ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
MOD Download z obrazkiem
Maras
Próbowałem edytować MOD z wersji 4 Fusiona, pododawałem brakujące linie w obu plikach download.php, mam już okienko na dodanie adresu z obrazkiem do pobieranego pliku ale gdy dodaje plik wyskakuje mi jakiś błąd:

Fatal error: Call to undefined function: stripnut() in c:\program files\easyphp1-7\www\fusion 5\html\fusion_admin\downloads.php on line 36

i plik nie zostaje dodany, możliwe że jest to wina pliku z bazą sgl ale nie wiem co z nim zrobić. Czy może ktoś mi w tym pomóc? Prześlę pliki do downloadu jak będzie potrzeba sprawdzenia składni.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 06:21:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
http://www.php-fu...3268#20578 - tutaj znajdziesz odpowiedź. Usuń coś zmodyfikował i tam masz wskazówki... Wink

Jeśli nie mówisz po angielsku to niedługo postaram się to przetłumaczyć, na narazie jednak pracuję nad spolszczeniem kilku modów i nie bardzo mam czas Sad.
 
Maras
Wielki dzięki za pomoc Shaolin, przeszukałem wcześniej to forum i nic nie znalazłem, chyba jestem ślepy. Cool
Owszem ten mod ma możliwość wstawiania obrazków, ale tylko jednego i obrazek jest pokazywany jako link do ściąganego pliku i jest taki sam dla każdego z dodawanych plików, w modzie (MOD Download With Screen) do wersji 4 jest możliwość wstawiania obrazka jako np. screen z okna programu, mamy wtedy podgląd na to co ściągamy, a link do pliku jest tworzony z nazwy podanej w momencie dodawania pliku w panelu admina. Za każdym razem możemy wstawić inny obrazek, który będzie odpowiadał danemu plikowi.
 
Maras
Grin Po wnikliwym przestudiowaniu instrukcji instalacji, stwierdziłem że popełniłem błąd. Nie dodałem poprostu nowych pół w tabelach. Po poprawieniu tego błędu wszystko jest jak należy. Mam screen obok ściąganego pliku tak jak chciałem. Nowością jest natomiast przycisk do uruchamiania downloadu (można sobie wstawić dowolnego gifa jako przycisk). Wielkie PODZIĘKOWANIA dla Shaolin za pomoc przy szukaniu tego moda. Grin
 
Maras
Cool Ale się dzisiaj napracowałem. Ale warto było, załączam MOD Download With Screen do wersji 5 PHP Fusiona, myślę że wszystko jest już po polsku (a było mało), tylko się jednej rzeczy naszukałem ale w końcu znalazłem. Grin
Maras dodał/a następującą plik:
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl