ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Sprzedam] Profesjonalną wtyczkę z ogłoszeniami płatnymi SMS i bezpłatnymi
Crom
Sprzedam wtyczkę do PHP-Fusion, działająca już od wersji 7.0 do najnowszej.

Krótki opis wtyczki:
Pozwala na dodawanie ogłoszeń płatnych i bezpłatnych przez użytkownika na stronę. Ogłoszenie może dodać osoba zalogowana i niezalogowana. Ci, którzy dodali ogłoszenie, będąc zalogowanym mogą je później edytować, gdyż jest specjalny odnośnik w panelu usera o liście dodanych ogłoszeń. Podczas dodawania bezpłatnego ogłoszenia trzeba wybrać: kategorię, podkategorię, temat ogłoszenia, opis, numer telefonu, adres email. Jeżeli ktoś jest zalogowany to automatycznie doda autora ogłoszenia jako zalogowanego użytkownika, jeśli dodaje ogłoszenie gość to trzeba się dodatkowo przedstawić. Dodając ogłoszenie bezpłatne wybiera się dodatkowo czas emisji - 7 lub 14 dni. Ogłoszenie jest emitowane przez 7 lub 14 dni na stronie. Gdy ogłoszenie będzie już nieaktualne to automatycznie nie będzie można go wyświetlić. Administrator otrzyma odpowiednią informację w panelu administracyjnym. Jeżeli jest tych ogłoszeń więcej to można je wszystkie usunąć za pomocą jednego przycisku (nieważne czy to płatne czy bezpłatne ogłoszenia). Podczas dodawania ogłoszenia płatnego trzeba wysłać smsa na wskazany przez nas numer w panelu admina. W smsie zwrotnym otrzymujemy 8cyfrowy kod, który wpisujemy. Wtedy strona przenosi nas do formularza ogłoszenia płatnego. Wszystko jest tak samo jak w przypadku ogłoszenia bezpłatnego, jednak dodatkowo możemy dodać 3 zdjęcia, a czas emisji to 21 lub 30 dni. Jeżeli ktoś da za długi opis czy temat wtyczki to oczywiście pojawi się stosowny komunikat, a wcześniej wpisane dane nie zostaną utracone. Kod też zachowa swoją ważność. Oczywiście jak ktoś zalogowany to może potem edytować, a gość oczywiście nie. Wtyczka działa z serwisem płatności online dotpay.pl. Wystarczy założyć tam konto, skonfigurować usługę, a następnie w panelu administracyjnym wpisać nr klienta, ID usługi. Potem wystarczy podać numer, na jaki smsy mają być słane i cenę.

Panel admina zawiera:
- pełną kontrolę nad ogłoszeniami (podgląd, edycja, usuwanie)
- każde dodane zdjęcie w ogłoszeniu można usunąć i dodać nowe (nie trzeba usuwać całego ogłoszenia)
- do każdego obrazka tworzone są miniaturki (jednym przyciskiem usuwa się zdjęcie i jego miniaturkę)
- kontrola nad czasem emisji ogłoszenia
- "przeterminowane" ogłoszenia można usuwać pojedynczo lub grupowo (jeden przycisk - usuwa się wszystkie przeemitowane ogłoszenia)
- odpowiednia notka specjalnie wyróżniona o nowo znalezionym ogłoszeniu, które straciło swoją ważność
- dodawanie, edytowanie i usuwanie kategorii ogłoszeń
- dodawanie, edytowanie i usuwanie podkategorii ogłoszeń
- ustawianie maksymalnej szerokości, wysokości i rozmiaru obrazka

Ciekawostki: (bajery)
- ogłoszenia płatne wyświetlane są jako pierwsze
- bardzo dokładny system szukania ogłoszeń (po kategoriach, podkategoriach, tematach czy opisach)
- wybierając kategorię ogłoszenia, skrypt automatycznie pobiera wszystkie podkategorie przypisane do wybranej wcześniej podkategorii (dzieje się to bez przeładowania strony)
- do dodawanych zdjęć, tworzone są miniaturki
- zgrabny podgląd zdjęć zapewnia zaimplementowany skrypt colorbox
- jeden kod zwrotny można wykorzystać jednorazowo (dodaje się zdjęcie płatne i kod traci swoją ważność - wszystko zabezpieczone sesją i ciasteczkami)
- wielokrotne zapytania, które czuwają nad bezpieczeństwem systemu
- przyjazne linki (plik .htaccess, który zmienia linki typu ogloszenie.php?id=4 na ogloszenie/4)

Parę słów ode mnie:
Wtyczkę tworzyłem ja. Nie bazowałem się na niczym, została zrobiona na specjalne zamówienie. W tej chwili działa u klienta 3 miesiące i jak do tej pory nikt nie zgłosił żadnej awarii. Oprócz tego klienta z wtyczki korzystają jeszcze 3 osoby, ja i dwóch nabywców, którzy odkupili ją tydzień temu - wszystkie numery, adresy i namiary w razie potrzeby mogę dać).

Zanim kupisz:
- otrzymasz wszelkie informacje na temat wtyczki
- dostaniesz dostęp do wersji demo, na udostępnionej przeze mnie stronie

Kupując u mnie wtyczkę:
- daje Ci gwarancję niezawodności (terminową)
- dostajesz zupełnie za darmo 7 dni na pytania techniczne (pomoc)
- uzyskujesz specjalne rabaty na kolejne zakupy lub zamówienia
- dostęp do najnowszych aktualizacji wtyczki


Chętnych serdecznie zapraszam.
Rozmowa nic nie kosztuje, udzielę wszelakich informacji na temat wtyczki i jej działania, jak i pokażę demo. Wystarczy skontaktować się ze mną na jeden ze sposobów:
GG: 5288499

Tworzę też wtyczki, mody i szablony na specjalne zamówienia.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 15:41:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl