ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Po instalacji nie mogę dodać newsów i innych
kotroniusz
Zrobiłem czystą instalację PHP-Fusion v7.02.07 i nie mogę dodać newsów (kategorie newsów mogę), downloadu (kategorie downloadu mogę), galerii zdjęć, Dodaj obraz oraz edytować profilu. W wymienionych miejscach nie działa również podgląd. Po wciśnięciu klawisza Podgląd lub Zapisz w przeglądarce pojawia się biały ekran. Przesyłanie newsów działa, po zatwierdzeniu przez admina news się normalnie pojawia. Pozostałe rzeczy, jak Artykuły, Kategorie artykułów, forum, linki i kategorie linków, wszystko w pytaniach i odpowiedziach działają normalnie. Gdy zainstalowałem Video Infusion Netrixa nie mogłem zapisać zmienionych ustawień, bo też przechodziło do czystej strony i tak zostawało. Kasowałem bazę danych i stawiałem od nowa, tak samo instalowałem PHP-Fusion w wersji polskiej i UTF-8 oraz angielskiej, wszędzie to samo. Nie mam pojęcia co się dzieje.
Edytowane przez Pieka dnia 11.09.2013 17:34:45
Tam, gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
PHP v. 5.3.23, mySQL v. 5.1.65,
 
www.progresor.radom.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 10:28:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Konto ukryte
Jaki masz hosting? gdzie?
 
kotroniusz
W cal.pl, ale na innej stronie w calu wszystko działa, tylko tam upgradowałem od wersji wcześniejszych. Sprawdziłem też na innym komputerze, misiek 9 wyrzucił, że na stronie jest błąd programistyczny. Na moim komputerze sprawdzałem na miśku 8, najnowszym firefoksie i midori.
Tam, gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
PHP v. 5.3.23, mySQL v. 5.1.65,
 
www.progresor.radom.pl
Konto ukryte
Pytam, bo może serwer czegoś nie obsługuje, a spróbuj wszystko usunąć skoro nowa strona i jeszcze raz wszystko zrobić. Może coś tam się nie wgrało albo atrybuty dla poszczególnych plików sprawdź czy są odpowiednie.
 
bogdan
Podaj w edycji profilu wersję PHP-Fusion, adres strony.
Sprawdź jaką masz zainstalowaną (nie podaną w ofercie) wersję PHP i bazy na serwerze i to co gomez pisze.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
kotroniusz
PHP wersja 5.3.23 (echo PHP_VERSION; ), mySQL wersja 5.1.65 (z phpMyAdmin), PHP-Fusion v7.02.07.
Strona: http://beta.bzico...
Jak już napisałem, ciąłem bazę MySQL, pliki PHP-Fusion, nawet całą subdomenę i stawiałem wszystko od nowa. Założyłem nawet inną subdomenę - bez skutku. Co ciekawe, mam tam inną domenę ze stroną wprawdzie na innym serwerze (działałem na brom.cal.pl, a tą drugą domenę miałem na diana.cal.pl), też na PHP-Fusion i po stworzeniu tam subdomeny i zainstalowaniu strony wszystko gra i buczy. Aż wreszcie zainstalowałem PHP-Fusion v7.02.06, upgradowałem do v7.02.07 i zadziałało. Żeby było śmieszniej, dla czystego zaspokojenia ciekawości ściąłem wszystko jeszcze raz do zera, bazę SQL oraz subdomenę, ponownie zainstalowałem bezpośrednio wersję 7.02.07 i też zadziałało. Magia jakaś, psiakrew. Pewnie jak temat zostanie zamknięty, znowu przestanie działać.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 12.09.2013 07:31

Tam, gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
PHP v. 5.3.23, mySQL v. 5.1.65,
 
www.progresor.radom.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl