ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Sylvia - System Ostrzeżeń (sylvia)
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Sylvia to system ostrzeżeń dla PHP-Fusion. Ma dwa typy ostrzeżeń - liczbowy oraz procentowy. Pierwszy typ to zliczanie na zasadzie ilości ostrzeżeń, a drugi na zasadzie procentowej (np. Ostrzeżenie pierwsze: 10%, Ostrzeżenie drugie: 5%, Razem: 15%).
W systemie można definiować blokady i dodawać je do odpowiednich miejsc na stronie. Domyślnie są trzy blokady - na Forum, Shoutbox'a i Komentarze. System wymaga modyfikacji tylko jednego pliku, reszta działa automatycznie. Ilość ostrzeżeń jest wyświetlana na Forum oraz w Profilu (po dodaniu pola).
Po osiągnięciu pewnej liczby ostrzeżeń (lub 100% w przypadku procentowego typu) użytkownik może zostać zablokowany czasowo lub na stałe (zależy od ustawień).

Wersja: 1.0.2
Autor: Yodix
Wersja PHP-Fusion: Testowano na v7.02.05, ale powinno działać na wszystkich z serii v7.02

Wtyczka ma też możliwość połączenia z PointX. Dzięki temu za każde dodane ostrzeżenie można odbierać określoną ilość punktów. Wymagana wersja PointX to 2.0.2 lub nowsza.

Instalacja została opisana w pliku ReadmePL.html. Dostępna jest wersja angielska.

Paczka o nazwie v7_02_05-sylvia-1_0_2_fixed.zip zawiera poprawkę błędu, który może się pojawiać jeżeli na stronie nie jest zainstalowany PointX.

Screeny:
www.sector-seven.pl/creeper/sylvia/sylvia_screen_1.png
www.sector-seven.pl/creeper/sylvia/sylvia_screen_2.png


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie tematu - khaman 06.12.2012 22:43
Creeper dodał/a następującą pliki:
v7_02_05-sylvia-1_0_0.zip [137.9kB / 881 Pobrane]
v7_02_05-sylvia-1_0_1.zip [313.72kB / 802 Pobrane]
v7_02_05-sylvia-1_0_2.zip [321.73kB / 851 Pobrane]
v7_02_05-sylvia-1_0_2_fixed.zip [321.35kB / 989 Pobrane]

Edytowane przez Creeper dnia 06.01.2013 10:53:37
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 20:53:52
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piterus
Coś nie mam szczęścia ostatnio do wtyczek Yodixa. :( Przy wejściu w profil użytkownika, po uprzednim włączeniu tego pola w profilu, serwer na którym stoi Akademia częstuje mnie błędem o numerku 500. Natomiast kopia na localhoście
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Co do Błędu o numerze 500 nie wiem jak temu zaradzić, ale na localhost akurat znam przyczynę. Jeżeli używasz WebServ to ten błąd (nie wiadomo z jakiej przyczyny, ja obstawiam wersję PHP) się pojawia. Spróbuj na XAMPP. Ja testowałem właśnie na nim i na Nazwa.pl - wszystko działa jak trzeba.

Dla pewności sprawdziłem archiwum i był problem ze ścieżkami do plików językowych. Teraz w wgraj i sprawdź, czy jest ten Error 500.
 
bartek124
Błąd 500 pojawia się w przypadku, gdy na stronie wystąpi błąd, a wyświetlanie ich jest wyłączone Smile
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
adams1692
Wtyczka działa bardzo dobrze jednak brakuje mi wysyłania wiadomości do osoby która otrzymuje ostrzeżenie.
 
www.mglks.pl
BigLebowski
Trochę Yodix przesadził z menu głównym wtyczki, ale poza tym jest bardzo solidna i działa bez zarzutu z PointX.
Swoją drogą jeżeli byłaby taka możliwość to up do posta kolegi powyżej, przydało by się coś takiego.

#Edit 9.11.12

Userfield się nie wyświetla dla niezalogowanych !
Jeżeli możesz to zgłosić, to proszę.

Edytowane przez BigLebowski dnia 09.11.2012 14:39:43
 
krystian1988
Rangi na forum zamienia. Adminów rang graficznych nie pokazuje Administratorom, a daje post niżej czyli zwykłemu użytkownikowi.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
BigLebowski
Creeper, zgłosisz to?
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Zgłoszone. Nowa wersja jest w trakcie tworzenia i będzie prawdopodobnie w Weekend. Kilka rzeczy zostało dodanych np. Zgłoszenia zdefiniowane oraz wysyłanie PW po otrzymaniu ostrzeżenia.
 
BigLebowski
Czekamy z niecierpliwością Smile.
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Nowa wersja dodana w pierwszym poście.
 
jozio_94
Wtyczka jest po prostu świetna :) Tego właśnie szukałem. Mam jednak mały problem. Mój plik viewthread.php jest lekko zmodyfikowany i nie wyświetla mi się liczba ostrzeżeń na forum. Domyślam się, że trzeba coś zmienić w pliku SylviaForumGenerator.class.php. Podaję mój viewthread.php:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Chciałbym wrzucić tą liczbę ostrzeżeń obok obrazków z forumowymi rangami. Czy jest ktoś w stanie pomóc?
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Generator na Forum używa domyślnego dla PHP-Fusion oznaczenia informacji o użytkowniku:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wystarczy dodać to w wybranym miejscu pliku. Zmodyfikowałem Twój plik:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Dodałem owe oznaczenie pod linią:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
jozio_94
Dzięki wielkie #Creeper, o to mi chodziło :) A można zrobić tak, aby blokada pisania w Shoutboxie działała nie tylko w tym standardowym? Bo ja na przykład mam Shoutboxa z odświeżaniem. Mój shoutbox_panel.php wygląda tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Nie jestem do końca pewny, czy będzie działać, bo nie testowałem, ale spróbuj i daj znać jakby co:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
jozio_94
Niestety wywala taki błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez jozio_94 dnia 18.11.2012 18:51:30
 
BigLebowski
Ja na marginesie mam drobną sugestię, że dobrze by było gdyby w poście u dołu przy którym otrzymaliśmy ostrzeżenie pojawiała się jego treść. (Mniej więcej tak jak na naszym supporcie). Wyglądało by to fajnie.
Dodatkowo zgłaszam, że z pointx nie specjalnie to działa. Mam na myśli opcję "punktów" przy dawaniu ostrzeżenia.
 
Konto ukryte
Swietna sprawa. Wielkie dzięki Creeper Smile YATB Smile !!
 
krystian1988
Co do rang nadal nie ma poprawy, aczkolwiek ja poprawiłem:
otwieramy:
sylvia/system/SylviaForumGenerator.class.php
szukamy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamieniamy na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
BigLebowski napisał(a):

Ja na marginesie mam drobną sugestię, że dobrze by było gdyby w poście u dołu przy którym otrzymaliśmy ostrzeżenie pojawiała się jego treść. (Mniej więcej tak jak na naszym supporcie). Wyglądało by to fajnie.
Dodatkowo zgłaszam, że z pointx nie specjalnie to działa. Mam na myśli opcję "punktów" przy dawaniu ostrzeżenia.

Podaj jaki błąd się wyświetla, bo u mnie na stronie działa wszystko jak trzeba.
krystian1988 napisał(a):

Co do rang nadal nie ma poprawy, aczkolwiek ja poprawiłem:
otwieramy:
sylvia/system/SylviaForumGenerator.class.php
szukamy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamieniamy na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

To w praktyce było zamierzone, gdyż Administracji nie można dodać ostrzeżenia więc nie ma sensu wyświetlanie stanu ostrzeżeń :)
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl