ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacja strony z v7.01 do v7.02
Andrew333
Mam ostatnie pytanie.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Co tu wpisać?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 18:36:44
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Sony
Ech...
Jako, ze aktualizowałes z wersji 7.00 w dwóch pierwszych linijkach zostawiasz same prefiksy bez ´x´, czyli fusion_ a w ostatniej linii generujesz sobie jakiš 5 cyfrowy kod i wstawiasz zamiast ´x´.

Połączony z 22 sierpień 2011 20:46:
Kod alfanumeryczny!
Edytowane przez Sony dnia 22.08.2011 20:46:12
tjaa Smile
 
Andrew333
Wielkie dzięki. Chyba wszystkie błędy zniknęły bo nie wyświetla się dziennik.
 
secretjarek007
Witam.
Ja dziś zrobiłem aktualizację i wszystko przebiegło sprawnie po za jednym.
Wchodząc w profil jakiegoś użytkownika wyskakuje mi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Kiedyś miałem zainstalowany fusionboard4 i odinstalowałem go nie wiem czy to jest tego wina.

Dziennik błędów pokazuje:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Już sobie poradziłem: usunąłem krok po kroku wszytko to co kiedyś instalowałem z fb4.
Można usunąć post.
Edytowane przez secretjarek007 dnia 28.09.2011 20:07:20
 
www.zawodywedkarskie.info
jantom
Akurat dziennik błędów czepiał się braku przestawienia się z $db_prefix na DB_PREFIX (mówiąc po ludzku, ze zmiennej globalnej, na stałą, tyż dostępną globalnie).

Dopisałem się, bo może ktoś oprócz Ciebie nadzieje się na coś podobnego.
 
http://jantom.info
czarnywas
Witam,
po aktualizacji strony w panelu admina nie mam dostępu do ikonki newsa w zarządzaniu treścią. Nie mogę nic napisać z tego poziomu, nie mogę przede wszystkim edytować newsa. Jedyna możliwość to edytowanie newsa w phpMyAdmin. Moja wersja to V7.02.03.
Prośba o sugestie.

Ps. Temat do usunięcia Sad
Edytowane przez czarnywas dnia 22.10.2011 16:47:37
 
swistak
Witam dziś robiłem aktualizacje jednej strony do wersji PHP-Fusion 7.02.03 i napotkałem taki błąd jak próbuje się zalogować przerzuca mnie do login.php z komunikatem
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Niema tu znaczenia przeglądarka pojawia się to na Chrome, Mozilli, IE. Miał ktoś z was takowy problem, nadmienię iż wszystkie pliki podmieniłem do wersji 7.02.02 było ok dopiero po wgraniu wersji 7.02.03 zaczęły się schody.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
pawel2503
Mi po aktualizacji wszystko działa oprócz strony głównej i newsów. Wchodząc w /news.php wyświetla się tylko jeden tak jakby w wersji do druku, nie ma menu ani nic więcej. Reszta podstron działa.
Wie ktoś jak to naprawić?
Edytowane przez Drecha dnia 30.10.2011 17:27:04
 
Amaru
Po aktualizacji do wersji PHP-Fusion v7.02.03 mam problemy ze stworzeniem shoutbox'a na stronie. Wiem, iż w wersji 7.02.03 shoutbox traktowany jako dodatek i trzeba go zainstalować - zainstalowałem wtyczkę odpowiedzialną za shoutbox jednak po uruchomieniu panelu wyskakuje mi następujący błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Rozumiem, że muszę dodać tabele do bazy danych jednak sądzę, iż musi być jakiś prostszy sposób. Informacji na ten temat szukam już od bardzo dawna - przeczytałem wiele postów i tematów z podobną problematyką jednak nigdzie nie znalazłem dokładnej odpowiedzi jak rozwiązać ten problem.
 
www.pacslife.pl
Secz
Ja proszę o pomoc w takiej sprawie, że po aktualizacji nie wyświetlają mi się miniaturki w newsach, jak biorę edycję newsa to sa te miniaturki. Też jak robie nowego newsa to tak samo przez opcje wybierz plik nie dodaje się miniaturka. Folder thumbs w którym są miniaturki jest nie widoczny w programie do ftp tylko w cpanel jest, nie wiem czy tak powinno być. Może ktoś wie w czym jest problem?
Edytowane przez Secz dnia 22.11.2011 10:23:20
 
Drecha
Przeczytaj instrukcję aktualizacji.
 
Secz
Aktualizację czytałem już kilka razy i zrobiłem wszystko według instrukcji
 
Drecha
W takim razie chyba musisz zaopatrzyć się w okulary, bo w instrukcji jest jasno napisane, jak sprawić, aby przy newsach wyświetlały Ci się ikony kategorii newsów Smile
 
Secz
Teraz przeczytałem całą instrukcję. Możesz mi skopiować ten fragment gdzie jest to napisane?
 
Pieka
Paczka aktualizacyjna zawiera własne readme, którego jak widać nie przeczytałeś. Nie dołączamy tych plików dla własnej przyjemności, więc wypadałoby wykonać przynajmniej minimum ruchu i przeczytać je w całości.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Secz
trzeba było skórkę zmienić
Edytowane przez Secz dnia 24.11.2011 10:45:44
 
Pietras1987
Coś zamieszałem z tą aktualizacją i teraz na głównej mam takie coś
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W panel administracyjny wcale nie da się wejść bo z powrotem wyrzuca do głównej. www.zastraszacze....
 
www.zastraszacze.w8w.pl
briesen
Mam problem ze strona w PHP Fusion... Dotychczas mialem strone na Fusionie 6...18, wczoraj zachcialo mi sie zmian i postanowilem, ze zaktualizuje strone do najnowszej wersji PHP Fusion czyli 7.02.04. Oczywiscie robilem wszystko po kolei, czyli najpierw aktualizacja do 7.00.07 - strona dziala - wiec ucieszony aktualizuje dalej... do 7.01.02 - dziala... no wiec dalej... do 7.02.04 nie dziala zadnego komunikatu, nic, po prostu biala strona nie wiem o co chodzi, przeczytalem forum, niestety nie znalazlem podobnego przypadku, wiec w akcie desperacji pisze w tym temacie, licząc na Waszą zeby to ruszylo, bo niechcialbym stracic strony wraz z wszystkimi informacjiami zawartymi na niej.

Pozdrawiam

Robert
 
pukiell
briesen napisał(a):

Mam problem ze strona w PHP Fusion... Dotychczas mialem strone na Fusionie 6...18, wczoraj zachcialo mi sie zmian i postanowilem, ze zaktualizuje strone do najnowszej wersji PHP Fusion czyli 7.02.04. Oczywiscie robilem wszystko po kolei, czyli najpierw aktualizacja do 7.00.07 - strona dziala - wiec ucieszony aktualizuje dalej... do 7.01.02 - dziala... no wiec dalej... do 7.02.04 nie dziala zadnego komunikatu, nic, po prostu biala strona nie wiem o co chodzi, przeczytalem forum, niestety nie znalazlem podobnego przypadku, wiec w akcie desperacji pisze w tym temacie, licząc na Waszą zeby to ruszylo, bo niechcialbym stracic strony wraz z wszystkimi informacjiami zawartymi na niej.

Pozdrawiam

Robert


Mam dokładnie taki sam problem.
 
Sony
Adres strony?
tjaa Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl