ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Trojan JS:Decode-AKO [Trj]
Krystian
Mam pytanie do ekspertów. Otóż na stronach opartych na PHP-Fusion v7.01.05 przy próbie otwarcia profilu zarejestrowanej osoby wyskakuje informacja o Trojanie.
Szczegóły infekcji URL:

Infekcja: JS:Decode-AKO [Trj]

Przy innych programach antywirusowych nie pojawia się taka informacja. Problem ten wystąpił po dzisiejszej aktualizacji Avasta - możliwe jest, że Avast błędnie odczytuje dany plik?

Zaznaczam, że mam jeszcze dwie strony oparte na PHP-Fusion i na każdej jest ta sama informacja, mimo, że pliki nie były tam modyfikowane, co więcej wszystkie strony są na różnych serwerach.
Strona do sprawdzenia to www.podkamien.pl, wystarczy kliknąć w jakikolwiek profil.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 14.06.2013 10:12
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 16:47:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Konto ukryte
Avast to kicha Smile
 
Krystian
No to trochę średnio mi pomogłeś Smile, bo nadal nie wiem w czym tkwi problem, czy to wina avasta czy też faktycznie coś tam siedzi. Podejrzewam, że powinienem aktualizować silnik, to wtedy i może problem się rozwiąże, ale poczekam jeszcze na jakieś sugestie.
 
Konto ukryte
Mam na jednym lapku Hortona a na drugim, ESET NOD32, i nic mi nie pokazuje, wiem z własnego doświadczenia, że Avast to szajs, więc zapewne coś szwankuje albo niepotrzebne pokazuje. Jak dla mnie nie masz się, czym przejmować, jeśli chcesz się upewnić pobierz nową paczkę PF, i sprawdź czy to samo się pokaże, jeśli tak wiemy, że wina leży po stronie Avasta, jak się nie pojawi nic złego podmień pliki. Pomogłem? Kółeczko leci Smile
 
Laupin88
Na swojej stronie mam dokładnie to samo, a przy niektórych profilach to nawet innego trojana znajduje. Na stronie znajomego (całkiem inny serwer) jest tak samo.
W Operze, gdzie mam wyłączonego avasta! działa bez zarzutu. Myślę, że problem jest po stronie programu antywirusowego, bo pliki sprawdziłem skrupulatnie nawet je podmieniałem i cały czas ostrzega przed trojanem.
 
Krystian
Po aktualizacji do najnowszej wersji problem mija, niestety zostaje w księdze gości (Księga Gości 4.12 ) i tego jeszcze nie udało mi się rozwiązać.
 
Konto ukryte
Jak dla mnie nie ma powodu do obaw Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl