ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[EF IV] Generowanie ruchu prze readarticle.php oraz brak dostępu do strony
arturszc
Witam.
Jestem administratorem strony www.sp6zabrze.naz... Od 3lat nie ma problemu z jej funkcjonowaniem. Ostatnimi czasy kontaktował się ze mną pracownik nazwa.pl, mówiąc o tym, że skrypt readarticle.php generuje potężny ruch (tysiące wejść na stronę dziennie, obciążenie serwera trwające 8h na dobę) Usunąłem ten skrypt, sytuacja się unormowała, ale przy próbie dodania newsa, zmodyfikowania podstrony, itp, wyskakuje mi komunikat że newsa dodano jednak on się nie dodaje, a u góry strony pojawia się komunikat i ciągle jest nawet po odświeżeniu strony:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Co może być powodem? Stronka się posypała, czy problemem jest hosting?

Pozdrawiam Artur

//Poprawiam nazwe tematu i proszę się następnym razem na tym wzorować - od razu wiadomo o czym w temacie, prawda? I prosze się zapoznać ze znacznikami [code]// khaman



PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - khaman 04.01 - 15:29
  2. Przeniesienie tematu - khaman 04.01 - 15:29

Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2011 18:39:42
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 06:23:36
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
Masz stronę w Extreme-Fusion to trzymaj się tamtego działu. Proszę zmienić nazwę tematu na konkretną i zgodną z Regulaminem działu EF. Kod błędu podajemy w [code].
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Drecha
Powinieneś najpierw sprawdzić dlaczego dany plik wywołuje takie przeciążenie, a nie od razu go usuwać. Przywróć plik z czystej instalacji i zobacz czy problem zostanie naprawiony.
 
arturszc
Niestety, przywrocenie oryginalnego pliku, jak równiez tego, który usunąłem, nie przynioslo rezultatu :/
 
Drecha
Od jak dawna występuje ten błąd? Może wynika on jednak z problemów z hostingiem.
 
arturszc
Po całym dniu szukania w końcu znalazłem. Przepełniła się baza danych poprzez chyba włam na stronę. 60 tys. komentarzy pojawiło się pod artykułami. Usunąłem je z bazy, usunąłem użytkowników którzy je dodawali. Zobaczymy co sie będzie działo dalej.
Póki co pozdrawiam i przepraszam za "żółtodziobstwo" Grin
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2011 18:52:36
 
bartek124
Włamanie czy cokolwiek, tego tam być nie powinno. Masz wystarczający powód do przejścia na najnowszą, stale rozwijaną wersję PHP-Fusion.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Drecha
A przynajmniej do zabezpieczenia strony przed botami.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl