ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zarządzanie wtyczkami Infusion
stegano
Przeszukałem całe forum (14stron) Smile ale nie znalazłem...
Problem jest taki że, nie mam żadnej listy wtyczek do wyboru. Sprawdzałem czy wszystko zostało wrzucone i czy pliki na dysku lokalnym jak i na serwerze mają taką sama wielkość, i wszystko jest OK.
Nawet po wrzuceniu nowej wtyczki, problem pozostaje... czyli brak czegokolwiek... (Nie zainstalowane - Zainstalowane - Dostępna Aktualizacja)
stegano dodał/a następującą grafikę:
zrzutekranu[370].jpg
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 18:52:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Sprawdź, czy wtyczka jest w katalogu /infusions. Jeśli tam jest, to może czas odświeżyć stronę?
Edytowane przez jantom dnia 09.03.2006 07:46:46
 
http://jantom.info
SebaZ
a może on poprostu wrzuca panele
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
stegano
jantom napisał/a:
Sprawdź, czy wtyczka jest w katalogu /infusions. Jeśli tam jest, to może czas odświeżyć stronę?

Przeczytaj dokładnie, przeanalizuj, a jak będziesz miał coś Mądrego do powiedzenia to bardzo proszę.

ps. Ilość postów postawionych nie jest wyznacznikiem Inteligencji ani wiedzy w danym temacie.

mimo wszystko
pozdrawiam
 
stegano
SebaZ napisał/a:
a może on poprostu wrzuca panele


Widzę że czym więcej postów, tym większy rozwój UWSTECZNIONY Frown
 
m_i_n
A czy na /infusions nie nadawalo sie jakichs uprawnien podczas instalacji?

nic innego na mysl mi nie przychodzi, ew. moze server nie dysponuje funkcja ktora przeszukuje katalogi (jakas zrywa wersja php).
 
http://www.bbproject.net
stegano
m_i_n napisał/a:
A czy na /infusions nie nadawalo sie jakichs uprawnien podczas instalacji?


1. Umieść zawartość folderu php-files na serwerze.
2. Nadaj poniższym plikom i folderom CHMODY 777:
* administration/db_backups/
* images/
* images/imagelist.js
* images/articles/
* images/avatars/
* images/news/
* images/news_cats/
* images/photoalbum/
* forum/attachments/
* config.php
3. Wpisz w przeglądarce adres pliku setup.php Twojej strony (np. http://www.twojas...setup.php) i naciśnij Enter.
4. Postępuj według pojawiających się na ekranie wskazówek.
5. Po ukończeniu instalacji usuń z serwera plik setup.php oraz nadaj plikowi config.php CHMOD 664.


O infusions nie ma mowy... na wcześniejszej wersji było wszystko ok (na tym samym serwerze)
 
m_i_n
Moze zrob reset jadra (reset core), czy jakos tak, wiem ze cos takiego bylo ale nie wiem co to dokladnie daje ale warto sie tym zainteresowac.
 
http://www.bbproject.net
Pieka
stegano napisał/a:
Przeszukałem całe forum (14stron) Smile ale nie znalazłem...
Problem jest taki że, nie mam żadnej listy wtyczek do wyboru. Sprawdzałem czy wszystko zostało wrzucone i czy pliki na dysku lokalnym jak i na serwerze mają taką sama wielkość, i wszystko jest OK.
Nawet po wrzuceniu nowej wtyczki, problem pozostaje... czyli brak czegokolwiek... (Nie zainstalowane - Zainstalowane - Dostępna Aktualizacja)



Nadpisanie pliku infusions.php w katalogu administration, znajdujacym sie na serwerze nic nie daje?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
stegano
Już to przerabiałem :/ i sprawdzałem wielkość plikow, czy sie wszystko zgadz.
 
Pieka
stegano napisał/a:
Już to przerabiałem :/ i sprawdzałem wielkość plikow, czy sie wszystko zgadz.


To sie stalo po aktualizacji? Ktory to serwer?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
stegano
Nie aktualizacji nie było v304 serwer ovh.pl na innym kącie mam v100 i wszystko jest ok Frown


Polonista... Boze bron./Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 07.07.2007 13:30:04
 
Fudin
Możliwe że kopiujesz tylko panele , infusion jest źle skonfigurwane , jest zły serwer , i wiele innych .
albo też możliwe że nie skopiowałeś wszystkich plików.
Ja proponuje zrobić backups i skopiować na dysk Smile a później jak się zainstaluje tą nową stronę to weźmiesz skopiujesz na serwer backups i masz CoolCool
 
TyTaN
Włąśnie mam taką samą sytuację wraz z zainstalowaniem php-fusion 6.01.10 z waszej strony jest to pierwsza instalacja od zera ( na 3 serwerach sprawdzałem )

I mam ten sam problem :

Problem jest taki że, nie mam żadnej listy wtyczek do wyboru. Sprawdzałem czy wszystko zostało wrzucone i czy pliki na dysku lokalnym jak i na serwerze mają taką sama wielkość, i wszystko jest OK.
Nawet po wrzuceniu nowej wtyczki, problem pozostaje... czyli brak czegokolwiek... (Nie zainstalowane - Zainstalowane - Dostępna Aktualizacja)

Próbowałem wszytkiego już nawet na kilku komputerach czy jest to samo i nic...przeglądarki od opery,IE, po mozille i inne to samo stale rożne wersje rzeglądarek.

Serwery też tu niemają nic do tego bo testuje na 3 różnych ( 3 płatne pełny hosting, i mój localhost)

Kto się z tym upora?
 
jantom
Przeglądam i co.uk, i mods, i inne strony fusionowe. Owszem, były podobne problemy - chociażby http://www.php-fu...post_83607.
Skoro jest problem z instalacją wtyczki, to może podaj też jej nazwę, zrzutka ze strukturą katalogów też może się przydać. Nie wiem, czy przypadkiem problem nie leży w samej wtyczce, a nie w fusionie.
 
http://jantom.info
Pieka
jantom napisał/a:
Przeglądam i co.uk, i mods, i inne strony fusionowe. Owszem, były podobne problemy - chociażby http://www.php-fu...post_83607.
Skoro jest problem z instalacją wtyczki, to może podaj też jej nazwę, zrzutka ze strukturą katalogów też może się przydać. Nie wiem, czy przypadkiem problem nie leży w samej wtyczce, a nie w fusionie.

Temat walkowalismy wielokrotnie...
Zawsze okazywalo sie, ze kolega probowal instalowac panele lub wtyczki byly np. z Mambo..
Edytowane przez Pieka dnia 06.07.2007 13:36:23
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
szer
A czy masz w tym folderze plik infusion.php? Jak nie ma tego pliku to nie ma wtyczki na liście!
 
TyTaN
Problem rozwiązany można zamknąć temat.
 
Pieka
TyTaN napisał/a:
Problem rozwiązany można zamknąć temat.

Nie Ty go zakladales, wiec nie Tobie o tym decydowac.
Poza tym, w dobrym tonie jest opisac, co sie zrobilo, ze sie naprawilo.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
TyTaN
Skontaktowałem się z autorem tematu. Zrobiłem to co On.

Zmieniłem CMS'a!

Nowa łatka ten 6.1.11 wyleczyła problem, na forum sopportu UK doradzono mi przeinstalowanie WIN XP SP2.
Zrobiłem tak i na drugi dzień pojawia się łatka 6.1.11 i problem znika.
Coś tam niby z wyświetlaniem stron z kodem PHP, jakoś tak.

Wkażdym bądz razie już po problemie.

Dla Mnie koniec tematu, a skoro pierwszy Osobnik który utworzył temat znalazł innego CMS'a ... i nielogował się już bardzo długo ...

Pozdrawiam cały support php-fusion Pl Dzięki za Pomoc!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl