boję się importu tej tabeli; aż strach pomyśleć, że może coś wylecieć w powietrze np. polskie ogonkiFrown
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
khaman
A to jak masz "wewnętrznych" i "zewnętrznych" to chyba ich sobie ręcznie musisz znaleźć.
A tak poza tym strasznie boję się importu tej tabeli

Nic nie ma powinno wylecieć jeśli nie zaczniesz notatnikiem robić polskich znaków.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
nmpministranci
No trudno będę musiał przybrać nocki. Myślałem, że da się to zrobić jakimś poleceniem do bazy mysql.
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
kefirek
nmpministranci napisał/a:
No trudno będę musiał przybrać nocki. Myślałem, że da się to zrobić jakimś poleceniem do bazy mysql.


Wystarczy w dodatkowych stronach wkleic taki kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i dać podgląd.
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2009 22:14:02
 
nmpministranci
@Kefirek mistrzu Grin . Wszystko działa Wink . Kolejny raz jestem dumny, że mam takich kolegów. Widać, że nie porzucacie znajomych w potrzebie Wink . @Khamanowi dziękuję za szybką reakcję, a @kefirkowi za rozwiązanie problemu. Grin

P.S. Powiedzcie jak dać "POMÓGŁ".

Kliknij pod postem kefirka w kółko ratunkowe /khaman


Wiadomość doklejona:
A i jeszcze jedno. Przepraszam @Piekę za pomylenie działów forum. Naprawdę nie wiedziałem gdzie dodać ten temat z tym nietypowym problemem.
Edytowane przez khaman dnia 28.10.2009 20:03:42
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl