ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.sylwia.cbradio.pl - twórczość fotograficzna, galeria
sq8mxs
Witajcie

www.sylwia.cbradi...

Prośba o pilną ocenę ewentualnie sugestie co do wyglądu, działania etc. Strona już odpalona a ma to być prezent urodzinowy dla żony. Kiedyś sama robiła ją w HTML-u i ..... została na dysku. Na szybko wrzuciłem ją do fusiona. Grafika po części moja, po części zapożyczona. Zdjęć będzie więcej, ale nie wiedziałem które chciała by umieścić i na obecną chwilę dodałem to co było na dysku w starej wersji.

Jak coś spaprałem to szczerze i bez hamulców, mam jeszcze dwa tygodnie na poprawki.
Edytowane przez sq8mxs dnia 07.02.2010 22:06:22
 
www.egzaminkf.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 12:47:01
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Jeśli to ma być portfolio tylko i wyłącznie fotograficzne, to spróbowałbym podbajerować galerię, np przez skorzystanie z http://www.php-fu...d_id=20846 czy http://www.php-fu...d_id=21326. Przy CSS-ach też można się pobawić, ale na to, na razie, nie mam pomysłu.
 
http://jantom.info
eldiablo
Po przeglądarką Google, zapewne przez "Ostatnie Fotki" rozwala stronę = rozciąga wszerz znacznie powyżej 1680px Smile
 
http://dropdire.pl
poki289
Dzieję się tak przez animacje marquee, pod firefoxem 3.5.3 i ie6 działa wyśmienicie. Aczkolwiek marque używałem kilka lat temu teraz takie rzeczy to w jQuery.
Na zachętę sie zarejestrowałem i czekam na dalszy rozwój wydarzen.

Wiadomość doklejona:
Wyłącz potwierdzenie email, osobiscie bym to olał, ale ze to prezent to zrobie wyjatek.
Edytowane przez poki289 dnia 08.02.2010 00:29:32
 
www.add-ons.pl
phm
Są CMS'y, przeznaczone dla portali/serwisów (takie jak php-fusion), oraz CMS'y przeznaczone do tworzenia portfolio/małych wizytówek o sobie/galerii (czyli chociażby zmodyfikowane php-fusion).

Ty tych modyfikacji nie wprowadziłeś. Ot, wgrałeś jak leci zdjecia do ogólnodostępnego CMS'a.
Powiem w skrócie: portfolio (chociaż taki zapis w logo widnieje) to to nie przypomina:
a)rejestracja użytkowników (jaki widzisz sens wprowadzenia rejestracji na takiej stronie)
Coolshoutbox (jw)
c)galeria - bo to jest główny atut tej strony (bardziej należy ją wyeksponować, a nie schować w gąszczu innych linków)
d)wyeksponować również newsy, żeby wygladały jak portfolio.


jeśli pomogłem - kliknij pomógł Smile
pajacyk.pl - kliknij w pajacyka Smile
 
poki289
phm napisał/a:
Są CMS'y, przeznaczone dla portali/serwisów (takie jak php-fusion), oraz CMS'y przeznaczone do tworzenia portfolio/małych wizytówek o sobie/galerii (czyli chociażby zmodyfikowane php-fusion).

Fusion jest "CMSem" do kazdego rodzaju witryn, ogólnie mi sie strona podoba, jedni wolą styl WordPressa, ja w to nie wnikam dla mnie licza sie fotki, oczywiscie mam inna wizje ale w to nie wnikam.
Jedynie co mnie irytuje to reklamy Google.
 
www.add-ons.pl
sq8mxs
Ok, dzięki za te sugestie - otwierają mi oczy i właśnie wpadłem na następujący pomysł. Dwie kolumny - lewa Newsy, prawa działy galerii. Nie wiem tylko czy da się tak zrobić. Rejestracja, shoutbox i google - do kosza.

Zmieniłem wygląd na dwie kolumny. Lewa - newsy, prawa - Galeria. Co do galerii przedstawiającej albumy - znalazłem ten kod na forum i nie bardzo wiem gdzie go zmodyfikować żeby pokazywał mi wszystkie albumy w galerii. Obecnie mamy jeden wiersz i 3 kolumny (czyli 3 albumy), jak zwiększam ilość albumów to dalej mam jeden wiersz i większa ilość kolumn a chciałbym aby pozostały 3 kolumny a zwiększała się ilość wierszy.

Poniżej kod tego panela:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


No dobra zrobiłem w HTML-u tabelę. Dostosowałem się do Waszych sugestii:
- brak rejestracji
- komentarze dla gości (mam nadzieję że z bootami nie będzie problemów)
- zmieniony baner
- wyeksponowane News i Galeria
- wyrzucone google
Nie wiedziałem jak obejść oceny zdjęć dla gości więc też je wywaliłem, mam nadzieję że teraz lepiej.
Edytowane przez sq8mxs dnia 08.02.2010 22:10:36
 
www.egzaminkf.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl