ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Encyklopedia
tomaszziemann
Dwa pytania:

1. Interesuje mnie infusion Encyklopedia. Niestety obecny w dziale download jest tylko pod wersję PF 5.01. Czy przewidziane jest w najbliższym czasie dostosowanie go do wersji 6.00.301?

2. Pobrałem parę dodatków z zagranicznych stron i dostosowałem i przetłumaczyłem. Jak mogę uploadować je na polską stronę MOD-ów? W tej sprawie chętnie skontaktuję się z jakimś specem od PHP, gdyż mam fajny infusion zaawansowanego downloadu, ale wyskakuje mi pewnien błąd.

Pozdrawiam.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 02:00:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Encyklopedia jest dzielem JazOOn'a, wiec musisz jeszcze troszke wytrzymac. Nie ma go obecnie,

Mysle, ze najlepiej bedzie jak wysmarujesz do mnie ladnego maila do ktorego zalaczysz wszystkie pliki, ktore chcesz umiescic w Laboratorium Smile
Prosze tylko zebys nie posylal mi samorozpakowujacych sie archiwow poniewaz nie jestem na Windowsie i ciezko mi cos takiego ruszyc.

Z PHP nie pomoge, bo "szpecem" nie jestem Grin
Takze posiadam profesjonalny download, ale jeszcze go nie przetlumaczylem, swieta... Pfft
Edytowane przez Pieka dnia 30.12.2005 14:16:00
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drakoo
Też czekam aż to Jazoon Dostasuje Grin
 
tomaszziemann
Więc maila nasmarowałem, pliki dołączyłem. Jak będziesz miał trochę czasu odpowiedz, choćby krótkim mailem, jaki będzie los tych plików i przede wszystkim, co z download db manager.

A na encyklopedię poczekam.

Pozdrawiam i temat chyba do zamknięcia.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Pieka
tomaszziemann napisał/a:
Więc maila nasmarowałem, pliki dołączyłem. Jak będziesz miał trochę czasu odpowiedz, choćby krótkim mailem, jaki będzie los tych plików i przede wszystkim, co z download db manager.

A na encyklopedię poczekam.

Pozdrawiam i temat chyba do zamknięcia.



Nie, przeciez nic jeszcze w temacie nie zostalo zrobione Grin
Pliki dotarly, cale i zdrowe z czego dwa sa juz na pieka.pl Grin
Co do tego downloadu, to jest do sprawdzenia na http://nowy.pieka.pl
Edytowane przez Pieka dnia 30.12.2005 21:49:40
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
gdyż mam fajny infusion zaawansowanego downloadu, ale wyskakuje mi pewnien błąd

Czy jest mowa o Advanced Downloads DB v 2.0 autor Nick56, bo ja to testowałem do celów FTP na 205(po polsku-zrobiłem) i nie miałem błędów, nie używam normalnie download.
Edytowane przez wlodekp dnia 30.12.2005 22:43:53
 
wlodekp.europa.pl
tomaszziemann
wlodekp jak masz po polsku plik Polish.php to oczywiście udostępnij go, bo o tym właśnie zaawansowanym downloadzie pisałem.

Pieka a jednak po zainstalowaniu u siebie tej bazy downloadu mam następujący błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W razie czego zapraszam na moją stronę i przekonaj się sam --> http://gimnazjum-...=view&id=2 To jest w miejscu, gdzie wyświetlany jest szczegółowy opis danego pliku do pobrania.

No i jeszcze mimio, iż ustawiona jest kategoria dla uzytkowników "Publiczne" to i tak jej nie widać, dopiero po zalogowaniu się. Jak to zmienić?

Pozdrawiam
Edytowane przez tomaszziemann dnia 31.12.2005 15:48:44
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Pieka
tomaszziemann napisał/a:
No i jeszcze mimio, iż ustawiona jest kategoria dla uzytkowników "Publiczne" to i tak jej nie widać, dopiero po zalogowaniu się. Jak to zmienić?

Pozdrawiam



Musisz edytowac plik dldb.php i zmienic w nim:
if (iMEMBER) {

na
if (iQUEST) {


Co do tego problemu z maincore.php, to byc moze jest tu kwestia wersji Twojej strony.
Nie jestem w stanie sprawdzic poniewaz nie masz tej informacji w stopce.
Edytowane przez Pieka dnia 31.12.2005 20:58:27
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tomaszziemann
Świetnie jedno działa. Wersja mojej strony to: 6.00.301.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
gdyż mam fajny infusion zaawansowanego downloadu, ale wyskakuje mi pewnien błąd

Czy jest mowa o Advanced Downloads DB v 2.0 autor Nick56, bo ja to testowałem do celów FTP na 205(po polsku-zrobiłem) i nie miałem błędów, nie używam normalnie download.



Mozesz udostepnic nam tlumaczenie? Bylbym wdzieczny Grin
Edytowane przez Pieka dnia 01.01.2006 22:00:40
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jw.
wlodekp dodał/a następującą plik:
Polish[250].zip [1.53kB / 589 Pobrane]
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
Jw.

Dziekuje Smile


tomaszziemann napisał/a:
Więc maila nasmarowałem, pliki dołączyłem. Jak będziesz miał trochę czasu odpowiedz, choćby krótkim mailem, jaki będzie los tych plików i przede wszystkim, co z download db manager.

A na encyklopedię poczekam.

Pozdrawiam i temat chyba do zamknięcia.



Wiekszosc przeslanych plikow znajduje sie juz w Laboratorium Cool
Edytowane przez Pieka dnia 02.01.2006 22:13:49
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tomaszziemann
Dzięki za dodanie plików.

Pieka napisał/a:
Co do tego problemu z maincore.php, to byc moze jest tu kwestia wersji Twojej strony.
Nie jestem w stanie sprawdzic poniewaz nie masz tej informacji w stopce.


Moja strona jest w wersji 6.00.301.
Edytowane przez tomaszziemann dnia 02.01.2006 22:08:00
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
JazOOn
przemek napisał/a:
Też czekam aż to Jazoon Dostasuje Grin

twoje oczekiwanie zostanie nagrodzone Smile dziś wróciłem i niebawem (czytaj : w najbliższych dniach) zabiore się za konwersje encyklopedii
 
JazOOn
W związku z prośbami na forum przerobiłem swój infusion Encyklopedii (na podst. Extreme Joke) z wersji 5.01 na 6.00. Wtyczka działa z wersjami 6.00.1xx, 6.00.2xx, 6.00.3xx.

Wtyczka Encyklopedia:

- wyświetlanie haseł z podziałem na kategorie
- dodawanie kategorii przez admina
- dodawanie hasła przez admina
- dodawanie hasła przez zarejestrowanych userów (opcja)
- instalacja jak infusion

Do ściągnięcia tutaj i w Laboratorium Modułów.
W razie problemów proszę o info.
JazOOn dodał/a następującą plik:
INF-Encyklopedia[392].zip [10.51kB / 541 Pobrane]
 
tomaszziemann
Dobra. Encyklopedia działa bez zarzutów. Nie wyskakują żadne dziwadła, ale...

Oczywiście szanuję Twoją pracę JazOOn i cieszę, się, że wreszcie działa ten INF pod najnowszą wersję Fusionka, ale czy nie podjąłbyś się kolejnego wyzwania? Od razu zaznaczam, że jestem gotów poczekać w zależności od potrzeb. Otóż wlodekp dodał pewne elementy do innego INFusiona "Glossar". Sęk w tym, że niestety jest to dość skomplikowany proces, jezeli chodzi o edycję i poprawianie haseł uprzednio tam dodanych. Czy nie pokusiłbyś się o stworzenie jakiegoś "kombajna" z Twojej encyklopedii i tamtego glossara, aby działało to jak należy?
Mam nadzieję iż wiesz, że Ciebie nie krytykuję, bo sam kiedys pisałeś, że Twój INf nie jest żadną rozbudowaną wersją.

To tylko sugestia. Jeśli nie, to mi odpisz, np. wzorem naszych polityków spiep... dziadu i tyle.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja również sądziłem że ta nowa wersja będzie zawierała jakieś modyfikacje, bo coś takiego to ja już testowo wcześniej zrob.iłem. http://www.php-fu...post_21088 i wiedziałem że taka wersja nie spełni oczekiwań obecnych użytkowników
Edytowane przez wlodekp dnia 22.03.2006 17:34:19
 
wlodekp.europa.pl
JazOOn
wlodekp napisał/a:
Ja również sądziłem że ta nowa wersja będzie zawierała jakieś modyfikacje, bo coś takiego to ja już testowo wcześniej zrob.iłem. http://www.php-fu...post_21088 i wiedziałem że taka wersja nie spełni oczekiwań obecnych użytkowników



tomaszziemann napisał/a:
Dobra. Encyklopedia działa bez zarzutów. Nie wyskakują żadne dziwadła, ale...

Oczywiście szanuję Twoją pracę JazOOn i cieszę, się, że wreszcie działa ten INF pod najnowszą wersję Fusionka, ale czy nie podjąłbyś się kolejnego wyzwania? Od razu zaznaczam, że jestem gotów poczekać w zależności od potrzeb. Otóż wlodekp dodał pewne elementy do innego INFusiona "Glossar". Sęk w tym, że niestety jest to dość skomplikowany proces, jezeli chodzi o edycję i poprawianie haseł uprzednio tam dodanych. Czy nie pokusiłbyś się o stworzenie jakiegoś "kombajna" z Twojej encyklopedii i tamtego glossara, aby działało to jak należy?
Mam nadzieję iż wiesz, że Ciebie nie krytykuję, bo sam kiedys pisałeś, że Twój INf nie jest żadną rozbudowaną wersją.

To tylko sugestia. Jeśli nie, to mi odpisz, np. wzorem naszych polityków spiep... dziadu i tyle.


w związku z waszymi postami, coś wymyśle napewno prędzej czy później - jakieś dodatki itd. ale teraz po prostu nie mam zbytnio czasu i na szybko przerobiłem ten INF bez dodawania czegokolwiek żeby działał pod najnowszym fusionem bo chcieliście, niebawem postaram się coś rozwinąć
 
simlock
Przerobiłem fragmęt kodu pliku necyklopedia.php a mianowicie zminiłem:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Z tego co mi wiadomo to powinno uszeregować hasła w encyklopedi alfabetycznie ale jednak tak się nie stało co powinienem wpisać zeby hasła były uszeregowane alfabetycznie ?? ;>
Edytowane przez simlock dnia 31.05.2007 23:07:03
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl