ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,395
Najnowszy użytkownik: MorisJohns

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

SebaZ
23.10.2024 06:56:04
dance dance Grin

Zbigniew@
06.10.2024 16:48:14
Pozdrawiam wszystkich!!! Nawet tych, którzy myślą, że 'pozdrawiam' to nowa forma tańca!

JazOOn
06.10.2024 16:40:09
Uzdrawiam wszystkich!!!

krystian1988
20.09.2024 19:27:22
Pozdrawiam wszystkich!!!

JazOOn
10.09.2024 20:49:03
Piwo zawiera mało składników odżywczych dlatego trzeba przyswajać większe ilości

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wyświetlenie grafiki w rogach strony bez paneli.
Zbigniew@
Ponieważ zrobiłem wtyczkę, którą umożliwia dodawanie, różnych skryptów PHP, js CSS.
Szukałem jakichś przykładów, aby użytkownicy mogli wstawiać.jako demo.
Więc wpadłem na pomysł, aby wstawić kod, z panelu Świątecznego.
Dopiero po wstawieni, zastanowiłem się, w jakim celu potrzebny jest do tego panel, skoro takie cuda można, wstawić bezpośrednio podczas pisania do dowolnego newsa,artykułu czy bloga,
Zastosowanie obrazków w rogach strony w CMS PHP Fusion v9

Proste rozwiązaniem, które pozwala na umieszczenie obrazków w lewym i prawym górnym rogu strony w systemie zarządzania treścią (CMS). To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku chęci dodania elementów graficznych, takich jak świąteczne życzenia, które będą widoczne niezależnie od przewijania strony.

Jak to działa?

Możemy użyć prostego kodu HTML, który można bezpośrednio wkleić do edytora WYSIWYG w naszym CMS. Oto przykład kodu, który można wykorzystać:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Opis kodu:

Klasa "lewa": Pierwszy div z klasą "lewa" umieszcza obrazek w lewym górnym rogu strony. Użycie stylu position: fixed sprawia, że obrazek pozostaje w tym miejscu, nawet podczas przewijania strony.

Klasa "prawa": Drugi div z klasą "prawa" umieszcza obrazek w prawym górnym rogu. Podobnie jak w przypadku klasy "lewa", obrazek pozostaje na swoim miejscu dzięki zastosowaniu position: fixed.

Zalety tego rozwiązania:

  1. []Prosta szybka: Możliwość bezpośredniego wstawienia kodu w edytorze WYSIWYG bez potrzeby modyfikacji plików szablonów.
  2. []Responsywność: Obrazki będą zawsze widoczne w rogach ekranu, niezależnie od rozmiaru okna przeglądarki. [*]Estetyka: Możliwość dodania atrakcyjnych wizualnie elementów do strony, co może zwiększyć zaangażowanie użytkowników.


Koniec.
 
nw.ct8.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.10.2024 13:28:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl