ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacja z v5.01 do v7.0x.xx
manhet
Witam.

Najwyższy czas zaktualizować szkolną stronę - niestety, nie mam pojęcia, jak się za to wziąć. Mam za to mnóstwo obaw, że strona tego nie przeżyje. Czy można zaktualizować stronę i zachować jej treść w przypadku tak odległych wersji? Obecnie stronka ma sie dobrze, ale mnóstwo na niej badziewia w komentarzach i nie umiem tego zwalczyć.
Wdzięcznym za pomoc będę. Czy ktoś potrafiłby to zrobić? Nie znam sie na PHP i sam po prostu nie umiem.
Pozdrawiam.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 13.09 - 01:07

Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2010 01:07:08
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 16:43:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
GosciuOdKanapek
Jeśli zrobisz wszystko dobrze to nic się nie stanie, po prostu zaktualizuj po kolei wersje tj. z v5.1 do v6.00, a nast. z v6.00 do v7.00 (lub od razu do v7.01 chodź nie jestem pewien). Czytaj readme w paczkach i rób zgodnie z pkt, a powinno się wszystko udać Smile Lecz skoro nie masz do tego pewnej ręki zrób kopie całej strony i kopię bazy danych. W LABORATORIUM MODUŁÓW PHP-Fusion możesz pobrać kolejne wersje, które będzie aktualizował.
Edytowane przez GosciuOdKanapek dnia 27.08.2010 10:04:21
sygna.jpg
REGULAMIN - SKARBNICĄ WIEDZY
Pomogłem? Kliknij przy moim poście pomoc.jpg!
 
outchorn1
Jak kolega powiedział, koniecznie zrób kopie plików przed ostatnią aktualizacją, tj. do wersji 7.01. Ostatnio sam aktualizowałem i bez przywrócenia plików stronka by nie przeżyłaSmile
 
www.naruto-kensei.pl
darius4
Mam podobny problem / temat.
Trzeba zrobić update strony z PHP Fusion v5.00 do aktualnej v7.02.07. Mam kopię strony i kopię bazy, niestety strona na serwerze została już wyłączona czyli nową wersję trzeba zainstalować od podstaw w nowej lokalizacji. Zainstalowałem i uruchomiłem do prób XAMPP i nowy PF i teraz pytanie jak się zabrać do update?
Update możemy ograniczyć do users, news, articles i galerii, resztę można dorobić ręcznie. Smile
- Da się zaimportować niezbędne tabele czy trzeba kombinować z instalacją wersji 5 a później update do 6 i 7?
- Jest gdzieś sprawdzony opis krok po kroku co zrobić? Na forum raczej nic nie trafiłem.
 
Pieka
W Twoim przypadku pierwsze stosujesz się do zasad przenoszenia strony, a dopiero później jej aktualizacji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
darius4
OK. czyli najpierw na nowym serwerze lub pod XAMPP przywrócić (ponownie zainstalować) poprzednią / ostatnią wersję, w moim przypadku v5.00.
Jak wszystko ruszy zainstalować update z 5 na 6 i z 6 na 7.
Z których wersji najlepiej skorzystać?
Rozumiem, że podane w poście nr 2 są jak najbardziej do wykorzystania / polecenia? Wink
Edytowane przez darius4 dnia 03.11.2014 12:03:44
 
Pieka
Zrób kopię, najlepiej całego konta i wykonaj aktualizację używając najnowszych plików.
Tak, wszystko w downloadzie jest w porządku.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
darius4
Dzięki za wskazówki. Stara wersja znowu działa na serwerze testowym w nowej lokalizacji.
Teraz kolej na walkę z upgrade do v6 i 7. Smile
Edytowane przez darius4 dnia 13.01.2015 18:44:55
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl