ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
odzyskiwanie strony
Galopek
czy po usunieciu strony z serwera, majac tylko kopie zapasowa bazy danych mozna odzyskac chociaz czesc strony ?? jesli tak to w jaki sposob ? po umieszczeniu kopii w folderze db_backups, wejsciu w panel admina i klknieciu na przywroc przy danej kopii nie ma zadnych informacji w polu stwórz tabele i wypelnij tabele, a po ponownym kliknieciu przywroc wystepuje bład: Niewłaściwy format kopii zapasowej. Próbowalem tez zaimportowac przez phpmyadmina, ale tam tez sa jakies bledy.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 12:24:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Pliki strony na serwerze to jedno, a BD, to drugie. Strona informacje o tym co ma wyświetlić pobiera właśnie z BD. Strona nie może istnieć bez BD, tak samo BD jest zbędna i do niczego nie przydatna bez plików strony. Przywracanie polega na wgraniu lub nadpisaniu plików na serwerze, oraz przywrócenie BD przez wykonanie jej importu z poziomu PHP MyAdmin. To tak w skrócie...

Jeśli tak właśnie robisz, to robisz dobrze. Jeśli wyskakują Ci jakieś błędy, to Twój gadulec w stylu "Próbowalem tez zaimportowac przez phpmyadmina, ale tam tez sa jakies bledy" nie pozwala nam na jakąś sensowną odpowiedź. Albo zaczniesz się komunikować na Forum za pomocą języka zrozumiałego większości forumowiczów, albo żyj sobie z tymi jakimiś błędami i nie zawracaj innym głowy...
as
 
Dytryk_z_Bern
Powinien Ci się taki manewr udać, ale po ponownej instalacji tej samej wersji CMS-a, wrzuceniu tej bazy do folderu backapu i z poziomu panelu admina wykonanie przywracania. Tak jest przynajmniej w teorii Smile
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
Galopek
po przywróceniu z poziomu panelu admina mam bład:
Niewłaściwy format kopii zapasowej
a po probie importu przez phpmyadmin
ERROR: Nieznany znak przestankowy @ 153
STR: </
SQL: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
i MySQL zwrócił komunikat:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

Edytowane przez Galopek dnia 22.03.2006 16:08:08
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kopia bazy wykonana w danej wersji Fusion z PA może być przywrócona tylko w tej wersji(chodzi o plik administration/db_backup on obsługuje przecież tylko swoje wersje-jak ma przeczytać coś, o czym nie ma pojęcia) i ten błąd mówi że, kopia bazy nie została stworzona przez plik db_backup tej wersji fusion. Przypuszczam, że starą bazę chcesz załadować w nowej wersji Fusion -owszem po upgrade, którego głównym celem jest przerobienie struktury bazy do tej właśnie wersji fusion, żeby kopia była zrozumiała dla nowego, db_backup.
I to co, napisał @Dytryk_z_Bern "Tak jest przynajmniej w teorii"= u mnie praktyka = aksjomat. Jeśli nie skopałeś pliku kopii, przywracaj w starej wersji, rób upgrade, twórz nową kopie w tej wersji.
A na koniec wszystko można zrobić z kopią bazy, dysponując swoim lokalnym serwerem-każdą przeróbkę, zrobić gotowca i takiego instalować
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
robiłem kopie w wersji 5.01 i w tej samej chce ja przywrocic moze instalowanie modułów moglo cos namieszac ?? czy moze cos innego ?
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Zainstalowane moduły będą najwyżej wyświetlały błędy na stronie-jeśli nie ma od nich plików na serwerze, ale baza przywraca się na 100%
Ijeszcze jedno mówimy o tym samym serwerze kopia, przywracanie
Edytowane przez wlodekp dnia 23.03.2006 16:49:18
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
no wlasnie kopia byla robiona na innym serwerze niz ten na ktorym chce ja przywrocic :/ jakie to ma znaczenie i jak sobie z tym poradzic ??
Edytowane przez Galopek dnia 23.03.2006 17:01:07
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
No to jesteśmy w domu bo, dochodzą jeszcze strony kodowe bazy danych starego i nowego, trzeba patrzeć na komunikat co mu nie leży i ręcznie z kopii wyciąć te wpisy bo z nimi nie ruszy. Mówimy tylko o operacjach z poziomu PA.
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
a dokladniej jak mam to zrobic ?
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Edytować plik kopi i usunąć wpisy, do których odwołuje się error, zwracając przy edycji uwagę na robaczki znaczniki, których nie wolno ruszyć.
Jak duża jest ta baza?
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
skompresowana kopia ma 36 kb, nic wiecej nie wiem Sad a gdzie ja mam to usuwac bo w panelu admina chyba sie nie da :/
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Dobra szkoda nafty, wrzuć mi ten plik po ftp wlo.kom.pl konto galopek hasło to samo.
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
ok,wrzucone
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nie mogę otworzyć błąd spakowanego pliku, albo jeszcze raz, albo niespakowany, ten usuwam.
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
ja nie moge otworzyc nawet bazy ktora zrobie teraz na tym serwerze, ktora moge przywrocic :/ wyslalem teraz dwie rozne zobacz czy z ktorakolwiek da sie cos zrobic, jak nie to chyba trzeba sie poddac :/
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Dobra ten OK popatrzę i w rzuę poprawiony do tego samego Twojego katalogu ftp czekaj.
 
wlodekp.europa.pl
wlodi
wlodekp i Galopek - nie szybciej, lepej i wygodniej było by np. na GG? Cool

P.S. Sorry za off'a
 
http://telegram.revo.la
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Pomyłka to był mój porównawczy plik kopii z 5.01, niestety Twoich obu nie mogę otworzyć, więc Pa dlatego go nie łyka błąd spakowanego pliku ratuje tylko kopia niespakowana
 
wlodekp.europa.pl
Galopek
no to chyba pozamiatane bo z poprzedniego serwera ktos mi usunal caly katalog fusion_admin i teraz nie moge wysylac plikow na serwer :/
Edytowane przez Galopek dnia 23.03.2006 18:06:49
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl