ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodatkowa strona zmieniła się, w głowną
xanterek
Witam, ostatnio chciałem dodać dodatkową strone, żeby link wyświetlał się na tej samej stronie, a nie jako osobny link.
I chyba coś namieszałem i teraz nawet przy linku rejestracyjnym dostaje adres strony/(nazwa dodatkowej strony)
Pytanie moje, jak mogę to usunąć przez Total Commandera? Ponieważ przez te zabawy, nie mogę się zalogować do panelu admina, po wpisaniu danych, zalogowałem się, ale jak klikne panel admina to mnie wylogowuje... Teraz pytanie, jest opcja, żeby cofnąć tzn. usunąć tą opcje dodatkowej strony? Grin
pozdrawiam.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 13:43:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Bez poprawnej stopki nie licz na jakąkolwiek pomoc z naszej strony.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xanterek
Mhm. juz gdzies zaznaczałem, że dopiero zaczynam, z tego typu zabawami...
Jak mam ją poprawic? Grin
 
adi
Mhm tak jak ją usunąłeś Shock
 
radiosilesia.de
xanterek
Ja zadnej stopki nie usuwałem Grin
 
piterus
Zapewne layout jest ze strony, gdzie mają w "głębokim poważaniu" prawa autorskie PHP-Fusion

Ten temat powinien zainteresować cię w temacie dodania prawidłowej stopki: https://www.php-f...ost_151656
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
xanterek
Nwm czy moge podać strone, skad mam szablon... Ale jest on kupiony.. i tak jak dostałem tak wrzuciłem na strone ;P
A teraz 2 sprawa... Dzieki za link piterus.. .Ale co ja mam, z tym zrobic? xD Przypomne, ze nie dam rady zalogowac sie na panel admina do poki nie usune tego dziadostwa jak "dodatkowa strona" Nawet jak klikne odzyskaj haslo to jest jakis dziwny "lista" to co mialo byc dodatkowa strona do opcji,z nawigacji. http://radiospina...2663e71337
EDIT.
ok, znalazłem co musi być... Tylko powie mi ktoś gdzie ta stopka znajduje się oryginalnie, w szablonie? tzn. jaki folder? np? ;p
+ według opisu który jest dołączony do szablonu, wszystko jest zrobione poprawnie.. tak samo jak inne tego typu szablony...
np. radioluzik.pl<- moze mi ktos powiedzieć czy to jest "git"?
Edytowane przez xanterek dnia 31.08.2017 19:45:32
 
adi
Witam.
Zapłaciłeś za szablon a nie za licencje i jak kolega wyżej napisał że mają w głębokim poważaniu bo na tym 2 radiu też niema stopki znaczy jest, ale bez licencji która znajduje się w themie w sekcji footer
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zresztą nawet tu na stronie jest na dole po lewej więc widzisz jak powinna wyglądać.
Pozdro all.
 
radiosilesia.de
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl