ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Pytania o możliwości
rookie
Mam Pytanie :

Czy da się ustawić żeby każdy zarejsetrowany użytkownik był akceptowany przezemnie czyli JA mu aktywuje konto a po aktywacji ma swój własny panel ? chodzi mi o to zeby w tym panelu mógł cos wpisać + ew dodał zdjęcie itp a panele były by gdzies wypisane i mozna je było odwiedzac ??

@pieka odesłał mnie tutaj wiec pisze tutaj Cool


widze ze żle sie wyrazilem.
EDIT:

tak zebyscie zrozumieli ... chodzi mi o to zeby na głownej byl panel z wypisanymi zaluzmy nazwami druzyn ja je moge wpisac.... klikam na nazqwe druzyny i odsyle mnie do podstrony w ktorej PRZYDZIELONY PRZEZEMNIE uzytkownik moze cos pisac.
Edytowane przez rookie dnia 10.02.2006 14:21:02
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 00:20:44
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Flux
Tego raczej się nie da zrobić w standardowym PHP-Fusion. Pfft Do tego wymagana jest specjalna wtyczka, której o ile mi wiadomo nie ma. Pfft
 
www.jarolab.na11.pl
rookie
a naprzyklad czy moge zrobic tak po w pisaniu jakiegos polecena zaluzmy przed nikiem


"/" i kiedy napisze /rookie to w poscie czy w komencie czy w czyms innym bedzie to podsylacz dopodstrony w ktorej beda zawrte informacje o uzytkowniku i czy bed mogl napisac cos o nim ? totalny przykład " gosciu mnie wnerwia na codzien " cos takiego ...


mozliwe ze cos takiego jest ? bo nie wiem ... i nie bardzo sie lapie a mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi 2 pytanie

czy moge zrobic tak aby moja stronka zamieszczona zaluzmy na 60free kozystala z zdjec wgranych na lycos ?

3 ptania troche trundiejsze

czy moge stworzyc taki upload ze ktos mi daje okreslony plik txt np: klik i jedyna roznica pomiedzy jedym plikiem txt a nastepnym na nastepnym bedzie zmiana i liczba w poszczegulnych kolumnach czy da sie to jakos zaprogramowac zeby po wgraniu tego strona czy tam skrypt zliczal np. ptk ast stl blk reb i dzielil to przez ilosc rozegranych meczy ktora liczbe moge nawte ja wporwadzac . i zeby bylo to przypisane do zawodnikow np B. Davis i zeby po wpisaniu zaluzmy "/"B. Davis w poscie czy komencie byl to podsylacz do podtsrony ktory ukazuje jego statystyki czyli te ptk ..etc. ?? czy jest takie cos mozliwe bardzo mi na tym zalezy bardzo


EDIT

podejzewam ze jesli istnieje taka mozliwosc to nazwa plikow zdjec i zeby do reagowala musi byc wszedzie napisane zaluzmy B. Davis a nie ze w jedym baron davis a w 2 B. Davis

male sprostowanie c do tego pliku txt przed wprowadzeniem bylby on obrobbiony i wsyztsko inne oprocz stl , ptk , reb , ast , blk bylo by usuniete no i oczywiscie nazwiska by zostaly...
Edytowane przez rookie dnia 10.02.2006 14:33:08
 
Pieka
Flux napisał/a:
Tego raczej się nie da zrobić w standardowym PHP-Fusion. Pfft Do tego wymagana jest specjalna wtyczka, której o ile mi wiadomo nie ma. Pfft


Hmm.. O ile mi wiadomo, to cos "w tym stylu" mozna osiagnac poprzez wlaczenie akceptacji rejestracji przez admina (to do tego pierwszego).
Odnosnie Klikania i pisania, to da sie to ladnie wykonac za pomaca testowej modyfikacji, ktora mozesz uzyc, ale pamietaj, ze to wersja beta!!
Zalaczam ja w pliku ponizej.


P.S. W Laboratorium pojawi sie to po uprzednim przetestowaniu i ewentualnym spolszczeniu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
rookie
to tak czyli ujmujac wypowiedz pieka do da sie zrobic w pelni ujmujac takjakby podstrone w ktorej mzoze pisac uzytkownik : super :]

to teraz mi powiedz gdzie jest ten lik ponizej bo ja jestem ciemna masa i go nie widze :/


Tresć napisana w kolejnym poscie tego uzytkownika: przepraszam ze ak odswierzam ale moze nie zauwazyliscie tego dlugiiego posta nad postem Pieka. Zmień nazwe tematu/ wlodi
Edytowane przez wlodi dnia 10.02.2006 19:49:01
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl