ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Najpopularniejszy Admin...
as
Myślę, że na takie miano zasługuje tylko jeden Admin Supportu... ja. Utwierdzają mnie w tym przekonaniu posty moich ulubionych i wiernych mi userów np. ~Blu3 oraz takie teksty na GG jak ten poniższy, którego autorem jest gościu o nr. 7547502...

as,człowieku,powiedz mi tak na poważnie,dlaczego ty jesteś taki p o j e b a n y człowiek,jestem na necie od kilku lat,uczestnicze w róznych forach,ale takiego d e b i l i a to ja nigdy nie widziałem.człowieku zrób cos z sobą,bo cie w tv pokażą,i wygrasz teleturniej pt.szczyt głópoty.


Wiedziałem, że uczestnictwo w Sejmowych Komisjach Śledczych daje jej uczestnikom wielką sławę i otwiera drogę do kariery (np. Ziobro i Rokita). Nigdy jednak do głowy mi nie przychodziło to, że bycie Adminem Supportu może powodować te same co wyżej efekty...

Zawsze wiedziałem (patrząc w lustro), że coś we mnie jest nadprzeciętnego. Wzrok mnie nie mylił...
Edytowane przez as dnia 24.03.2006 01:01:58
as
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 06:55:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
sonar
po 1. co za kretyn napisal głópoty ? hahaha... oj ta ortografia... ale nie dziwie sie ze uczestyniczy w roznych forach skoro wszedzie go pewnie jada za ortografie Pfft
po 2. rotfl2 Grin
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
SebaZ
1. jeśli to dla beki i pojazd po tym "człowieku" to popieram...
2. jesli się przejąłeś co napisał: nie przejmaj sioę - trafiają się gorsi d.e.b.i.l.e Smile
Edytowane przez SebaZ dnia 24.03.2006 07:13:19
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
JazOOn
as napisał/a:
Nigdy jednak do głowy mi nie przychodziło to, że bycie Adminem Supportu może powodować te same co wyżej efekty...


i tu sie mylisz nie mylisz Smile dziwie się że dopiero teraz odkryłeś skutki bycia adminem i sławe z tym związaną Smile ja mam codziennie z 50 rozmów na gg Smile w guście "dzień dobry panie administratorze, nie chciałbym się narzucać ale słyszałem że jest pan na supporcie ma pan dobre znajomości php (mydełko+wazelinka) lub po prostu prośbę o pomoc- i gdy odpowiem nie (bo np. nie mam czasu) to w połowie wiadomości otrzymuje podobne wywody jak przytoczona przez ciebie Grin
 
crasch
Nie takich sie widziało ;]. Nie warto zwracać na nich uwagi.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
crasch napisał/a:
Nie takich sie widziało ;]. Nie warto zwracać na nich uwagi.

pozdro

już wole to niż posty w guście, "wgrałem php fusion na serwer i co mam zrobić w tych okienkach....baza danych? a co to jest?...."
 
Pawson91
no do mnie podobne sie trafiaja rozmowy i kiedys fajnie sie zmazalem Grin koles sie cos mnie pytal a ja zbytnio czasu nie mialem i napisalem mu jak bedziesz mnie molestowal to dadza Ci bana na fusionie a on do mnie na to JA NIE MAM KONTA ZEBY MNIE BANOWALI no wiec widzicie ze cfaniaki wchodza biora gg i ida zalatwiac sprawy na prze jakze slynny komunikator
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Shaolin
Heh, ja przez takie inteligentne rozmowy musiałam zmienić numer gg Smile. Bo moja lista liczyła już ok. 150 zbanowanych, i ciągle rosła... Teraz mojego numeru nie ma prawie nikt... Grin
working
 
JazOOn
Shaolin napisał/a:
Heh, ja przez takie inteligentne rozmowy musiałam zmienić numer gg Smile. Bo moja lista liczyła już ok. 150 zbanowanych, i ciągle rosła... Teraz mojego numeru nie ma prawie nikt... Grin


teraz rozumiem dlaczego nie tak dawno zmieniłaś numerek gg Grin
 
SebaZ
Shaolin napisał/a:
Teraz mojego numeru nie ma prawie nikt... Grin

ee, ja też nie mam, a coś mi kiedyś obiecałaś. Sa to napewno 2 rzeczy. Nadal nie zostało spełnionePfft
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
wlodi
Ja w niedalekiej przysłosc tez bede musiał chyba zmienic numer gg. Non stop ktos sie o cos pyta a jak pyta to nawet nie umie dobrze sformułować tego pytania. Wink
 
http://telegram.revo.la
MeTeo
yy @as zasanow sie dlaczego tak jest... jakos nie widze by ktos mial problemy do innych adminow jak do ciebie... moze pora cos zmienic? i moze pora bys sie przyzwyczail ze mam nowy nick i moze pora BYS SIE ODE MNIE ODCZEPIL!!!!
Edytowane przez MeTeo dnia 24.03.2006 19:15:29
 
jantom
Bo widzisz, Ty cały czas się podkładasz. Polska ortografia obcą Ci jest, dajesz się tak pięknie podpuszczać, gdy tylko pada nick ~Blu3...
@as - chyba przyda Ci się filtr antyspamowy na GGGrin
 
http://jantom.info
MeTeo
yy bo widzisz @Jantom ja mam starszy komp i zbytnio polskich znakow nie moge pisac... przyznaja sie do tego bez bicia Smile zeby zrobil ł musze robic z capslockiem przy robieniu ó wywala mi dane o karcie graficzne a przy ś mi ekran gasnie i sie zapala Smile wiem ze to smieszne wiec zamiast robic inferno na kompie pisze bez oplskich liter. a ja juz na serio nie wiem po co as tak ciagle o mnie gada... pozostawie to bez komentarza...
 
Dytryk_z_Bern
Nie chodzi tu o ortografię (sam na komunikarorach nie używam "ogonków"Wink, nie chodzi też o to, że as się na kogoś "uwziął"... pretensje do któregokolwiek z adminów może mieć każdy, ale zdrową zasadą jest ich nie upublicznianie - ma tu zastosowanie zasada: "Administracja się nigdy nie myli, Administracja ma zawsze rację, z Administracją sie nie dyskutuje". Przykro mi ale tak po prostu nie można Wink
Temat zamknięty - jeśli ktoś z ekipy ma inne zdanie to otworzy... as pewnie ma i tak o czym myślec Wink więc może nie będzie wszystkich tak rugał Grin
Pozdrawiam na początku weekendu Pfft
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl