ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nie dochodzą wiadomości zbiorcze
Avallone
Witam.
Mam mały problem na forumsumowe.pl
Wysyłam raz w tygodniu PW do wszystkich ale z racji tego że mam 6tyś kont skrypt przekrocza czas wykonywania skryptu i wyskakuje mi w przeglądarce error 500 czy coś w tym stylu. Oznacza to ze do części użytkowników dochodzą wiadomości a do części nie. Tutaj jest dowód: forumsumowe.pl/t-prywatne_wiadomosci.html&rowstart=60#post_119747
Co mogę z tym zrobić?? Jak rozwiązać problem?/
Pomijam że kiedyś technik utworzył mi grupę Aktywni gdzie znajdowało się 2tyś ludzi aktywnych w ostatnim czasie ale zrobił to tak precyzyjnie że dziś po roku nadal w tej grupie znajdują się ci sami...... Tu też bym potrzebował pomocy żeby ta grupa była aktualna.
Na technika nie mam co liczyć bo wziął pieniądze półtorej roku temu za nowe blogi ( grosze, parę stówek ) i do dziś się z nim o nie drę gdzie od czasu do czasu w ramach zadośćuczynienia i ochłapu robi mi jakiś [cenzura]rel za darmo.
Proszę więc o propozycje rozwiązania problemu.
Nie ma to jak walka z 50-cio kilową rybą Wink
 
www.forumsumowe.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 08:18:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
hoopak
1. Spróbuj dogadać się z hostingiem o zwiększenie czasu wykonywania skryptu, ale jest to rozwiązanie bylejakie.
2. Można spróbować przepisać wysyłanie wiadomości tak, by wysyłało w kilku krokach - najpierw powiedzmy do 1000, potem do kolejnego itd.
3. Co do grupy "Aktywni" - jaki czas od ostatniego zalogowania ma być użytkownik w grupie "aktywni"?

edit:
Jeszcze jedną rzecz powiedz - zależy Ci, żeby było to w formie nowej wiadomości? Może czas na zwyczajny newsletter?
 
www.hoopak.pl
Avallone
Czas już zwiększony ale nie wystarcza.
Jak wysyłać po 1000?
Aktywni to członek zalogowany w ostatnich 6 miesiącach to raz a dwa że też wszyscy którzy napisali jakiegokolwiek posta na forum.
Newsletter to nie jest zła myśl ale nie wiem jak.
Nie ma to jak walka z 50-cio kilową rybą Wink
 
www.forumsumowe.pl
Pieka
Przypominam, że to jest dział błędów i korekt, a nie propozycji, czy modyfikacji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
hoopak
Racja. Wracając do problemu - pokombinuję jak go rozwiązać, najchętniej automatycznie żeby wysyłało wiadomość, ale dopiero pod koniec tygodnia. Bo wojna trwa, znaczy sesja Wink.
 
www.hoopak.pl
Avallone
Ja mam tylko jeden dzień w tygodniu kiedy mogę rozesłać 8tyś powiadomień że dostał użytkownik wiadomość. Pozostałe dni tylko 4tyś.

Połączony z 18 marzec 2014 16:27:
Nie ma to co prawda z tematem związku więc z góry przepraszam ale napisałem w pierwszym poście że ktoś wziął pieniądze i czegoś nie wykonał.
Pieniądze zostały zwrócone jako dwu krotność tego co zapłaciłem dawno temu więc temat zamknięty.

Moje pytanie brzmi jeszcze. Czy to w ogóle jest błąd?

Kiedyś wysyłałem bez problemu 3tyś wiadomości jako wiadomość do wszystkich ( i tu zero problemu bo powiadomienia o PW dostaje każdy do limitu tych 8tyś nawet teraz) a teraz 2tyś wysłać nie mogę ale to może nie jest błąd skryptu? Może gdzie indziej tkwi przyczyna?

Pytam bo zanim zlecę wykonanie poprawki, naprawienie błędu czy wykonania wtyczki chce mieć świadomość tego jaki jest problem i o co pisać w zleceniu.
Edytowane przez Avallone dnia 18.03.2014 16:31:47
Nie ma to jak walka z 50-cio kilową rybą Wink
 
www.forumsumowe.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl