ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
ramka z logo
jahpeople
mam problem, otorz nie wiem jak zmienic wielkosc ramki logo (ten sam theme co na tej stronie), kiedy wrzucam wlasne logo automatycznie sie pomniejsza.. chcialbym, zeby bylo rzeczywistych rozmiarow.. jak to zmienic?

a druga rzecz to kiedy zwężam okno przegladarki to panele mi sie zwężają.. a na tej stronie php-fusion kiedy zwężam okno panele pozostaja w takiej samej szerokosci.
jak to zmienic?

pozdrawiam
Edytowane przez jahpeople dnia 08.01.2006 14:41:46
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 08.05.2024 23:06:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Dokonaj edycji i popraw błędy, to może kogoś zachęcisz do odpowiedzi merytorycznej...
as
 
fusionek
as napisał/a:
Dokonaj edycji i popraw błędy, to może kogoś zachęcisz do odpowiedzi merytorycznej...


A nie rozumiesz o co mu chodzi? Czepiasz się...
 
as
Nie prawda... przestrzegam regulaminu i wsłu[cenzura]ę się w głos Adminów, którzy nakazują przestrzegać formy.

ps://... ale odkrycie !!! Proszę Adminów o zajęcie się tym przypadkiem. Użyłem słowa... a zresztą - sami widzicie

//Shaolin - na drugi raz się tak nie wsłu[cenzura]... Grin Są z tego same kłopoty Wink.
Edytowane przez Shaolin dnia 08.01.2006 23:29:16
as
 
cakper
a druga rzecz to kiedy zwężam okno przegladarki to panele mi sie zwężają.. a na tej stronie php-fusion kiedy zwężam okno panele pozostaja w takiej samej szerokosci.


no bo pewnie w pliku theme.php masz ustawioną watrość w % a nie w pikselach

ale fajnie z tym słówkiem wsłu[cenzura]ę Grin
 
http://www.gimpuj.info
jahpeople
a czy ktorys z administratorow moglby mi podac wymiary? albo chociaz szerokosc calej strony w pikselach?

pozdrawiam
 
as
Nie bawię się tymi sprawami ale metodą prób i błędów sam dojdziesz do odpowiednich ustawień, tylko nie powinieneś się lenić. Weź np. rozmiar Pulpitu... może być np. taki - szer.800pixeli na wys.600pixeli. Ciebie interesuje szerokość więc ustaw sobie na początek taką właśnie wartość... 800 pixeli. Sprawdzasz... jest OK. - jesteś szczęśliwy. Nie jest OK... zwiększasz wartość i robisz podgląd. I tak w kółko, i tak w kółko... a jak już znajdziesz optymalkę miłą dla oka, to satysfakcja Twoja nie będzie miała granic - yes!, yes!, yes!... zrobiłem to sam
Edytowane przez as dnia 08.01.2006 13:44:04
as
 
jahpeople
no spoko spoko.. ale jeszcze to:

mam problem, otorz nie wiem jak zmienic wielkosc ramki logo (ten sam theme co na tej stronie), kiedy wrzucam wlasne logo automatycznie sie pomniejsza.. chcialbym, zeby bylo rzeczywistych rozmiarow.. jak to zmienic?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl