ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wyświetlanie artykułów w kilku kolumnach...
adamk
Właśnie walcze ze stronką http://www.bmwduc...p?cat_id=2 chciałbym żeby kolejne modele motocykli pokazywały sie w 2 czy 3 kolumnach a nie jeden pod drugim. (zakładka modele to nic innego jak artukuły ze zmieniona nazwą) Ma ktoś z Was jakis pomysł jak to zwalczyć?

Adam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 09.05.2024 00:32:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
articles.php i zmienaisz np. układ tabelek
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
SebaZ napisał/a:
articles.php i zmienaisz np. układ tabelek


Moze napiszesz dokladnie jak to zrobic, bo takie cos, to nawet nie wiadomo do czego zakwalifikowac...
Jesli nie wiesz, to nie pisz nic lub podaj linka do odpowiedzi.
To jest zwykle nabijanie postow Seba!
Sledze juz od dluzswzego czasu Twoje wypowiedzi i stwierdzam, ze niczego nie wnosza.
Ogolne informacje na temat wiekszosci rzeczy to i ja posiadam.
Jednak Ty podobno jestes autorytetem w sprawach PHP i baz danych, wiec badz tak mily i zacznij pomagac zamiast denerwowac.
Edytowane przez Pieka dnia 28.12.2005 15:39:41
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
@pieka mnie też wiele rzeczy denerwuje - udzielam takich odpowiedzi jakie uważam za stosowne - wolny kraj

@adamk - to w ilu to ma być tych kolumnach?? i po ile opisów w jednej ??
potzrebuje tych informacji żeby napisać mechanizm dzielenia liczby artykułów na kolumny
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
adamk
Dzięki za pomoc. Myśle że najlepiej bedzie wyglądało przy podziale po 4 artykuły w wierszu a nie w kolumnie. Przy okazji wiecie jak wywalić dopisek "nowy" ??

Adam
 
SebaZ
no dobra - 4 artykuły w iwerszu a ile kolumn?? i co z resztą artykułów ??
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
adamk
Powinno być tak żeby dało się dodawac kolejne modele poprzez menu admina i żeby automatycznie były rozkładane na całe okno, chodzi o to zeby to wizualnie lepiej wyglądało.

A co do usuniecia [Nowy] to już doszedłem co i jak;

Najprościej jest usunąć następujący fragment kodu:

<span class='small'>[".$locale['402']."]</span>

z pliku articles.php

Adam
Edytowane przez adamk dnia 28.12.2005 20:05:06
 
SebaZ
żeby nie było, że jestem gołosłowny (tak tak, do do Ciebie Pieka;) ) trzymaj kod jaki masz zamienić z kodem w articles.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

podaję cały żeby nie było nieporozumień i problemów.
Powinno działać - testowałem na liczbie 23 artykułów (ufff już tych ostatnich ne chciało mi sie klikać, żeby zostały utworzone :) )
Edytowane przez SebaZ dnia 28.12.2005 21:36:02
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
adamk
Działa idealnie, dokładnie o to chodziło, WIIIIIIIEEEEEEELKIE Dzięki Smile)
 
SebaZ
zawsze jak coś robię to działa idealnie
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
SebaZ napisał/a:
zawsze jak coś robię to działa idealnie



I bardzo dobrze!! Grin
Zamykamy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl