ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
ikhoppet.com - stronka klubu pilkarskiego
polik
Witam, Chcialbym pochwalic sie swoja stronka pilkarska nad ktora pracuje. Mam nadzieje ze po zerknieciu podpowiecie mi co jeszcze moge zrobic Smile

http://www.ikhopp...

Pozdrawiam
Michal
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.05.2010 18:55:43
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 17:02:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
No to jeszcze tej pracy masz Wink Pracuj pracuj.

co jeszcze moge zrobic


Trzy rzeczy które od razu rzucają mi się w oczy:

1). "Króliczki Playboya" nie pasują w tym logu, które podobnie jak to z bramką -> zbyt rozciągnięte, a wysokość zwężona zbytnio.

2). Gubi ci kilka grafik przy podstronach kalendarza.

3). Theme który już daaawno temu się przejadł, prawie każda nowa stronka jest na nim oparta.

Poza powyższym - "nie napchane" brak masy paneli czy nie potrzebnych nikomu dodatków za co +, treść nie po naszemu więc jej nie oceniam. Grin
 
http://dropdire.pl
googlebot
Totalna tragedia...
 
Borek
googlebot napisał/a:
Totalna tragedia...

@googlebot - przejrzałem Twoje posty na temat twórczości naszych użytkowników i widzę, że umiejętnością wyjaśnienia, dlaczego sądzisz tak, a nie inaczej, nie grzeszysz. Powiedz co Ci się nie podoba i dlaczego, bo ten post, który napisałeś nie wnosi nic i tylko zniechęca twórcę do dalszego działania. Przemyśl to.

Co do strony:
1. Ciekawi mnie, dlaczego język jest bodajże turecki, a nie polski. Jeżeli jest to strona dla Polaków, musisz to zmienić.
2. Poszukaj jakiejś ciekawszej skórki. Te standardowe to, że tak powiem, przeżytek. Zakoduj własną lub poszukaj gdzieś w Internecie.
3. Przeskaluj na mniejszy ten obrazek po lewej, na dole. Wychodzi on z panelu, co psuje wygląd strony.
4. Popracuj też nad jakimś logo, bo myślę, że do takiej strony mogłoby pasować.

To tyle ode mnie. W razie dalszych pytań dot. strony, nie wahaj się. Wal śmiało. Smile

Pozdrawiam.
Edytowane przez Borek dnia 11.05.2010 22:39:55
Nie pomagam przez GG, PW itp. Tylko tutaj.
php-fusion-pl.jpg
 
www.ddadc.com.pl
Chemikpil
googlebot napisał/a:
Totalna tragedia...


Możesz poprzeć swoją tezę, czy za nadrzędny punkt przyjąłeś krytykę każdego? To nie pierwszy twój post przesiąknięty jadem. Może pochwalisz się swoją stroną, a my ją ocenimy, co? Jak masz zamiar pisać dalej takie posty to lepiej będzie jak sobie odpuścisz.

Co do strony to rewelacji nie ma, no ale nie od razu Rzym zbudowano. Przede wszystkim to grafika kuleje. Skórka z paczki, brak topu (jakaś tam niby grafika jest, ale tylko w kodzie). Za duże logo w panelu. Jeżeli chcesz by coś wyszło to musisz się do tego przyłożyć.
Mało rzeczowych paneli, jak na stronę o klubie. Jakaś tabela, strzelcy itp. Przejrzyj strony o tej tematyce, a może coś tobie wpadnie. U nas w labie i na forum jest wiele modułów.
Za treść się nie biorę bo to nie mój język Smile.

Nie wystawię oceny bo to nie Taniec z gwiazdami, ale powiem tyle: do roboty, a może coś z tego będzie.
Edytowane przez Pieka dnia 11.05.2010 23:20:02
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
polik
Hej, no logo wyjezdzalo bo dopiero je robilem, siedze caly dzien na stronce i po malu cos ulepszam Pfft wlasnie zrobilem dzial statystyki i wydaje mi sie ze dosc fajnie bedzie wygladac. Co do thema to nie szukam czegos aby powalalo na kolana lecz czegos co by bylo mile dla oko, stronka jest na temat mojego klubu pilkarskiego w Szwecji, nie w Turcji hehe

ps. ten baner z kroliczkami postanowilem usunac


Pozdrawiam i dobranoc
 
Chemikpil
Hmm, to może dwie wersje językowe, bo ciężko ocenić coś co jest dla większości niezrozumiałe Smile

Wiadomość doklejona:
To jest szwecki klub tak? Trochę dziwi mnie więc afryka w tle loga Cool.
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.05.2010 23:43:58
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl