ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
odzyskiwanie hasla.
bas
witam,

pojawil sie taki problem.

przy odzyskaniu hasla w mailu z potwierdzeniem to:


witaj [user_name],

ty lub ktoœ inny, poprosił o zmianę hasła na stronie Federacja Młodych Socjaldemokratów używając loginu.

. w celu potwierdzenia zmiany hasła link:

[new_pass_link]


co nie tak.?

zalacze kod:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



pozdrowienia.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 10:38:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
a ten kod to do czego? on jest w mailu z prosba o potwierdzenie? bo nie wiem w czym problem?
 
wlodekp.europa.pl
bas
witaj,

ten kod jest w pliku locale/polish/lostpassword.php

ale cos mi sie wydaje, ze sie pomylilem, powinienem raczej podac kod z pliku lostpassword.php z katalogu glownego:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



prosze o pomoc.

pozdrawiam, adrian.
Edytowane przez Pieka dnia 24.04.2006 19:33:16
 
bas
witam,

rozumiem, ze tu nie wolno floodowac, ale ja serio potrzebuje pomocy przy tym problemie a jak zauwazylem nikt nie kwapi sie pomoc, moze nikt na tym sie niezna.. ?



pozdrawiam serdecznie i obiecuje tym razem cierpliwosc.

 
SebaZ
rozumiem, ze tu nie wolno floodowac
to po co to robisz?
ja serio potrzebuje pomocy przy tym problemie
co ty nie powiesz? jakbys chciał to bys sam doszedł do rozwiazania metodą prób i błedów... przez 3 tygodnie bys sie nauczył php i sam poprawił albo napisał własny cms wiec nie sciemniaj ze masz problem
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja miałem chęć Ci pomóc, ale dotąd nie rozumię konkretnie o co Ci chodzi-opis problemu. A podpuchy typu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
, w moim przypadku dają efekt, automatycznego pomijania jakichkolwiek tematów tego autora.
 
wlodekp.europa.pl
bas
witaj,

co ty nie powiesz? jakbys chciał to bys sam doszedł do rozwiazania metodą prób i błedów...


myslalem, ze jesli ktos posluguje sie nazwa 'oficjalny support' to ma do tego jakies podejscie 'profesjonalne' i nie pisz znow czegos w swim stylu.

pozdrawiam, adrian.
 
SebaZ
nie pisz znow czegos w swim stylu.
bo co? dasz mi klapsa?
Tylko weź dyskretnie, żeby inni nie widzieli, bo bedzie ześ homo_niewiadomo ShockShock

Przedewszystkim napisz wreszcie o co Ci chodzi, bo nikt Ci nie pomoże jak nie będzie wiedział w czym.....
Edytowane przez SebaZ dnia 17.05.2006 17:12:09
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
wlodi
@Bas i SebaZ - starajcie się wymieniać zdania nie na temat po przez PW lub GG.
@Bas - spróbuj nadpisać ten plik
 
http://telegram.revo.la
SebaZ
wlodi napisał/a:
@Bas i SebaZ - starajcie się wymieniać zdania nie na temat po przez PW lub GG.

toc napisałem mu pod temat:
Przedewszystkim napisz wreszcie o co Ci chodzi, bo nikt Ci nie pomoże jak nie będzie wiedział w czym.....


a tak btw. wlodi czy ty wiesz w czym jest problem? bo ja nie Frown
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
bas
witam,

w takim razie sprobuje napisac dokladniej o co chodzi.


otoz:

przy probie odzyskania zapomnianego hasla na stronie opartej o phpfusion w odpowiedzi od systemu user otrzymuje mail z potwierdzeniem checi zmiany hasla (tak powinno byc)

a tu w mojej sytuacji user oczywiscie otrzymuje mail z potwierdzeniem, ale w jego tresci zamiast loginu i linku potwierdzajacego sa jakies zmienne, podaje przyklad listu od systemu:


witaj [user_name],

ty lub ktoœ inny, poprosił o zmianę hasła na stronie Federacja Młodych Socjaldemokratów używając twojego loginu.

w celu potwierdzenia zmiany hasła link:

[new_pass_link]

pozdrawiam,
admin FMS


i w lasnie w tym jest problem, ze niema moznosci zmiany hasla z powodu nie wyswietlenia prawidlowych danych do potwierdzenia.


czy jest mozliwosc o pomocy na forum ?


pozdrawiam, adrian.
 
SebaZ
hmmm dziwneFrown grzebałes coś w plikach? sądzę ze tak, bo te "zmienne" jak je nazywasz (sam nie wiem jak to nazwać Pfft ) w pliku locale/Polish/lostpasswor.php powinny być pisane wielką literą

[USER_NAME]
[NEW_PASS_LINK]
[NEW_PASS]


Tak jak wyżej powinny byc. Otwórz ten plik i popraw
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
bas
no teraz to wszystko pieknie dziala Smile

wielkie dzieki i pozdrawiam.

 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl