ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Brak stopki PHP-Fusion - BAN
zszywak
Podaję do publicznej wiadomości: strona to:

http://www.zsrb.s...pl/strona/

autorem jest nasz stary użytkownik:

adamp4

usuwając stopkę zrobił to rozmyślnie, dlatego - otrzymuje BANA na stałe.

Polecam też odwiedzić jego stronę:

http://www.adamp4...

doświadczeni użytkownicy będą wiedzieli o co chodzi.

Adamp4 - nie życzymy sobie Twoich odwiedzin na stronach Supportu, Laboratorium oraz Toplisty TFS.
 
http://z-themes.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 11:35:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JazOOn
zszywak napisał/a:
Podaję do publicznej wiadomości: strona to:

http://www.zsrb.s...pl/strona/

autorem jest nasz stary użytkownik:

adamp4

usuwając stopkę zrobił to rozmyślnie, dlatego - otrzymuje BANA na stałe.


podejrzewam że ta strona mogła być zrobiona na zamówienie dla powiedzmy szkoły Smile koleś skroił kasiore za napisanie strony w php a tymczasem postawił tylko fusiona i wywalił stopke Angry, dla kogoś kto się nie zna to przejdzie...tym bardziej dla zamawiającego...
popieram STAŁY BAN
 
Pieka
Proponuje oficjalne info do Pana Dyrektora szkoly Grin
[mail][/mail]
Redakcja portalu szkolnego.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pawson91
eh to sie nazywa NIEWDZIECZNY CZLWIEK

p.s

panowie co mu bo banie Angry albo co po emailu do dyrektora (dyra pewnie to nie obchodzi) STRONE MU ROZWALIC !!! Grin
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Largo
Witam,

Prymitywne sposoby ... Ty też się tak nie zachowuj, to jego decyzja. Jego sumienie pownno boleć nie Ciebie. Ludzie nie rozumieją tego, że to czyjaś cięzka praca.

PS. Macie moje opinie o usuwaniu stopek :

http://www.invisi...c=1076&hl=
 
http://www.securitycenter.pl/
crasch
zszywak napisał/a:
Podaję do publicznej wiadomości: strona to:

http://www.zsrb.s...pl/strona/

autorem jest nasz stary użytkownik:

adamp4

usuwając stopkę zrobił to rozmyślnie, dlatego - otrzymuje BANA na stałe.

Polecam też odwiedzić jego stronę:

http://www.adamp4...

doświadczeni użytkownicy będą wiedzieli o co chodzi.

Adamp4 - nie życzymy sobie Twoich odwiedzin na stronach Supportu, Laboratorium oraz Toplisty TFS.


W 100% popieram, i tak jak jazoon napisał dożywotni ban mu na maila, ip i usera adamp4!! Jak mnie tacy ludzie denerwują..
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
crasch napisał/a:
W 100% popieram, i tak jak jazoon napisał dożywotni ban mu na maila, ip i usera adamp4!! Jak mnie tacy ludzie denerwują..


zastanawiam się czy nie warto by było zgłaszać takich stron Digi'emu..
 
Shaolin
Po co człowieka banować? Przecież to nie rozwiąże problemu - oczywiście adamp4 będzie wiedział, że go tu nie chcemy, ale co z tego, skoro stopki dalej nie będzie?

Czy nie lepiej wysłać maila do admina serwera Scholaris? To darmowy serwer, przeznaczony dla szkół i nauczycieli, więc admini na pewno nie chcą tam osób, które w jakikolwiek sposób łamią zasady. Zresztą jeden z punktów regulaminu mówi:
Obowiązkiem użytkownika jest też upewnienie się, że wszystkie wykorzystywane i udostępniane materiały publikowane są i używane za zgodą ich autorów i zgodnie z warunkami licencji.


Więc o co chodzi? W takich przypadkach trzeba powiadamiać bezpośrednio admina, jeśli adamp4 wciąż chce pozostać na darmowym serwerze, będzie musiał przywrócić stopkę - nie sądzę, żeby admin chciał mieć jakiekolwiek problemy spowodowane przez użytkowników darmowych kont... :-)
working
 
zszywak
BAN jak najbardziej tej osobie się należał, i to niezależnie od tego, czy jest to uczeń, czy nauczyciel we własnej osobie. Nie potrzebujemy tego typu użytkowników żerujących na czyjejś pracy i nie szanujących podstawowych zasad.

A email przydałby sie zarówno do dyrektora szkoły, jak i do administratora serwera scholaris. Być może adamp4 nauczy się przez to nieco szacunku i kultury.
 
http://z-themes.pl
as
No gościu się nie popisał... ale nie bądźcie tacy święci i Wy, bo za obłudników Was pocztywać zacznę. Zamiast Digiego pewnie tak jak większość z nas (i ja też) robicie w bambuko Microsofta, Symenteca, Adobe i innych producentów softwarowych. Rozumiem oburzenie ale rozpatrujcie i roztrząsajcie uczciwie w sumieniu Waszym problem kradzieży własności autorskich... do głowy by mi nie przyszło zarzucać komuś, że cygarety kurzy trując siebie i innych, skoro ja sam też pociągam jak lokomotywa...
as
 
zszywak
Hm... lubisz uogólnienia, prawda as?
Jeśli piszesz takie rzeczy, to nie uogólniaj, nie używaj "WY", bynajmniej ja, jak i pewnie kilka innych osób również, należę do osób LEGALNIE korzystających z oprogramowania, takiego oprogramowania, na jakie mnie stać.
Więc, proszę swoje oceny odnośnie obłudników - kieruj do konkretnych osób, a nie obrażasz zarówno mnie jak i inne osoby.
Napisalem o braku stopki i dalem BANA nie będąc przy tym obłudnikiem. Przystopuj nieco as w swoich ocenach.
 
http://z-themes.pl
as
Jezu @Zszywak... napisałem przeca większość z nas. Jak by na to nie patrzeć, to jest to furtka dla takich właśnie jak Ty, którzy są grzeczni, uczesani i bezpieczni (parafrazując Big Cyc'a). Znas trochę życie, bo przeżyłeś go kapkę i nie możesz z czystym sumieniem pozbawiać racji słów moich (przynajmniej częściowo)...
as
 
Pieka
as napisał/a:
No gościu się nie popisał... ale nie bądźcie tacy święci i Wy, bo za obłudników Was pocztywać zacznę. Zamiast Digiego pewnie tak jak większość z nas (i ja też) robicie w bambuko Microsofta, Symenteca, Adobe i innych producentów softwarowych. Rozumiem oburzenie ale rozpatrujcie i roztrząsajcie uczciwie w sumieniu Waszym problem kradzieży własności autorskich... do głowy by mi nie przyszło zarzucać komuś, że cygarety kurzy trując siebie i innych, skoro ja sam też pociągam jak lokomotywa...



Na komputerze Ubuntu (linux), a w sieci PHP-Fusion ze stopka, wiec nie wiem o czym mowa Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
as napisał/a:
No gościu się nie popisał... ale nie bądźcie tacy święci i Wy, bo za obłudników Was pocztywać zacznę. Zamiast Digiego pewnie tak jak większość z nas (i ja też) robicie w bambuko Microsofta, Symenteca, Adobe i innych producentów softwarowych. Rozumiem oburzenie ale rozpatrujcie i roztrząsajcie uczciwie w sumieniu Waszym problem kradzieży własności autorskich... do głowy by mi nie przyszło zarzucać komuś, że cygarety kurzy trując siebie i innych, skoro ja sam też pociągam jak lokomotywa...


pozatym dla mnie jest różnica czy robisz w bambuko firme która i tak zarabia krocie na swoim oprogramowaniu i winduje ceny, niż to czy robisz w bambuko kolesia który za friko w pocie czoła daje do dyspozycji znakomity system prosząc tylko o pozostawienie stopki
 
as
Liczę, że @Pieka (jako bardziej nerwowy) po tym poście zamknie już ten temat, gdyż strony sporu okopały się na upatrzonych przez siebie pozycjach i nie popuszczają ni tycio-tycio (jak ta zima tego roku). Muszę tylko odpowiedzieć @Jaz00n'owi, bo lubię tego chłopca mimo, że zwąchał się z tymi co Jurandową córkę porwali (ludzie!!!... jak ja nie lubię tych co porywają nieletnie córki)... ja tam wierzę w historie opowiadane w kościele, a które są dogmatami wiary katolickiej, mówiące o tym że kajsik tam w niebiesiach jest taki kajet gdzie się notuje nasze dobre i złe uczynki. Jest w tym kajecie taka rubryka z opisem 7 przykazania. Jak Ci tam postawią krzyżyk, to próżne Twoje tłumaczenia będą gdy przyjdzie stawić sprawę z żywota swego, że to obmierzłego Gatesa opędzlowałeś przeca yno, co sobie poczytujesz jeszcze za fawor a nie ujmę. Już tam w polemikę z Tobą wchodzić nie będą pewnie. Innymi słowy kradzież jest kradzieżą, a czy to duży kaliber czy mały, to już dywagacje prawniczo-sądownicze...
as
 
Pieka
as napisał/a:
Liczę, że @Pieka (jako bardziej nerwowy) po tym poście zamknie już ten temat


Hyh Grin Pomarzyc mozesz.
Nie "(jako bardziej nerwowy)", tylko najczesciej obecny.

Innymi słowy kradzież jest kradzieżą, a czy to duży kaliber czy mały, to już dywagacje prawniczo-sądownicze...


Tu sie z Toba zgodze i proponuje nie jatrzyc tematu swoimi dywagacjami na temat innych.
Niech sie wypowiedza tez inni.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pawson91
ja mysle tak jak myslalem BAN tu nic nie da Sad co z tego ze koles nie bedzie mogl wejsc na forum (ale zaden problem sa strony gdzie mozesz sobie wzias np: brazylijskie IP i sobie wejdzie)

Shaolin napisał/a:
Po co człowieka banować? Przecież to nie rozwiąże problemu - oczywiście adamp4 będzie wiedział, że go tu nie chcemy, ale co z tego, skoro stopki dalej nie będzie?

Czy nie lepiej wysłać maila do admina serwera Scholaris? To darmowy serwer, przeznaczony dla szkół i nauczycieli, więc admini na pewno nie chcą tam osób, które w jakikolwiek sposób łamią zasady. Zresztą jeden z punktów regulaminu mówi:
Obowiązkiem użytkownika jest też upewnienie się, że wszystkie wykorzystywane i udostępniane materiały publikowane są i używane za zgodą ich autorów i zgodnie z warunkami licencji.


Więc o co chodzi? W takich przypadkach trzeba powiadamiać bezpośrednio admina, jeśli adamp4 wciąż chce pozostać na darmowym serwerze, będzie musiał przywrócić stopkę - nie sądzę, żeby admin chciał mieć jakiekolwiek problemy spowodowane przez użytkowników darmowych kont... :-)




Powiadomic admina przedstawic cala sytuacje jasno i powoli i zobaczyc co na to admin tego serwra jesli on nic nie zrobi w tym kierunku to dyrektor tej szkoly tym bardziej (powiedzmy ze czlowiek nie bedzie kumal)

wynajac(no moze nie wynajac kto bedzie placil Grin ) HAKERa i zniszczyc strone Grin
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Shaolin
Eee, Pawson91, bez przesady - nie chcemy, żeby strony nie było tylko żeby wróciła na nią stopka - a to różnica :-). Pomijając już oczywiście fakt, że hackerzy zwykle nie włamują się na strony, a już na pewno nie po to, żeby zniszczyć pracę autora, to nie możemy zmusić adamp4 do przywrócenia stopki, aczkolwiek można podjąć próby :-). Za chwilę wyślę maila do administratora serwera Scholaris.pl - zobaczymy, jaka będzie reakcja :-)
working
 
Pieka
W takim razie czekamy droga Pani Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pawson91
nie no z tym hakerem to zartowalem oczywiscie Grin ale teraz kolesiowi jak administracja tego serwera nic nie zrobi to nikt mu nic nie zrobi on ma to porostu gleboko <cenzura> no
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl