ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel nawigacyjny-problem
gemzio
Witam
Mam problem z panelem nawigacyjnym (New Navigation Panel) takim jak tutaj na stronie Po uaktywnieniu wtyczki (new navigation...), dodaniu nowej nazwy, obrazka i oczywistym zapisaniu, po powrocie na stronę główną jest tylko nazwa ale brak jest obrazka(obrazki są załadowane na serwerze). Nie wiem czy już gdzieś na forum to poruszano bo nigdzie tego nie znalazłem. Mam nadzieję że mogę liczyć na pomoc fachowców od tych spraw, ja to jestem zielony jeszcze Sad ale się poprawię na przyszłość Smile
Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 09:13:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
tomaszziemann
Nie wiem na czym to polega, ale u mnie po zmianie nazwy obrazka na kolejny juz istniejący wg numeracji np. na "035.gif" i ponownym przypisaniu obrazka do odnośnika, wszystko było w porządku. Zaznaczę jeszcze, że nie ingerowałem w plik w żaden inny sposób, żadnej zmiany wielkści obrazka, czy kolorów itp.

Pozdrawiam.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
JazOOn
tomaszziemann napisał/a:
Nie wiem na czym to polega, ale u mnie po zmianie nazwy obrazka na kolejny juz istniejący wg numeracji np. na "035.gif" i ponownym przypisaniu obrazka do odnośnika, wszystko było w porządku. Zaznaczę jeszcze, że nie ingerowałem w plik w żaden inny sposób, żadnej zmiany wielkści obrazka, czy kolorów itp.

Pozdrawiam.


jest dokładnie jak mówisz, po prostu obrazki muszą mieć wartość liczbowa zamiast tytułu, sprawdziłem u mnie na serwerze i na localu i zawsze jest tak samo - tych obrazków z normalna nazwa nie wyświetla...nie wiadomo w czym problem, jakkkolwiek jeśli zmienisz nazwe na liczbe bedzie ok
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl