ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wolne ładowanie podstrony
tjakob
Witam wszystkich,
zwracam się z prośbą o wyjaśnienie i pomoc w rozwiązaniu problemu. Zauważyłem bardzo powolne otwieranie się strony z linku w panelu nawigacyjnym. Jeśli kliknę na odnośnik, strona ładuję się bardzo wolno bez zmian na ekranie. Wyświetla się w całości, ale po długim czasie ( 8-10 sek.). Jeśli wpiszę adres strony bezpośrednio do pola adresowego przeglądarki, problemu nie ma. Jest to podstrona znajdująca się na tym samym serwerze, nie jest to link do strony na innym serwerze.
Jest to irytujące, długi czas ładowania i w dodatku żadnych zmian na ekranie, które dawałyby oznakę ładowania strony. Strona nie zawiera, żadnej ciężkiej grafiki. Nawet jeśli nie zamieszczę na niej żadnej treści, ładowanie też jest długie.

Pozdrawiam
Tomek
 
www.clusterdx.com
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 20:17:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Zawartość dodatkowych stron znajduje się w bazie MySQL, co w przypadku sporych sporych zawartości może powodować wolniejsze ich ładowanie. Tak samo będzie się działo w momencie umieszczenia w nich treści zdalnych, które będą się otwierały z szybkością ładowania tychże.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
A masz jakieś dodatki typu: Prolink, Linkme itp? jakieś systemy wymiany linków czy coś? na kilku stronach zauważyłem że mając te systemy masakrycznie długo ładuje się strona. Wg, mnie sprawdź dodatki na stronie itp.
 
tjakob
Witam, i dziękuję za wskazówki. Nie mam żadnych dodatków, które wymieniłeś, ale sprawdzę możliwe, że to jakiś dodatek powoduje takie wolne ładowanie. Jeśli jednak ma to związek z wolnym łączeniem się z bazą itd. jak mogę zastosować Page Loader do linków w panelu nawigacyjnym i sub-header

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Na podstronie którą wywołuję, po dodaniu klasy do CSS i diva na stronie mam informację o ładowaniu strony. Niestety nie potrafię podczepić tego do nawigacji PHP-Fusion :(
Chodzi mi o wywołanie po naciśnięciu odnośnika w nawigacji PHP_fusion informacji o ładowaniu strony, byłaby to informacja dla osób klikających, że coś się dzieje, a nie brak reakcji. Nie każdy zwraca uwagę na ikonkę w polu adresowym przeglądarki.
Mam nadzieję, że moja wypowiedź jest zrozumiała i wiecie o co mi chodzi.

Pozdrawiam
Tomek
 
www.clusterdx.com
Pieka
Temat preloadera jest już na forum, więc nie mieszaj, tylko poszukaj i dopisz się.
Miałeś podać adres tej podstrony, żebyśmy mogli sprawdzić, zamiast kombinować jak koń pod górkę.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl