ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Adaś, Jacek i Ikar...
as
OBWIESZCZENIE !


UWAGA MŁODZI USERZY ! Jednostki odpowiedzialne za utrzymanie ładu moralnego na Supporcie informują !!!

W związku z gwałtownie rozprzestrzeniającą się na Supporcie plagą bikiniarstwa i dżolerstwa, władza Supportu apeluje do userów pracujących i uczących się o zaniechanie wszelkich prób kontaktu z batonami Adaś alias ~MeTeo, Jacek alias ~Pawel_PI i Ikar alias ~bold, które są zarzewiem buntu i siewcami wrogiej ideologii. Jednocześnie informuje się userów, że niezastosowanie się do powyższego zarządzenia będzie traktowane jako świadectwo niesubordynacji oraz przejaw indywidualizmu i nieposłuszeństwa wobec władzy i Supportu.

Admini odpowiedzialni za utrzymanie ładu moralnego na Supporcie donoszą o rosnącej w zatrważającym tempie populacji bikiniarzy.
Już nie mamy do czynienia z grupką zbuntowanuch userów, ale groźnym społecznie zjawiskiem, którego nie można ignorować - alarmują Admini Supportu. Aż żal patrzeć jak ta wrogo nastawiona do Supportu młodzież podąża ślepą uliczką wyznaczoną przez imperialistycznych podżegaczy. Buty na słoninie, fale na głowie, przykrótkie spodnie i skarpetki sing-sing - to znak rozpoznawczy bikiniarzy i dżolerów.

Podczas gdy inni z dumą pracują na odcinku powierzonym im przez Support bijąc rekordy przy budowie nowych wtyczek i infusionów, oni bezkarnie sięgają po batony Adaś, Jacek i Ikar - symbole młodzieżowej głupoty i kontestacji.

Aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się bikiniarstwa na zdrową tkankę Supportu, władza Supportu apeluje do innych userów o zaniechanie wszelkich prób kontaktu z w/w. bikiniarzami, którzy są zarzewiem buntu i siewcą wrogiej ideologii.
Edytowane przez as dnia 11.03.2006 11:36:45
as
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 17:44:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pawson91
ban i juz bo widze ze do nich inaczej sie nie przemowi Sad dobre @as chcialo Ci sie tyle pisac Grin
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
wlodi
Popieram ci @as i @pawson91 w 100%. Dawac im bany, właczyć potwierdzenie rejestracji na majla to w koncu im sie to znudzi Wink
 
http://telegram.revo.la
Pawson91
ALE JAK MOZNA BYC TAKIMI NIEODPOWIEDZIALNYMI OSOBAMI ONI NIE ROZUMIEJA ZE TU CHODZI O PRZADEK NA FORUM I TAKIE RZECZY ZE JEST JAKAS GRANICA JEST REGULAMIN ONI NIE ROZUMIEJA JAK TU NIE MOWIC ZE ONI NIE MAJA PO 10 LAT CZY TAM 13

p.s
sory za duze literki ale musialem to wykrzyczec Grin
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
wlodi
Zachowuja sie jak 10 letnie smarkacze, chociaz dzieci w tym wieku odrozniaja dobro od zła i wiedza ze obowiazuje pewne zasady. Ale widocznie o ni o tym jeszcze nie wiedzą!
 
http://telegram.revo.la
as
Wyluzujcie chłopcy... to taka parafraza znanej i popularnej reklamy. Sam miałem kiedyś naście lat i wiem, że bunt, sprzeciw i kontestacja wszystkiego i wszystkich jest wpisana w burzę hormonów, która rozpętała się w ich młodych organizmach. Należy traktować ich mocowanie się z wędzidłem i łańcuchem realnego życia, który ich oplata z politowaniem ale i ze zrozumieniem. To wszystko przejdzie i przeminie z czasem. Wciągną ich wkońcu tryby prozy życia codziennego... nie ma obaw. Więcej dystansu chłopcy, bo to przeca sekcja satyryczna...
as
 
crasch
Pawel_PI to właśnie on jest głównym szefem tej całej szajki, to przez niego nasz shoutbox stał sie miejscem do obrażania adminów i nie tolerancji dla czytelników, to przez niego ostatnie godziny w shoutboxowym świecie na supporcie nie były miłe dla wszystkich którzy starają sie utrzymywać tu porządek i ład. Ale cóż, życie składa sie i z takich ludzi z którymi musimy sobie radzić.
Edytowane przez crasch dnia 11.03.2006 12:29:46
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
wlodi
crasch napisał/a:
Pawel_PI to właśnie on jest głównym szefem tej całej szajki, to przez niego nasz shoutbox stał sie miejscem do obrażania adminów i nie tolerancji dla czytelników, to przez niego ostatnie godziny w shoutboxowym świecie na supporcie nie były miłe dla wszystkich którzy starają sie utrzymywać tu porządek i ład. Ale cóż, życie składa sie i z takich ludzi z którymi musimy sobie radzić.


Mam nadzieje ze sytuacja sie niedługo zmieni i nie bedzie wiecej takich osob jak ta. A moze poprostu Pawel_PI bierze przykład z uzytkownka o niku zdzichu z lasu czy cos takiego co pisał bzdury na forum i w shoucie
 
http://telegram.revo.la
MeTeo
oj zal... zal... no coz user ma problem to najlepiej go wysmiac swietna postawa!! tak trzymac jestescie boscy!! jak nie potarficie pomagac zmiencie adminow!! bo user pisze czeka czasem kilka miesiecy zapomina o tym i nagle dosaje odpowiedz ze ma szukac gdzie indziej!! no coz... as tyle myslal nad odpowiedzia zebym z themem sonara zwrocil sie do sonara ze zajelo mu to miesiac... a dajcie bany... najlpeiej... tylko to bedzie dowod na to ze uzytkownikowi ktoremu nie potraficie pomoc dajecie bana!! moze ja zaloze temat osmieszajacy as'a co wy na to?? nie bo to admin! oczywiscie on moze!! i kto tu zasmieca forum dzieki za pomoc uzytkownikom jak to ejst forum to ja jestem matka teresa!! no coz jak as mnie znienawidzial pytaniem o to jak zainstalowac krasnala... no coz... jak poprostu nie umeisz odpowiedziec nie odpowiadaj wcale!! a nie nie umiem odpowiedziec to ejszcze go wysmieje bo on nie umie... to na tej zasadzie jest no... powiedzialem co wiedzialem...
 
as
Wyluzuj chopie... to sekcja rozrywkowa. Uczepiłeś się tego miesiąca jak byś miał miesiączkę. Przeczytaj raz jeszcze dokładnie TO (to Twój temat) i przestań miesiączkować, bo nam wszystko pokrwawisz. Z Ciebie to jednak czysta farba...
as
 
crasch
@MeTeo - czyli te słowa skierowane były do adminów? Tak sie składa że i ja nosze taką range, czyli i do mnie odnosi sie Twój post? Jak i do Jazoona, Pieki, Shaolin, Wooy, Dytryka, Aroxa tak? Jak piszesz pisz jaśniej i dogłębniej, by było zawsze dokładnie wiadomo o co i o kogo Ci chodzi.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
MeTeo
ok wiec sorka dla pozostalych adminow czyli dla shaolin, wooy'i, Dytryka, jazona... @as czytalem ae mnie to nie bawi!! moze ciebie tak i co z tego z sekcja rozrywkowa ale jesli obrazanie kogos jest dla was frajda... Bez komentarza...
 
crasch
No i znów... Was? Czyli kogo? A co do tej dyskusji, to obrażanie adminów poprzez pawła_pi Ciebie bawi?
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
MeTeo
yy o ile mi sie wydaje nic nie wspominalem o Pawle_PI tylko o sobie... ale jak poruszyles ten watek to widzisz admin moze a user nie... :/ "was" wykluczylem wyzej nicki Pfft
 
jantom
Co do wolnoburactwa na forum i shoucie, to popieram radykalne rozwiązania, jeśli jesteśmy doprowadzeni do ostateczności. I jeśli komuś nie podobają się zasady tu panujące, to przecież nikt na siłe nie trzyma... Szukajcie pomocy, tam gdzie uważacie ją otrzymacie.
@MeTeo - apropos tego tematu z Krasnalem - my staraliśmy się w sposób naprawdę przystępny to wytłumaczyć... To nie nasza wina, że nie byłeś w stanie tego pojąć. A jak masz dalej problemy z krasnalem, to zapoznaj się z dokumentacją Apacha, MySQL, PHP itd. i nie utrudniaj innym życia...
Edytowane przez jantom dnia 12.03.2006 17:03:17
 
http://jantom.info
MeTeo
ale po 1 ja nic nie mowie o zasadach a wlasciwie o jednej ze admin moze a user nie a co do tego tematu juz dawno znalazlem rozwiazanie a to co napisales @jantom pomoglo a ten temat dalem jak przyklad!! ludzie zanim napiszecie cos przeczytajcie caly temat a sie czepiacie nie uzasadnienie...
 
wlodi
@MeTeo- ciekawe czemu tylko ty masz pretensje do adminów i do wszystkich, czym oni zawinili. Większość na tym forum to początkujacy i oni chca uzyskac pomoc od nas lecz my nie jestesmy w stanie kazdemu jej udzielic.

Proponuje ten temat skończyć!
Edytowane przez wlodi dnia 12.03.2006 10:26:53
 
http://telegram.revo.la
MeTeo
pretensje mialem glownie do jednego admina a chodzi o @as on zaczal cos do mnie miec potem sie wlaczyli inni no wlasnie wlodi
Większość na tym forum to początkujacy i oni chca uzyskac pomoc od nas lecz my nie jestesmy w stanie kazdemu jej udzielic.
ja jestem gdzies taki poczatkujacy i to jest powod by wysmiewac??

JA TEZ PROPONUJE ZAMKNAC TEMAT
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl