ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.kamillis.pl - Kamil Lis Portfolio
fun360
Witajcie!
Moje portfolio istnieje już od jakiegoś czasu, ale postanowiłem pochwalić się nim i tutaj. Grafika nie jest mojej roboty. Portfolio stoi na prostym systemie w PHP napisanym przeze mnie. Zakodowane w HTML5 i CSS3 z wykorzystaniem jQuery.
Adres: www.kamillis.pl
Pozdrawiam.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Pieka 02.05 - 21:37

Edytowane przez fun360 dnia 02.05.2011 22:01:09
Blog LiSu
Nie pomagam na GG!
 
www.blog-lisu.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 14:24:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piterus
Samo portfolio to jest przyjemne dla oka i bardzo łatwo się po nim nawiguje. W ofercie tło (seledynowy kolor panelu z ofertą) i czcionka się trochę zlewają i trzeba trochę bardziej wysilić wzrok, by się doczytać co tam pisze.

PS
Jako realizator projektów powinieneś szanować licencję na jakiej jest wydany PF7 i umieszczać prawidłowe stopki na stronach... W przyszłości to rzutuje na Twoich klientach jak również na samym Tobie.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Pieka
Za kazda strone wykonana przez siebie otrzymasz brak stopki, co jak patrze zablokuje Cie na... Sam sobie odpowiedz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
fun360
Nie rozumiem w tym momencie. Strony w realizacjach nie są moje, więc dlaczego ja mam ponosić konsekwencje za stopki? To jest sprawa właścicieli witryn. Ja nie projektowałem również layoutów tylko je kodowałem, więc zmiany w układzie to nie moja działka.

Proszę bardzo, zbanujcie mnie jeśli chcecie, ale jeśli macie takie podejście do użytkowników i karacie za strony za które się nie odpowiada to powodzenia.
Blog LiSu
Nie pomagam na GG!
 
www.blog-lisu.eu
Pieka
O nie drogi panie, Ty przedstawiasz je jako wlasne dziela, wiec to Ty ponosisz konsekwencje lamania zasad. Wlasciciele nie musza znac licencji, na ktorych wydawane sa skrypty uzywane na ich stronach, tym bardziej, ze palaca takim ludziom jak Ty za to, aby wszystko bylo OK.

Nikt Cie nie bedzie za to banowal, po prostu otrzymujesz status zlamanej licencji razu ilosc stron.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
fun360
Nie muszą znać licencji? Jeśli sami instalowali PHP-Fusion a u mnie zamawiali kodowanie skórki to ja mam odpowiadać za całą stronę?
Blog LiSu
Nie pomagam na GG!
 
www.blog-lisu.eu
Pieka
fun360 napisał/a:
Nie muszą znać licencji? Jeśli sami instalowali PHP-Fusion a u mnie zamawiali kodowanie skórki to ja mam odpowiadać za całą stronę?

Oczywiscie! To skorka zapewnia wyswietlanie licencji i w niej jest zawarta jej tresc w przypadku wymienioneych stron. Gdybys trzymal sie zasad i korzystal z wbudowanych funkcji nie byloby teraz zadnego problemu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
piterus
Jako koder themów, musisz postępować zgodnie z licencją całego CMSa na jaki jest pisany them. Więc nawet jak klient sam instalował CMS, a ty tylko kodowałeś theme, to również ty ponosisz odpowiedzialność za brak odpowiedniej stopki...
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
eldiablo
HTML5 ?

Wszystkie przeglądarki już go obsługują ? Moim zdaniem tego typu strony, powinny być dostępne dla wszystkich, także kowalskiego, który nie wie, że trzeba zrobić update IE7. Pod którym Twoja strona nie do końca wygląda tak jak pod np: Chrome 11.

Skoro trudnisz się w webmasterce to pewnie szybko wyłapiesz te usterki Pfft
 
http://dropdire.pl
fun360
eldiablo napisał/a:
HTML5 ?

Wszystkie przeglądarki już go obsługują ? Moim zdaniem tego typu strony, powinny być dostępne dla wszystkich, także kowalskiego, który nie wie, że trzeba zrobić update IE7. Pod którym Twoja strona nie do końca wygląda tak jak pod np: Chrome 11.

Skoro trudnisz się w webmasterce to pewnie szybko wyłapiesz te usterki Pfft


Zastosowałem skrypt w JS, który umożliwia wyświetlanie strony pisanej w HTML5 również w IE nawet 6. Zajrzyj w źródło na YouTube. Tam też jest HTML5. Nie używam żadnych specjalnych nowości z piątki, dlatego wcześniejsze wersje przeglądarek wyświetlają stronę dobrze.
Blog LiSu
Nie pomagam na GG!
 
www.blog-lisu.eu
eldiablo
IE6 zostało uśmiercone, więc każdy kto je jeszcze wspiera powinien zostać rozstrzelany Pfft

Zastosowałem skrypt w JS, który umożliwia wyświetlanie strony pisanej w HTML5 również w IE nawet 6


Skoro pod menu jest linia z obramowaniem, vertical tabs przycina się albo wszystkie naraz robią hover, przycisk "zobacz online" jest jako "zobaczonline" a niektóre treści są mało czytelne = "poszarpane litery".... to znaczy, że nie wszystko jest dobrze wyświetlane.
Edytowane przez eldiablo dnia 03.05.2011 16:52:44
 
http://dropdire.pl
Chemikpil
HTML5 ?
Wszystkie przeglądarki już go obsługują?

Skąd zdziwienie?
IE6 zostało uśmiercone, więc każdy kto je jeszcze wspiera powinien zostać rozstrzelany Smile

Każdy kto wojuje z postępem, powinien zostać rozstrzelany Smile

Im dłużej będziemy oglądać się na starocie, tym dłużej będą one żyć i uprzykrzać nam życie. Kto powiedział, że strona w przeglądarkach słabszych ma wyglądać tak samo technologicznie jak w tych nowszych? Nie zainstalujesz najnowszego Call Of Duty na komputerze z przed 10 lat i tu nikt nie protestuje, ale jeżeli strona na IE7 różni się od Chrome to jest już problem. A kto powiedział że IE7 = Chrome?
Dlaczego takie inicjatywy jak ta: http://browsehapp... nic nie znaczą?

P.S. Nie wnikam tutaj w kwestie klient = webmaster.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
eldiablo
Nie zainstalujesz najnowszego Call Of Duty na komputerze z przed 10 lat i tu nikt nie protestuje, ale jeżeli strona na IE7 różni się od Chrome to jest już problem. A kto powiedział że IE7 = Chrome?


No masz a ja się męczyłem, żeby strona wyglądała tak samo w IE Wink I po co ? Wystarczy dopisać "strona działa najlepiej pod Chrome" i problem z głowy.
 
http://dropdire.pl
Chemikpil
eldiablo napisał/a:
No masz a ja się męczyłem, żeby strona wyglądała tak samo w IE Wink I po co ? Wystarczy dopisać "strona działa najlepiej pod Chrome" i problem z głowy.


Nie o to mi chodzi, tylko o fakt, że takie twory jak IE nie mogą hamować rozwoju tylko dlatego, że ktoś stara się na nowo wynajdować koło. Dlaczego mamy rezygnować z elementów przyjemnych i fajnych, tylko dla tego że nie działa pod IE7 lub 8?
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
eldiablo
Przyjemne i fajne elementy to są na MySpace gdy edytuje się profil w trybie wizualnym na starszym kompie Smile
 
http://dropdire.pl
Chemikpil
eldiablo napisał/a:
Przyjemne i fajne elementy to są na MySpace gdy edytuje się profil w trybie wizualnym na starszym kompie Smile

Nie korzystam więc nie mam porównania Smile
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl