ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Quick Tipc
jahpeople
jak sie pozbyc tego bajera?

pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 08.05.2024 23:35:44
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Haha Ty to sie dopiero wyśliłeś.. Shock Może jak byś bardziej rozwinął odpowiedź itd. to było by lepiej. Ale Ci zapewne chodzi o Quick Reply, jest on w pliku forum/viewthread.php i tam trzeba go wywalić. Jest on u dołu pliku, z resztą sam sobie powinnieneś poradzić, chyba ze nie masz klawisza Backspace Grin.
pamiętaj by stworzyć zapasową kopie pliku viewthread.php Grin.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
jahpeople
nie chodzi mi o forum tylko o to okienko pojwiajace sie z dodatkowymi linkami po najechaniu na znak zapytania po prawej stronie top menu.. wiem ze mozna modyfikowac jego zawartosc w theme.php, ale po usunieciu skryptow obrazek dalej zostaje.. nie moge sie tego pozbyc..

pozdrawiam
 
Pieka
jahpeople napisał/a:
nie chodzi mi o forum tylko o to okienko pojwiajace sie z dodatkowymi linkami po najechaniu na znak zapytania po prawej stronie top menu.. wiem ze mozna modyfikowac jego zawartosc w theme.php, ale po usunieciu skryptow obrazek dalej zostaje.. nie moge sie tego pozbyc..

pozdrawiam



Podaj przyklad, a najlepiej strone.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
crasch
jahpeople napisał/a:
nie chodzi mi o forum tylko o to okienko pojwiajace sie z dodatkowymi linkami po najechaniu na znak zapytania po prawej stronie top menu.. wiem ze mozna modyfikowac jego zawartosc w theme.php, ale po usunieciu skryptow obrazek dalej zostaje.. nie moge sie tego pozbyc..

pozdrawiam


Widisz jak chcesz to umniesz rozwiąć swą wypowiedź, ale nadal do końca nie rozumne Grin Chociaż sie domyślam. Używasz jakiejkolwiek modyfikacji np. eXtreme-Fusion?
I tak jak napisał mój poprzednik podaj adrest twojej strony..

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
jahpeople
moja stronk ---> www.footbag.boo.pl

ten znak zapytania po prawej stronie kolo loga w top menu Wink

pozdrawiam
Edytowane przez jahpeople dnia 12.01.2006 16:53:26
 
crasch
Ahh o to Ci chodzi Grin. Wejdź w themes/twoja_skórka/theme.php potem naciśnij CTRL+F i wpisz quicktips.gif jak ci znajdzie po prostu to usuń - cały kod img i reszte powiązaną z szukaną frazą i po problemie Smile..

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
jahpeople
dzieki crasch za pomoc Smile
 
jahpeople
jeszcze jakby byl ktos taki dobry i podpowiedzial mi co mam zrobic z tymi statystykami strony ma mojej stronce: www.footbag.boo.pl jak widac ma jakas dziwna szerokosc.. i wszystko burzy.. ale jak wcisne trojkacik zeby zwinac panel to sie zwija i dopasowuje..
 
Pieka
jahpeople napisał/a:
jeszcze jakby byl ktos taki dobry i podpowiedzial mi co mam zrobic z tymi statystykami strony ma mojej stronce: www.footbag.boo.pl jak widac ma jakas dziwna szerokosc.. i wszystko burzy.. ale jak wcisne trojkacik zeby zwinac panel to sie zwija i dopasowuje..



Temat nie dotyczy statystyk!!!
Poza tym piszesz posta pod postem!
Zamykam!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl