ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.Phone-PDA.xaa.pl - to i owo o PDA i Windows Mobile
HBKwowo
http://phone-pda....l/news.php

Strona generalnie poświęcona telefonom mobilnym - PDA, zajmujemy się także Windows mobile i trochę Androidem.

Mamy już paru (34 użytkowników), download oczywiście dostępny po zalogowaniu się, zaś newsy są wysyłane na główną regularnie, po minimalnie jeden na dzień.

Ogólnie u nas panuje dobra atmosfera, spamerów mało się na stronie przewlekło, ale byli takowi.
Poszukuje junior administratora, który jest chociażby trochę obeznany w PDA, ewentualnie dałbym okres próbny trwający 30 dni dla wykazania się.

Reasumując zapraszam do rejestracji.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 13:20:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Reyn
Skórka mi się nie podoba. Za wąska to po pierwsze, po drugie linki - kolor nie pasuje, nieestetycznie to wygląda. Licencja jest za co duży PLUS, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego Pfft Irytujący napis który "zachęca" do rejestracji. Takich normalnych użytkowników odstrasza, a nie zachęca.
Pozdrawiam
 
HBKwowo
No właśnie - aspekt szerokości, nie wiem co zmienić żeby forum i strona była szersza, pomoże ktoś ?
 
Chemikpil
Poczytaj na forum o tym jak to zrobić. Przypominam że w tym temacie przedstawiasz swoją stronę a nie opisujesz problem związany z nią.

Co do samej strony. Grafika nie powala, choć nie zawsze ona jest najważniejsza. Jeżeli chodzi o treść to ciężko mi się wypowiedzieć gdyż nie ma za bardzo co komentować. No i oczywiście jeden z najgorszych dodatków na stronę, (aplet nawołujący do rejestracji). Gdzieś już się na jego temat wypowiadałem i raczej nie w dobrym tonie.

Pracuj nad stroną a kto wie jak się wszystko potoczy.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
HBKwowo
i48.tinypic.com/2irolsw.jpg
LINK DO KANAŁU :http://www.youtub...wowo97#p/u
W ów kanale będę regularnie omawiał nowe newsy + recenzował najnowsze, i tu zboczenie gry i konsole, oraz telefony i różne AGD i RTV : )
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl