ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.alltodance.pl - Serwis poświęcony Tańcu
Konto ukryte
Witam serdecznie, witam ponownie Grin
Co sądzicie o tym ??
www.alltodance.pl

Serwis poświęcony Tańcowi

Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - khaman 23.02 - 10:13

Edytowane przez Konto ukryte dnia 29.03.2010 18:57:15
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 22:25:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
A kolega starszej wersji PHP-Fusion nie znalazl? Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
Kolega boi sie aktualizacji Grin
Nie ważne co ważne że php-fusion Grin hehe
 
Pieka
Bolesniejszy moze byc brak aktualizacji od samej aktualizacji. Twoj wybor.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
khaman
Raczej włamań się nie boi. Najbardziej to podoba mi się ten obrazek z Pagerank 4, plus 4 mocy dodaje od razu Wink
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Konto ukryte
No no pagerang aktualny tylko że dla www.alltodance.ov... ;p a www.alltodance.pl dopiero od 2 dni mam domenę Grin
 
Borek
A to nie powinien być serwis poświęcony tańcu?
 
www.ddadc.com.pl
Konto ukryte
Poprawione Grin lepiej ?
 
poki289
djgomez napisał/a:
No no pagerang aktualny tylko że dla www.alltodance.ov... ;p a www.alltodance.pl dopiero od 2 dni mam domenę Grin
To przekieruj to pa domene PL, swoją drogą pierw ją podepnij.
 
www.add-ons.pl
Konto ukryte
Ok ale może porozmawiamy ogólnie o stronie a nie o pr ? Wink)
 
Gutek1806
Jak chcesz o stronie to ja na sam początek mam jedną sugestię co to są za linki i buttony na dole? Masz tam jakieś katalogi powiem ci że chyba o żadnym z nich nie słyszałem. Według mnie katalogowanie z linkami zwrotnymi nie ma najmniejszego sensu ja stosuje pozycjonowanie bez żadnych linków zwrotnych bo to nie przynosi pozytywnych efektów, google nie koniecznie lubi gdy na stronie masz taki śmietnik linków, ja na twoim miejscu bym przemyślał czy one są ci naprawdę potrzebne? A na dodatek to nie wygląda zbyt estetycznie, mnie osobiście taki widok odrzuca.
A i strona nie jest zbyt fajnie dopasowana kolorystycznie jak dla mnie to każdy element odstaje od innych, nic do siebie nie pasuje.
 
www.ls-world.pl
Konto ukryte
O i to się mi podoba Grin więcej takich postów Grin masz racje linki zwrotne nie dają korzyści dlatego zawsze po kilku dniach od dodania np po tygodniu usuwam wszystkie Grin a masz jakiś inny sposób na darmowe pozycjonowanie ? skoro linkme itp nie działają u mnie bo ciągle wyskakują błędy "błąd połączenia" itp.
 
poki289
Gutek1806 napisał/a:
Jak chcesz o stronie to ja na sam początek mam jedną sugestię co to są za linki i buttony na dole? Masz tam jakieś katalogi powiem ci że chyba o żadnym z nich nie słyszałem. Według mnie katalogowanie z linkami zwrotnymi nie ma najmniejszego sensu ja stosuje pozycjonowanie bez żadnych linków zwrotnych bo to nie przynosi pozytywnych efektów, google nie koniecznie lubi gdy na stronie masz taki śmietnik linków, ja na twoim miejscu bym przemyślał czy one są ci naprawdę potrzebne? A na dodatek to nie wygląda zbyt estetycznie, mnie osobiście taki widok odrzuca.
A i strona nie jest zbyt fajnie dopasowana kolorystycznie jak dla mnie to każdy element odstaje od innych, nic do siebie nie pasuje.
Wiele wartościowych katalogów wymaga linka zwrotnego, zamiast buttonów daj same odnośniki w stopce ( inspiracją może być dla ciebie Support, zobacz jak to tutaj estetycznie wygląda i nikomu nie przeszkadza) lub utwórz specjalną podstronę.
djgomez napisał/a:
O i to się mi podoba Grin więcej takich postów Grin masz racje linki zwrotne nie dają korzyści dlatego zawsze po kilku dniach od dodania np po tygodniu usuwam wszystkie Grin a masz jakiś inny sposób na darmowe pozycjonowanie ? skoro linkme itp nie działają u mnie bo ciągle wyskakują błędy "błąd połączenia" itp.
O systemach wymiany linków możesz poczytać na forum PIO, zamiast "podbijać" Google polecam dostosować serwis aby był bardziej użyteczny.
PS. Jesli by cie to interesowało posiadam skórke do PHP-Fusion 7 o tematyce tańca, jest ona identyczna co skórka na stronie metin2, jak coś to mogę udostępnić w zamian za link zwrotny.
 
www.add-ons.pl
Konto ukryte
Ok poki289 to masz u mnie linka zwrotnego jakw banku Grin pokaż co tam masz za skórkę Grin co do stopki wiesz ja i tak jestem z siebie dumny jeśli chodzi o PF nie dlatego że mam jakieś ego czy coś Tylko nie mam zielonego pojęcia o PHP więc wiesz staram się uczyć, a dzięki takim osobom jak Ty czy Pieka i wielu innych coś osiągam i się uczę Grin
Ok więc gdzie mogę zobaczyć tego thema ?
 
poki289
Skórka ta możesz zobaczyc na stronie http://www.swiat-metin2.pl/, posiada jednak inne logo i poziomą nawigację (patrz obrazek w załączniku).
Pozbieram wszystko do kupy (plik psd, czcionki, theme itd.) i prześle ci na PW.
poki289 dodał/a następującą grafikę:
header.jpg

 
www.add-ons.pl
Konto ukryte
Dobrze Grin powiedz mi jeszcze drogi kolego jak dostać się do
"Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3."
Chciałbym tot roche zmienić np wyśrodkować ale w jakim pliku to jest szukam ale ni tegez nie mogę znaleśc ;/ linki już w stopce ;p

Wiadomość doklejona:
PS: Ja tu nie widzę skórki z motywem tańca Grin ale ok zobaczymy co to masz Wink) tylko nie wyklejaj odsyłaczami itp skórki hehe albo jakimiś innymi skryptami ;p
Edytowane przez Konto ukryte dnia 23.02.2010 23:24:06
 
Gutek1806
Dobrze powiedz mi jeszcze drogi kolego jak dostać się do
"Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3."


w pliku theme.php twojego stylu szukasz stopki a w niej
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
i to własnie odpowiada za wyświetlanie tego tekstu.


a masz jakiś inny sposób na darmowe pozycjonowanie ?


Nic prostszego jak "katalogi nie wymagające linków zwrotnych" tutaj masz link do takiego spisu http://www.spiska... i tu masz zaznaczone czy katalogi są płatne i czy wymagają linka zwrotnego.


Nie wiem czy ci potrzebny ten button ze zgodnością z xhtml i ten od statystyk ja ci polecę google analytics które nie wymaga żadnego buttona i jest lepsze.
Edytowane przez Gutek1806 dnia 24.02.2010 21:32:40
 
www.ls-world.pl
Konto ukryte
Hmm tu może masz racje ale wezmę pod uwagę Twoje zdanie Grin
A po za tym co taka cisza ? pisać pisać co sądzicie Grin

Wiadomość doklejona:
Witam i małe zmiany na stronie, czy mogę prosić o komentarze i co sądzicie o stronie ? www.alltodance.pl

Wiadomość doklejona:
No i lipa nikt nie pisze Sad


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - khaman 29.03 - 20:31

Edytowane przez Konto ukryte dnia 31.03.2010 22:55:36
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl