ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Format linku dodatkowych stron
Konto ukryte
Witam serdecznie, mam pytanko (może głupie), ale znalazłem coś takiego:
LINK
Pytanie jak się to ma, iż jak wiemy u nas w PF w linkach podstron są same dziwne znaki.
Co o tym sądzicie?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 18:12:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bogdan1991
A jaki to problem zrobić takie linki??

Poczytaj http://www.php-fu...rowstart=0 wszystko pisze
 
Konto ukryte
Masz rację, że nie problem, ale pytanie dotyczy czy mimo standardu bez zmian, jesteśmy narażeni na gorsze pozycjonowanie at gogle, czy raczej może zostać bez zmian i będzie ok. Smile
 
Apis
Nie tylko przyjazne linki decydują o pozycjonowaniu w Google. Jest jeszcze wiele innych składników witryny, z których jedną z istotniejszych jest domena (wyżej notowane są narodowe czyli .pl niż na przykład .org czy .biz a już na pewno o wiele wyżej niż .boo.pl czy .yoyo.pl) oraz jej nazwa (skorelowana z treścią witryny).

O wiele ważniejsze jest też pozyskanie "przyjaciół" poprzez wzajemną wymianę linków do serwisów niż same przyjazne linki wewnątrz witryny.

Mam cztery serwisy postawione na PHP-Fusion bez seo-linków. Trzy mają PR 4/10 a jeden (w podpisie) 5/10. Tu po wpisaniu frazy "żegluga" do Google mam pierwsze miejsce a nigdy nie zhańbiłem się płaceniem za kampanię. A więc da się Smile
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
bogdan
A ja nigdy nie pozycjonowałem, nie miałem "Przyjaznych linków", nie robiłem nic, żeby mieć wyższe PR, bo jak zakładałem stronę po raz pierwszy, nie wiedziałem co to w ogóle jest.Grin
Sama pływała po szerokich wodach i ma PR3. Smile
Czasami robiąc coś samemu "na siłę" można odnieść odwrotny skutek.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Apis
Ale dodanie w <head> zachęty dla crawlerów w meta-tagach działa skutecznie. Również utworzenie sobie konta w Google i skorzystanie z narzędzi dla webmasterów w celu zachęcenia Google do łaskawego zindeksowania naszej stronki. Dla przykładu: jeden z serwisów założyłem 5.12.2012. Dziś ma PR 4... A pozycja W Googlach? Proszę wpisać frazę "Rada kapitanów" Grin

Oczywiście wszystkie moje serwisy oparte na PHP-Fusion mają wtyczkę "sitemap". To też bardzo pomaga w indeksowaniu.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Konto ukryte
Moim zdaniem zależy także od słów które szukasz, jak wpiszesz forum kredytowe, jestem albo na 1 albo na 4 miejscu Smile no i zależy w jakich godzinach Smile
 
Maksymilian
Czasami dobrze jest swojej ofercie nadać nazwę mniej popularną np salsarobić zamiast latino solo /niemniej są to dwie nieco odmienne formy - sprawa nie tylko w nazwie ;-) /.
W darmowym hostingu cba.pl zrobiłem stronkę "weekend z tańcem" no i google pokazuje ją łaskawie na drugim / trzecim miejscu. Często chwyt mniej wirtualny pomaga. Wink
Zgodzę się z przedmówcą, że dobrze jest mieć słowo / słowa kluczowe w domenie.
 
http://www.kurpie.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl