ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Flash Chat
Pieka
wlodekp napisał/a:
Zainstalowałem go i wszysko jest niby ok. Gdzie się wchodzi do panelu administracyjnego i jak go się sprawdza-nie znam się na czatach-sprawdzam tylko żeby ewentualnie pomóc.
polski jest, loguje się z ustawwieniami użytkownika fusion

Dobra już jestem w panelu administracyjnym-przeczytałem dokładnie redme



Moze zrobisz jakies demo zebysmy mogli ocenic jego walory (czyt. pobawic sieWink)?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 07:29:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie mam u siebie użytkowników(rejstracji), ale mam konto na ovh-tam spróbuje go postawić i dać full dostęp-to konto testowe, jak tam pójdzie-to będzie wszędzie ok.
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
Nie mam u siebie użytkowników(rejstracji), ale mam konto na ovh-tam spróbuje go postawić i dać full dostęp-to konto testowe, jak tam pójdzie-to będzie wszędzie ok.


Wiedzialem, ze moge na Ciebie liczyc Smile
Dziekuje.
W takim razie czekamy...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Tak po krótce po kolei:
Można go zainstalować bez problemu z ustawieniami defoult-ale wtedy olewa hasła i każdy może wejść. Natomiast integracja z fusion wymaga-przy instalacji wskazania pliku fusioncms-którego zawartość współpracuje jedynie z wersją 4lub5-należy więc zmodyfikować któryś z plików(4,5) do wersji 6-i wtedy działa jak złoto-zachowując autorejstracje z fusion. Nie znam się na czatach więc tylko uruchomiłem, logowanie rejstrację i administracje a jak to chodzi to nie wiem.
http://wlodekp.ov... sami zobaczcie
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Jak dla mnie, to rewelacja!!
Cos mi sie wydaje, ze zafundujemy sobie taki na supporcie?!
Co Wy na to? Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
filipb
Czacik jest fajny, ale nie ma to jak php i mysql -> klik!
Pozdro

Fil
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@filipb on właśnie chodzi na php i mysql a flash to w zasadzie interfejs graficzny, i jeszcze jedno chyba żle napisałem on nie ma autorejstracji korzysta z bazy użytkownikw fusion-autonmatycznie.
 
wlodekp.europa.pl
kidler
może dacie linka do tego pliku z inegracją tego chata z php-fusion bo jakoś szukam i nie moge znaleźć
 
www.smsik.info
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
...for PHP Fusion 6
http://www.tufat....2&start=75
Edytowane przez wlodekp dnia 23.02.2006 13:39:51
 
wlodekp.europa.pl
kidler
Dzięki. Tam w tym rachiwum jest jakiś plik php to gdzie go wrzucić?
 
www.smsik.info
Shiro
@Pieka - jakbym miał źle config.php to by mi fusion nie dizałał. Da się zmienić jakieś ustawienia bazy danych. Na localhoscie mi się uruchomiło bez problemu. Może wina serwera???
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
Pieka
Nie sadze, bo to standardowe polaczenie z baza.
Poszukaj, to musi byc Twoj bug.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
fusionek
Ja nie moge, jaki superowy czat Shock Zmodyfikujcie to tak by działało na aktualnej wersji... bo ja czasu nie mam a taki czat by mi się bardzo przydał.
 
fusionek
Ja nie moge, jaki superowy czat Shock Zmodyfikujcie to tak by działało na aktualnej wersji... bo ja czasu nie mam a taki czat by mi się bardzo przydał.
 
Pieka
fusionek napisał/a:
Ja nie moge, jaki superowy czat Shock Zmodyfikujcie to tak by działało na aktualnej wersji... bo ja czasu nie mam a taki czat by mi się bardzo przydał.



Widze, ze chcesz zalapac bana... Post za postem, a do tego bezczelnie twierdzisz, ze Ty nie masz czasu, a inni nie maja nic innego do roboty jak dla Ciebie wszystko robic?!
Masz kreche i radze uwazac, by nie zalapac drugiej!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Shiro
Uwaga!!! Dziś w okolicach godziny 20 usówam czat z mojego serwera (konserwacjePfft) tak więc wszyscy zainteresowani linkiem do niego niech postarają się dziś go ściągnąć. Jak potem będzie potrzebny komuś to proszę o kontakt emailem lub PW.
http://www.storytellers.pl
 
http://www.storytellers.pl
fusionek
Pieka napisał/a:
Widze, ze chcesz zalapac bana... Post za postem


Poprostu kliknąłem raz na "Dodaj odpowiedź" przeszedłem na inną stronę (w drugim oknie) potem wracam, patrzę a tu nic się nie zmieniło więc klikam ponownie... cóż, to nie moja wina Frown


Pieka napisał/a:
a do tego bezczelnie twierdzisz, ze Ty nie masz czasu, a inni nie maja nic innego do roboty jak dla Ciebie wszystko robic?!
Masz kreche i radze uwazac, by nie zalapac drugiej!


Jeśli tak to po co tworzycie jakieś polskie grupy czy nawet ten support jeśli Wam się nic nie chce i nie potraficie zrozumieć że najnormalniej w świecie człowiek może nie mieć czasu? Ja nikogo do niczego nie zmuszam tylko proponuję... jeśli nic z tego nie wyjdzie nic się nie stanie i płakać nie będę Frown

Straciliście w moich oczach takimi zachowaniami. Arogancja się szerzy.
 
filipb
Spotykam cie na ulicy, akurat przychodzi mi ochota na fajke, ale musze jeszcze zrobic zakupy, akurat jestes w poblizu, nie znamy sie, mowie do ciebie: "Ej koles, masz tu liste zakupow, zrob mi je bo ja musze zapalic, a spieszy mi sie". Podobna sytuacja, nie sadzisz Watsonie?
Edytowane przez filipb dnia 24.02.2006 18:16:24
Pozdro

Fil
 
Pieka
fusionek napisał/a:
Straciliście w moich oczach takimi zachowaniami. Arogancja się szerzy.



@fusionek - Arogantem i to TYPOWYM jestes Ty!
Twoje zachowanie swiadczy o zerowym szacunku dla innych, dla ich pracy i czasu poswieconego na tworzenie wtyczek i pomocy takim osobom jak Ty.
Dziekuje Ci bardzo w imieniu administracji supportu, bo inni uzytkownicy naszej strony sami Cie "docenia"..
Moze kiedys jak dorosniesz zrozumiesz o czym mowilem i pozalujesz swoich czynow.
A moze nie, czas pokaze..
Edytowane przez Pieka dnia 24.02.2006 20:31:05
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Mazter
No a teraz lipka... Wink
już nie ma na serwerze Shiro-a do ściągnięcia tego czaciku...

Mogę prosić aby ktoś zarzucił na forum czacik oraz tą integrację?

bo nie jestem zarejestrowany na tamtym supporcie ani na ruskim ani na tym z integracją (integracji bym nawet nie wiedział gdzie szukać ;p)... a z rejestracja to za dużo ceregieli
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl