ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Fajna strona na phpFusion
Mlody
Zapraszam do objerzenia strony Hostingowo.pl
strona prosta ale czytelna, lecz jeśli ktoś chciał by pomóc
np. jest problem ze strona w IE - strona rozciągana jest na 100%. Pfft

Jak rownież jesli ktos był by chętny współpracą zapraszam. Wink

Pozdrawiam. Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 11:35:42
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Strona jak strona Pfft

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
as
Och ~crash!... więcej optymizmu. Chłopak wybrał sobie nicka Młody co by oznaczało, że jest... młody wiekiem? Dalej... napisał, że ta jego strona jest fajna co by znaczyło, że jest usatysfakcjonowanym z pracy swojej, szczęśliwym bardzo i... dumnym? I najważniejsze... dał do zrozumienia, że kręcą go nie flaszki, cygarety, jointy, dresy, dziewczyny i inne sporty ekstremalne, a właśnie stawianie własnych - fajnych stron na phpFusion'ie. I kto może powiedzieć teraz, że Support nie spełnia swoich funkcji wychowawczych sprawowanych w duchu pozytywnego myślenia i działania...
as
 
Pawson91
http://www.php-fu...post_14439

ww linki zaprowadzi Cie do tematu o rozmiarze strony

strona bardzo fajna
Edytowane przez Pieka dnia 07.01.2006 18:41:49
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Mlody
crasch napisał/a:
Strona jak strona Pfft

pozdro



Cieszę się, że komuś sie poodoba.

as napisał/a:
Och ~crash!... więcej optymizmu. Chłopak wybrał sobie nicka Młody co by oznaczało, że jest... młody wiekiem? Dalej... napisał, że ta jego strona jest fajna co by znaczyło, że jest usatysfakcjonowanym z pracy swojej, szczęśliwym bardzo i... dumnym? I najważniejsze... dał do zrozumienia, że kręcą go nie flaszki, cygarety, jointy, dresy, dziewczyny i inne sporty ekstremalne, a właśnie stawianie własnych - fajnych stron na phpFusion'ie. I kto może powiedzieć teraz, że Support nie spełnia swoich funkcji wychowawczych sprawowanych w duchu pozytywnego myślenia i działania...


Nie niestety tutaj AS, musiał bym cie ozczarowac nick Młody to nie przez wiek, a raczej mogę powiedzieć, że nie jestm najmłodszy z tąd ( a tak mniej to wiek ....dzieścia ). Co do tego co napisałeś to dokładnie z ustatysfakcjowany ze stroniczki, a co do tego co mnie nie kreści to napewno to nie jest prawdą że mnie nie kreści ostatni pozycja. Support jak najbardziej spełnia swoje funkcje.

Pawson91 napisał/a:
http://www.php-fu...post_14439

ww linki zaprowadzi Cie do tematu o rozmiarze strony

strona bardzo fajna


Również ciesze się, że komuś się podoba.
A co do tego linka niestety ja zamieniłem 100% już wczesniej na 750 i też nie dało to efektu więc nie wiem dlaczego tak.


Pozdrawiam.
 
SebaZ
po pierwsze - weź se zmień serwer człowieku bo strona się ładuje, ładuje.. i załadowała się dopiero po 40 sekundach co jest stanowczo za długo :/ a poza tym po tych 40 sekundach właściwie jeszcze się ładowała i ładowała i ładowała i nie skończyła bo ją wyłaczyłem SadSadSad
OGROMNY MINUS

jedyny plus to ciekawy theme
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Mlody
SebaZ napisał/a:
po pierwsze - weź se zmień serwer człowieku bo strona się ładuje, ładuje.. i załadowała się dopiero po 40 sekundach co jest stanowczo za długo :/ a poza tym po tych 40 sekundach właściwie jeszcze się ładowała i ładowała i ładowała i nie skończyła bo ją wyłaczyłem SadSadSad
OGROMNY MINUS

jedyny plus to ciekawy theme


Serwer jak najbardziej jest ok i działa bardzo szybko, ale akurat dziś najprawdopodobniej jest awaria łącz w gdańsku i dlatego tak jest.
 
sonar
co do thema... to czemu nie ma do niego stopki? to po pierwsze Pfft
po drugie i ostatnio jest ok Pfft
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
Mlody
sonar napisał/a:
co do thema... to czemu nie ma do niego stopki? to po pierwsze Pfft
po drugie i ostatnio jest ok Pfft


U kogo nie ma stopki u mnie jest stopka kierująca na ta stronę.
 
sonar
chodzi mi o thema Pfft nie wydaje mi sie zebys zrobil go od podstaw Pfft (nie zebym watpil w Twoje umiejetnosci - bardzo podobny theme mial shedrock)
a stopka... powinna byc do php-fusion.co.uk a nie do php-fusion.pl Pfft
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl