ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Ukrycie paneli - nowe wyswietlanie paneli
Wooya
Stworzylem moda, dzieki ktoremu panele moga byc wyswitlane po prawej, lewej, na srodku gora/dol, ale takze pod naglowkiem (logiem) strony a takze nad stopka strony. Jak wyglada mozecie zobaczyc na mfusion.2loud.net.pl. Mozna takze zdefiniowac procentowa szerokosc kazdego panelu. Zadna funkcja ze skorek nie zostala zmieniona, wiec nadal mozna uzywac standardowych skorek! Smile

Skrinszoty panelu admina:

mfusion.2loud.net.pl/images/scr/new_layout_mod1.jpg

mfusion.2loud.net.pl/images/scr/new_layout_mod2.jpg

Nie proscie mnie na razie o ten modul, bo ciagle go testuje i udoskonalam Smile
Edytowane przez Pieka dnia 22.11.2009 18:28:21
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 09:54:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Zapowiada się fajnie... już cieknie ślinka i język zaczyna wiercić się niecierpliwie - coś jakby oblizywać chciał się. Sam chętnie to przetestuję jak już będzie ten MOD access...
as
 
filipb
Tego szukałem, wiele moich problemów odeszło w niepamięć :)
Pozdro

Fil
 
Wooya
Zdecydowalem sie upublicznic tego moda Smile

Co zostalo zmienione:
- pliki panel_editor.php i panels.php z katalogu administration
- pliki side_left.php i side_right.php z katalogu glownego
- w pliku locale locale/JEZYK/admin/panels.php dodano (w archiwum polski i angielski):

$locale['426'] = "Pod nagłówkiem";
$locale['427'] = "Nad stopką";


$locale['461'] = "Szerokość panelu w %";


Instalacja:
- rozpakowac archiwum i podmienic istniejace pliki na te zawarte w archiwum
- przejsc do panelu admina i uruchomic Aktualizacja
- jesli wszytsko pojdzie ok, cieszyc sie nowym layoutem fusiona Wink

Bledy:
- nie stwierdzilem zadnych bledow, choc jak zwykle, moge sie mylic Wink
Wooya dodał/a następującą plik:
php-fusion_new_layout_MOD[285].zip [10.82kB / 671 Pobrane]

Edytowane przez Wooya dnia 22.01.2006 14:52:50
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
SebaZ
ja bym dodał jeszcze informację, że niestety, ale panele wyświetlane wokół top'a i nad stopką muszą przejsć poprawkę estetyczna do wyświetlania w tych miejscach, bo bez urazy @Wooya, ale na www.mfusion.2loud... strasznie źle i poprostu lipnie wyglada taki zlepek paneli u góry... Psuje wyglad całej strony

Modzik dobry, nawet bardzo dobry, bo przydatny ale trzeba dopasowywać prawie każdy panel do takiego wyswietlania niestety :/:/

Chyba nie wiesz co robisz wypuszczajac to na swiatło dzienne - zaraz sępy sie połaszą na to i zaraz forum bedzie zapchane - pomocy, poprawcie, zróbcie mi to i tamto z tym i z tym panelem, bo źle wyglada z tym modem.. itd...

Takie jest moje zdanie w skrócie:
+ modzik spoko i bardzo przydatny
- źle robisz że zapodajesz go publicznie Wink
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wooya
Heh. Po czesci sie z Toba zgodze SebaZ. Nie jest moze najciekawszy wygladzik, ale przy odpowiednim dobraniu paneli (ja tylko testowo swoje umiescilem), mozna uzyskac ciekawy efekt, np: panele statystyk.

Co do sepow, nie jadam Wink Mod jest gotowy i nie mam zamiaru nikomu nic poprawiec, chyba, ze sam cos dodam. Moze zle, ze upublicznilem, moze dobrze. Lubie dzielic sie swymi pomyslami Smile
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Barbie
Mod bardzo fajny i ciekawy ale jeszcze trzeba w nim troche poprawek zrobic

>>>AvE LiNuX<<<
 
www.bigparty.pl
SebaZ
Barbie:
Mod bardzo fajny i ciekawy ale jeszcze trzeba w nim troche poprawek zrobic

to chyba Ciebie trzeba poprawić, bo modu napewno nie - działa jak powinien

Wooya:
Nie jest moze najciekawszy wygladzik, ale przy odpowiednim dobraniu paneli (ja tylko testowo swoje umiescilem), mozna uzyskac ciekawy efekt, np: panele statystyk.

dobrać paneli raczej się nie da Pfft bo sa robione albo na bok albo na środek - żaden nie jest robiony na cała szerokość, ale co do statystyk to idealnie się nadaje - teraz każdy bedzie chciał takie staty, żeby mu zrobić i żeby ładnie wygladały PfftPfft

Wooya:
Moze zle, ze upublicznilem, moze dobrze. Lubie dzielic sie swymi pomyslami

Jasne, bo ja też Cool ale ten przypadek może być męczący bardzo dla Ciebie ze strony upierdliwych leni Frown i tylko dlatego piszę że źle że go dajesz Grin

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Barbie
Mówiłem nie o kodzie a o wygladzie tych blokównadstopkai pod nagłówkiem SebaZ rozumisz
>>>AvE LiNuX<<<
 
www.bigparty.pl
Wooya
Poprawione dwa pliki z katalogu administration. Nic groznego Smile
Wooya dodał/a następującą plik:
administration[286].zip [4.85kB / 666 Pobrane]

... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
SebaZ
Mówiłem nie o kodzie a o wygladzie tych bloków nad stopkai pod nagłówkiem SebaZ rozumisz

jak już to rozumiem, a poza tym nie czytałeś chyba moich i Wooya wypowiedzi - nie da sie tego poprawić - jedyna możliwosć to zmienianie wygladu paneli które chce się tam wstawić - zmiana modu nic nie da

btw. ale Ci niektórzy ludzie potrafią być ograniczeni
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wisnia_
witam ... dopaczkowałem moda musiałem troszke zmienic plik upgrade zeby wesja sia zgadzała (..... 03 na ....04) moge przesówać na góre i doł ... tylko ze istresowało mnie przesuniecie panelu uzyktkowników on-line (online_users_panel ) a moge go tylk ow lewo bardz w prawo .
Moze ktos mi powiedziec jak to przesunąc na doł
 
wlodi
@Wisnia_- w bazie danych w tabeli fusion panels Cool
 
http://telegram.revo.la
Wisnia_
może wiecej detali ... .bo jakos nie widze gdziekolwiek z tabeli fusin_panels ze bym mogł cos zmienic ..a tym bardziej coś dotyczacego users_online
 
crasch
@Wooya - a kiedy wersja dla v6.00.304? Smile

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Wisnia_
da sie zaistalowac w 004 tylko nie działa zbyt poprawanie bo jest problem
z tym co pisałem wczesniej
 
Wisnia_
da sie zaistalowac w 004 tylko nie działa zbyt poprawanie bo jest problem
z tym co pisałem wczesniej
 
crasch
No właśnie sie nie da dlatego masz problem kolego. Nie powinno sie nic mieszać w bazie a po upgrade powinno już śmigać bez zarzutów. A jak widać przy próbie zrobienia upgrade'a widać klomunikat - mod tylko dla wersji php-fusion v6.00.303 Smile.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
MeTeo
No jestesm posrodku twoich wypowiedzie @SebaZ... @Wooya sie anmeczyl wiec zasluguje na to zeby go chwalic za jego wybitne dzielo... Smile a ci co maja problemy to nie odpisywac a jak uparci to moze jakis ban albo cus Smile hehe ja osobiscie nie uzywam tego moda bo mi jakos nie jest potrzebny Smile bardziej by mnie interesowal ten mod ze zwijanymi (yyy jak sie to nazywa?? belki?? panele nie wazne Smile) bocznymi belkami... ale poczekam Smile
 
crasch
Ja mam problemy? Ban dla mnie? Może dla Ciebie 'ban'? Ja tylko pisze że można by zrobić pod v6.00.304 i doceniam ten mod bo jest świetny z tego co wiem. A Ty z Twoimi banami idź paradować gdzie indziej. A Ci co mają problemy powinni pisać właśnie tu by uzyskać odpowiedź i na przykład poprawidź mod jeżeli zawiera jakieś błędy czyt. powiadomić autora. A twoja wypowiedź jest.. nie dokończe. Czy ty wiesz co napisałes?

..a ci co maja problemy to nie odpisywac a jak uparci to moze jakis ban albo cus..


Człowieku po to min. jest te forum by pomagaćtym którzy mają problemy. A ty nas namawiasz by osobom mającym problemy nie odpisywać? A jeżeli dalej będą sie pytali to bana dać? Moim zdaniem to ty jesteś głównym kandydatem na bana.
Chce cie również powiadomić że wraz z powyższą w moich oczach jesteś nikim. Najgłupsza wypowiedź jaką ostatnio przeczytałem a ty zapewne myślałeś że sie popiszesz ehh..
sorki za offa
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl