ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wybór serwera na portal społecznościowy
Konto ukryte
Dzień dobry chciałem zapytać jaki mam wybrać serwer na początek tworząc portal społecznościowy.

PS. Proszę nie wyskakiwać z zdaniami nie uda ci się itp. jak to robię dla hobby.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 23.04 - 16:20

Edytowane przez Pieka dnia 06.08.2011 11:08:35
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 06:15:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Tymcio
Netarteria.pl
Nazwa.pl

A jak taki z prawdziwego zdarzenia, to najlepiej serwer dedykowany Smile
Forum dyskusyjne miasta Wrocław
ForumWroclaw.eu
 
www.forumwroclaw.eu
Pieka
Pierwszy z brzegu darmowy i robic regularnie kopie zapasowe. Jak sie rozkreci pomyslec o lepszym.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
PomPom
Pieka napisał/a:
Pierwszy z brzegu darmowy
Może nie darmowy ale coś z 'niższej' półki za kilkadziesiąt pln rocznie.
Osobiście na początek polecam boo.pl
Pieka napisał/a:
Robic regularnie kopie zapasowe.

Święte słowa, tego się trzymać a zawsze będzie dobrze.
Wszystko i nic ;p
 
Tymcio
No to jeśli kilkadziesiąt pln rocznie, to netarteria jest spoko Smile
Forum dyskusyjne miasta Wrocław
ForumWroclaw.eu
 
www.forumwroclaw.eu
Adam Stalica
A ja za to polecam 2ap.pl Wink Super serwer - bez problemów Wink Teraz płatny, ale oferty są chyba jednymi z najtańszych w sieci Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 23.04.2011 22:52:41
Witam Grin
 
Smok-Wiatru
Perelka2005 napisał/a:
A ja za to polecam 2ap.pl Wink Super serwer - bez problemów Wink Teraz płatny, ale oferty są chyba jednymi z najtańszych w sieci Wink


Pff, nie obraź się, ale odradzam tę ofertę.
Około dwa miesiące temu miałem tam stronę z ok. 250 użytkownikami. Przeniosłem tam w styczniu, a pod koniec lutego już miałem na proserwer.pl. Czemu? Powodów jest wiele. Kilka z nich: codzienne błędy 502, 503 etc., ciągle zamulanie strony (prawdę mówiąc, cba jest szybsze...), ciągły brak możliwość wejścia do DirectAdmina i PMA z powodu przekroczenia dozwolonego czasu uruchamiania skryptu, a czasem i do FTP nie dało się wejść. A, i jeszcze jakby ktoś chciał wiedzieć, to tam data (np. Styczeń) jest po angielsku, czyli w tym przypadku January. Więc naprawdę nie polecam.
No i jeden z ostatecznych powodów: dwudniowa awaria serwera. Nie było to jednokrotne. Wystarczy wejść na forum supportu do działu błędów/problemów i zobaczy się nasyp tematów.

Według mnie, najlepszy jest proserwer.pl. Można nawet za 3 złote zamówić stronę, ale nie ma błędów. Z tego co pamiętam, to nie było od przenosin (2 miesiące już tam jestem) problemów. A na 2ap - wręcz przeciwnie.

PS: Ja na początek polecam darmowe ugu.pl, a jeżeli nie chcesz reklam, to jatsu.pl - darmowy ale bez reklam. Smile
 
www.badcompanyklan.com.pl
bogdan
A mnie się wydaje, że jednak kroki postępowania takie jak Pieka napisał, a do reszty musisz sam dojść.Smile
Po prostu sam dopasować się do swoich potrzeb i możliwości.
Jednemu będzie pasowało CBA, drugiemu inny darmowy. Płatnych też jest multum i każdy ma swoje plusy i minusy Smile
Musisz sam się wpasować, na zasadzie prób i błędów. Wink
Ja zaczynając praktycznie od zera, przez ponad dwa lata zmieniłem chyba ze sześć, aż w końcu trafiłem na ten "dopasowany" dla siebie.
Teraz już ponad rok jestem na nim i tylko same plusy jak na razie Smile
Ale po drodze posypało się trochę "mięsa" zanim właśnie znalazłem to co mnie odpowiada.
Wierz - najlepiej się na sobie doświadczyć, bo to procentuje, a tak możesz mieć gdzieś w świadomości pretensje, że ktoś - coś Ci polecił Smile
Pozdro i Powodzenia Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
Dziękuje wybiorę jakiś darmowy i tak jak Pieka mówił jak się rozkręci to zmienię na płatny.
 
number_six
W żadnym wypadku boo!

Od 6 lat używam nazwa.pl oraz home.pl jako zaplecze seo.

Oba w/w są pionierami Polskiej sceny hostingowej.
 
PomPom
number_six napisał/a:
W żadnym wypadku boo!
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź.
Wszystko i nic ;p
 
Xerxes
number_six napisał/a:
W żadnym wypadku boo!

Od 6 lat używam nazwa.pl oraz home.pl jako zaplecze seo.

Oba w/w są pionierami Polskiej sceny hostingowej.


Aha, masz rację, nazwa.pl i home.pl są pionierami, tylko żrą najwięcej pieniędzy, sprawdź ile kosztuje odnowienie domeny na home i ile odnowienie serwera na nazwa.

Osobiście polecam zakup domeny na ovh.pl i serwer na linuxpl.com. Jest niewiarygodnie tanio a niezawodność jest 99.9 % na rok.
Edytowane przez Xerxes dnia 06.08.2011 11:12:28
 
www.phpinnovation.pl
Fasonsql
Chciałbym poprawić i rozwinąć wypowiedź Xeresa.
No więc oczywiście polecam linuxpl.com (i to jest prawidłowy adres).
Dlaczego?
Pomoc 24h w każdej sprawie, a to jest bardzo ważne. Niezawodność serwera tak jak napisał Xeres to 99,9% a to dużo. Z linuxem nigdy nie miałem problemów, nie jest drogi oraz linux wykonuje codziennie kopie bazy danych.

To tyle co miałem do powiedzenia, pozdrawiam. Wink
 
eldiablo
a niezawodność jest 99.9 % na rok


Minus dni z DDoS Smile
 
http://dropdire.pl
Xerxes
No tak, linuxpl.com to poprawna nazwa, ale wiesz, jak się mówi "linux pl" to i na pisownie się przenosi Smile

Ja też korzystam z tego hostingu. Dostajesz 14-dniowy okres próbny, jeśli zaczniesz już tworzyć stronę, a nie opłacisz i zablokują Ci konto, to po odblokowaniu kopia zapasowa jest przywracana, i tak jest codziennie, jeśli poprosisz, kopia zostanie przywrócona. To tylko jeden przykład na wiele argumentów, że linuxpl.com jest dobry Smile Poza tym ma dobre parametry.
 
www.phpinnovation.pl
Szapko
Też korzystałem z w/w linuxpl.com.
Miałem tam dwa konta przez ostatnie dwa lata. Z tego co pamiętam, to jedynie dwa razy były jednodniowe problemy techniczne. Oprócz codziennych kopii bazy danych, robią też kopię plików strony (nie pamiętam w jakich odstępach czasu).
Hosting ten ciągle się rozwija.
 
Drecha
Netarterię odradzam, posiadam tam konto sponsorowane i są ogromne problemy z np. WordPressem, da się przeżyć, ale wymaga to więcej pracy.

Linuxpl.com rzeczywiście jest chyba najlepszym pomysłem.

Boo.pl także odradzam, choć i tak jest już lepsze niż było kilka lat temu.
 
bogdan
Siemanko Smile
Muszę się odezwać, bo inaczej czkawki dostanę Grin
Kończąc jakieś 2 lata temu "działalność" na CBA, szukałem na tamten czas serwera płatnego, ale właśnie żeby miał zaplecze wsparcia dostosowane do moich potrzeb.
Czyli krótko mówiąc ogromnych, bo z wiedzą byłem i jestem bardziej niż niedojrzała zieleń Grin
Próbowałem na okresach próbnych chyba kilkanaście hostingów i koniec końców, jednogłośnie i bezapelacyjnie wybór padł na Linuxpl.com Smile
Do tej pory nie miałem ani raz problemu z zakłóceniem pracy.
W razie wpadki (mojej oczywiście) pomoc jest natychmiastowa.
Raz chyba czekałem tylko ponad godzinę na wyjaśnieni.
Mają bardzo rozwinięte FAQ i bardzo obrazowo na filmikach przedstawione kolejne kroki postępowania.
Szeroki wachlarz ofert i dla niekumatych jak ja i dla profesjonalistów.
Cenowo też są chyba w ścisłej czołówce.
A biorąc pod uwagę cenę do oferowanej konkretnej usługi, to wg. mnie przodująSmile
Ode mnie - szczerze polecam ich usługi. Smile

PS.
Jedynym mankamentem jest support, który nie za bardzo funkcjonuje, ale na usprawiedliwienie i to spore, zasługuje fakt, że pomoc uzyskuje się prawie natychmiast przez mail-a, GG, albo czat.
Tak, że w sumie istnienie supportu i tak wsparcia by nie przyspieszyło Smile
No, to se popisałem Grin
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
eldiablo
bogdan napisał/a:W razie wpadki (mojej oczywiście) pomoc jest natychmiastowa.


&

bogdan napisał/a:Jedynym mankamentem jest support, który nie za bardzo funkcjonuje


?!
 
http://dropdire.pl
Szapko
Chodziło prawdopodobnie o słabo funkcjonujące forum. Pomoc jednak jest udzielana przez gg, chat lub e-mail.
Edytowane przez Szapko dnia 07.08.2011 22:50:13
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl