ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Błąd: Nieznana kolumna field_group order clause w Polach Profilu
Drecha
Witam,
mam w zwyczaju wgrywać całą masę różnych modułów i pól profilu na raz i dopiero później instalować je. Po w/w czynności znalazłem dziwny błąd w Polach profilu. Próbowałem sam się z nim uporać, jednak nic to nie dało.
Poniżej treść błędu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Zapomniałem dodać, że korzystam z multisite, to może mieć chyba jakieś znaczenie w moim przypadku.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 03.10 - 01:24

Edytowane przez Drecha dnia 03.10.2010 22:23:16
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 23:50:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
No więc teraz szukaj które pole profilu powoduje błąd. Innego wyjścia nie widzę, bo nawet nazwy pliku czy linii kodu nie ma. To SQLowy błąd.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Pieka
Kolejno wylaczac i odswiezac strone, innej mozliwosci dla Ciebie nie widze, skoro nie masz pojecia o tym, co robisz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Rozumiem, dziękuję. ;]
 
slawekino
Witam, u mnie występuje identyczny błąd tyle że już wyłączyłem wszystkie pola profilu a błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

nadal został. Ma ktoś jakiś pomysł?
Własnie zamieniłem wszystkie pliki odpowiedzialne za pola profilu na oryginalne a błąd pozostał.
Edytowane przez slawekino dnia 05.02.2011 22:47:13
 
Drecha
Korzystasz z Fusionboard, prawda?
 
slawekino
Tak a ma to jakieś znaczenie?
 
Drecha
Ogromne. Fusionboard narzuca własną podstronę z edycją profilu. Poszukaj w temacie o Fusionboard pliku usercp. Jak nie będziesz mógł znaleźć, to podrzucę Ci tutaj link.
 
slawekino
Ok. Dzięki.
Edytowane przez Pieka dnia 05.02.2011 23:22:40
 
Drecha
Na wszelki wypadek: http://www.php-fu...ost_153918
 
slawekino
Dodam że podmieniłem już wszystkie zmodyfikowane skrypty
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
jak i
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez slawekino dnia 05.02.2011 23:46:39
 
Drecha
Przecież w tej paczce masz tylko plik usercp.php, który musisz wgrać do folderu Fusionboard w katalogu wtyczek.
 
slawekino
Dla dopełnienia informacji podmieniłem wszystkie zmodyfikowane pliki na oryginalne, skasowałem pododawane przeze mnie pliki i wyczyściłem MySQL.
Edytowane przez Pieka dnia 06.02.2011 12:53:17
 
Drecha
Nadal nie rozumiem. Prosiłem jedynie, abyś podmienił podrzucony plik, to wszystko.
 
slawekino
Pozostaje więc tylko prośba do głównego administratora o pomoc lub podpowiedz w usunięciu błędu.
Jeśli będzie to potrzebne to podam na PW dane do konta głównego administratora i dane do ftp.
 
Pieka
Miales podmienic tylko jeden wskazany plik z podanej paczki, a nie wszystkie inne, czy czyscic baze. Zrobiles to?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekino
Zanim kolega o tym wspomniał to już odinstalowałem te pliki.Tak więc nie miałem jak ich podmienić.
 
Pieka
Blad byl od poczatku instalacji strony, czy pojawił sie pozniej? Jesli pozniej to kiedy, po instalacji/modyfikacji czego?
Gdzie dokladnie wystepuje na stronie? Mowimy o stronie z profilu?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekino
Błąd pojawił się już po instalacji i dodaniu user_field, ale nie umie powiedzieć jakiego bo dodałem ich kilka.
Błąd pokazuje się w edycji profilu i po kliknięciu na profil użytkownika.

Wiadomość doklejona:
Zapomniałem dodać że widać tylko dane takie jak nick, hasło, e-mail, awatar. Nawet po dodaniu jakichkolwiek danych do innego pola np.opcje dodatkowe czy dodatkowe informacje po prostu ich nie wyświetla.
Edytowane przez Pieka dnia 10.02.2011 12:27:03
 
Pieka
Wejdz do zarzadzania polami profilu i wylacz wszystkie. Nastepnie wykonaj kopie katalogu user_fields, usun go z serwera i wstaw na jego miejsce nowy, ze swiezo pobranej paczki PHP-Fusion, wlasciwej dla posiadanej wersji.
Jezeli wczesniej nie usuwales zadnych plikow pol profilu to w/w pomoze na 100%.

Odnosnie fusionBorad, podczas instalacji podmienia sie plik update_profile_include.php w katalogu includes, wiec ten plik rowniez zastap oryginalnym, pobranym z tej samej paczki co wyzej. Idealnie byloby, gdybys sprawdzil, co zamieniles podczas instalacji w/w i wszystko przywrocil do stanu pierwotnego.

PS W PA => Zarządzanie użytkownikami => Kategorie pól użytkownika masz cztery podstawowe kategorie?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl