ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.oxmagazine.dbv.pl - official xbox magazine
oxmagazine
Witam zapraszam uzytkownikow xbox 360 oraz innych userow na moja strone + forum www.oxmagazine.db... strona dopiero sie rozwija ale juz idzie coraz lepiej . Chetnie przyda sie GRAFIK i dobry operator PHP-Fusion poniewaz szukam dobrych dodakow . Zapraszam na strone .


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - khaman 30.04 - 10:56

Edytowane przez oxmagazine dnia 30.04.2010 10:57:29
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 03:14:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Jak Twoja pisownia jest taka sama jak na supporcie to aż się wchodzić nie będzie chciało.

Popraw posta.

Nic się nie myliłem brak polskich znaków nawet na stronie....

Moja ocena strony 0,5 z 10...
Edytowane przez krystian1988 dnia 30.04.2010 11:20:31
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
jakyb
Mi nie podoba się zegar na stronie jest nie potrzebny jak ktoś chce godzinę zobaczyć zobaczy w systemowym zegarku, następnie ta nawigacja pokombinuj jakaś swoja bo ta gotowa jest obleśna w tym panelu (za wąska do całego panelu) i ta ich reklama, oraz za dużo reklam masz na stronie.
 
http://trinity-tech.pl
eldiablo
Podoba mi się ten fragment:
Mam nadzieje ze bardzo wam sie to spodoba poniewaz zajelo mi to bardzo duzo czasu. Jest ta storna dla konsolowiczow xbox 360 jak tej konsoli nie masz to tez masz prawo sie zarejestrowac moze cie zachecimy do kupna naszej konsoli .


Co to jest storna ?? Gdzie przecinki ?? Gdzie polskie znaki ?? Możliwość rejestracji bez posiadania konsoli - szacun !! "Naszej konsoli" ?? Można gdzieś ją zobaczyć, po ile sprzedajecie ??

Cała strona to zgroza!! Aż tak Ci się nie podoba polska pisownia, wiem że szybciej pisać bez "ogonków" ale bez przesady...

Nawet w shoutboxsie Ci piszą: "Składnia zaj...sta", "troche niedopracowane".
 
http://dropdire.pl
oxmagazine
Oto chodzi ze nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej klawiatury wiec nie moge przecinkow pisac itp. Wybaczcie a strona slaba bo sam ja robie bez zadnej pomocy staram caly czas sie ja ulepszac.
Edytowane przez Pieka dnia 30.04.2010 13:41:47
 
outchorn1
Bannery wogólę nie wyśrodkowane, bez urazy ale layout również nie zachwyca. Brak Polskich znaków. Skoro chcesz już robić stronkę, polską stronkę, ustaw polski język systemu i do polskich znaków wykorzystuj klawiaturę ekranową. Jest to raczej rozwiązanie tymczasowe. A klawiaturę można zamówić na polskim allegro i ci przyślą gdzie chcesz.... Co do Loga... powiem ci, że taki obrazek znajdę w 3s w google. Zanim ogłosisz jakąkolwiek stronę popracuj nad nią... trochę dłużej, na ten moment nie widzę ani sensu rejestrowania (nie ma co przyciągać ludzi), ani ewentualanego wchodzenia regularnego na tą stroną.

Pozdrawiam.
Edytowane przez khaman dnia 30.04.2010 14:39:44
 
www.naruto-kensei.pl
mario2009
Początki są zawsze trudne Smile i nie przejmuj się tymi komentarzami tylko rób swojeWink
Czytanie jest inteligentną metodą oszczędzenia sobie samodzielnego myślenia.

PEŁNOMETRAŻOWE filmy online - BEZ LIMITU
 
Chemikpil
Hm mam wrażenie, że bardziej żeście go zniechęcili niż pomogli.
@eldiablo może lepiej było by wyrazić swoją opinię pomagając zmienić błędy a niżeli wystrzelać go? Nie każdy jest alfą i omegą. Przepraszam ale moim zdaniem twojego postu nie należy traktować jako opinii Smile Ale to tylko moje zdanie.
Dobra koledzy trafnie zauważyli. Strona dla polskich odbiorców, musi być polską stroną. Bardzo źle czyta się taki tekst, co skutkuje tym, że nikt go nie czyta.Themu nie ma co oceniać bo nie jest autorski, choć niestety z banerem nie trafiłeś. Nie za bardzo się wkomponował w to wszystko.
Kuleje też treść. Brak info na temat samej konsoli, zdjęć, parametrów, przydały by się też popularne gry itp. itd. Mam wrażenie że za szybko chciałeś z tym ruszyć. Na twoim miejscu najpierw zadbał bym o treść a potem otwierał stronę.
No i najważniejsze pytanie. Czemu PF6 a nie PF7?
Podsumowując. Przed tobą masa roboty, jeżeli chcesz by coś z tego było. Od Ciebie zależy czy dasz radę czy twoja strona skończy marnie na internetowym śmietnisku.
Pozdro.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
eldiablo
@chemikpl opinia jak najbardziej, klapa z pisownią!, może i za ostro, ale to nie dział "za rączkę". Mnie takie ostre krytyki cieszą, mobilizują do dalszego wytężonego działania, szukania i myślenia co polepszyć, poprawić, dodać a co usunąć. Jak co to sorry @oxmagazine jeżeli za ostro pocisnąłem.


@oxmagazine jeszcze jedna drobna uwaga, zmień logo nie ze względu na jego być może nie wpasowanie się do theme'a ale ze względu na jego oryginalnych właścicieli -> serwis www.oxmonline.com (Official Xbox Magazine). Chyba że twój serwis jest oficjalną polską wersją tego magazynu.
 
http://dropdire.pl
Spaik
Witaj do naszej strony zostalo dodanych wiele zeczy wiec jak cos zabraknie prosze pisac .


Witaj Serdcznie na naszej stronie/Forum. Mam nadzieje ze bardzo wam sie to spodoba poniewaz zajelo mi to bardzo duzo czasu. Jest ta storna dla konsolowiczow xbox 360 jak tej konsoli nie masz to tez masz prawo sie zarejestrowac moze cie zachecimy do kupna naszej konsoli . Nasza strona jest caly czas ulepszana wiec beda mogly wystapywac rozne blokady jak znajdziesz jakis blad pisz na forum a zlikwidujemy go.Pozdrawiam P0L1SH_H3R0 nick na xbox 360 live P0L1SH H3R0 0 to cyfra zero wiec uwazaj jak piszesz!


Ehh Frown Normalnie aż nóż otwiera się w kieszeni...
Popraw ortografie kolego bo nic z tej Twojej strony nie będzie.

Edit: Wiedziałem że polski język jest językiem trudnym ale żeby aż tak ? Kolega nie potrafi sformułować poprawnie zdania po polsku...
Marnie to wszystko widze...
Edytowane przez Spaik dnia 01.05.2010 09:32:04
 
krystian1988
Wydaje mi się że jakbyś chciał znalazłbyś w internecie polski układ klawiatury....
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl