ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Sprzedam] Link pozycjonujacy
m_i_n
Link na PR=5, unikalna treść, wysoka jakość!

http://ssl.allegr...kosc_.html
 
http://www.bbproject.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 12:02:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
PR=5? Gratuluje!! Smile
btw. supersperzedawca - nieźle Grin.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
m_i_n
Powiem ci ze ja sam sie bardzo zdziwilem po aktualizacji PR przez google, ze mam az tak wysoki.
 
http://www.bbproject.net
crasch
To może podzielisz sie wiedzą, co zrobić by podciągnąć sobie PR? Smile

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
m_i_n
Szczerze mowiac nie wiem Smile

Sadze ze w wiekszosci wynika to z duzej ilosci linkow do moich programow jakie tam zamieszczam. Wpisz sobie w google: milo spam killer lub image signature. Znajdzie pelno stron z softem i z reguly na kazdej jest link download do mojej oraz cos ala: strona domowa autora.

Tak mi sie przynajmniej wydaje Smile ze z tad sie to glownie bierze.
 
http://www.bbproject.net
Shaolin
Co to za pagerank z 19 linkami zaindeksowanymi przez Google? Ma obecnym DC ta liczba spadła nawet do 1 linku - w dodatku z podstrony...

Jeszcze sprawa przekierowania - użytkownicy Allegro kupują link z PR5, a dostają marne PR0 - a to za sprawą przekierowania z / na /news.php - ta sprawa była już omawiana przy okazji wystawienia na Allegro linków z Supportu.

Przy ostatnim update Google mocno zaszalało - nowe strony prawie bez linków podostawały PR4 i PR5. Jedna z moich stron, która miała wtedy 2 dni i jeden link zaindeksowany przez Google, dostała PR4 - jednak ten pagerank na razie jest całkowicie bezwartościowy. To samo z Twoim PR5 - jeśli nie postarasz się o mocne linki do swojej strony, to w czasie następnego update (jest planowany na początek maja, ale nie wiadomo, czy odbędzie się planowo) pagerank Twojej strony spadnie do zera lub ewentualnie do PR1.
Mocno zawyżony pagerank dostały tylko nowe strony - ale najprościej jest sprawdzić trafność takiego pageranku sprawdzając linki prowadzące do strony - w search.msn.com wpisz link:www.adresstrony.pl i już wszystko jasne :-)

W normalnych warunkach (czyt. bez wariującego algorytmu Google) wysoki pagerank jest bardzo trudno zdobyć, ale jeszcze trudniej utrzymać.

BTW ja za taki link nie dałabym więcej niż 1 zł - a to właśnie z wyżej wymienionego powodu. Ale jeśli po następnym update utrzymasz pagerank chociażby na poziomie 3, to chętnie kupię :-)

@crasch: linki, linki, linki - i to najlepiej ze stron z wysokim pagerankiem, powiązanych tematycznie z twoją stroną. Nie ma innego wyjścia, no chyba że chcesz stosować cloaking :p
Edytowane przez Shaolin dnia 19.04.2006 18:07:13
working
 
m_i_n
ta sprawa była już omawiana przy okazji wystawienia na Allegro linków z Supportu.

A gdy ost. sie o to pytalem to nikt nic nie wiedzial i zaczeli jakies glupoty wypisywac :\
Sam juz probowalem news.php zmieniec na index.php, pojawil sie problem z brakiem dodatkowych paneli na glonwej ale tez +/- wiedzialem co trzeba zmienic tylko sobie darowalem narazie.

To samo z Twoim PR5 - jeśli nie postarasz się o mocne linki do swojej strony, to w czasie następnego update


Tylko skad ja niby mialem o tym wiedziec. Niedawno wogole sie dowiedzialem ze mozna oszukac PR...

search.msn.com wpisz link:www.adresstrony.pl i już wszystko jasne :-)


No i ? jaka liczba cokolwiek gwarantuje Pfft

Na poprzedniej stronie mialem PR3 zdaje sie, tylko ze ona tyczyla sie tylko jednego mojego programu. Na stronie z gra PR2, z tym ze krotko istniala. Teraz z racji tego by sie nie troic mam jedna strone i wiem ze PR sie nie dodaje Wink ale jako ze oferuje duzo bogadsza tresc to wydaje mi sie ze to jakos wplywa na PR (tzn po przez to ze ktos linkuje itp).
Edytowane przez m_i_n dnia 19.04.2006 18:43:37
 
http://www.bbproject.net
Shaolin
Ktoś linkuje, ale ciągle jest to tylko 40 osób.

Nie da się określić, ile linków potrzebujesz aby zdobyć PR5 - ale np. Support na ok. 15 tys. linków i nie otrzymał jeszcze PR6. Z drugiej strony na PR strony wpływa też jakość linków, które do niej prowadzą - możesz uzyskać PR7 za jeden link z PR8, ale strona musi mieć malutko linków wychodzących.
working
 
m_i_n
Wiesz, google nie pokazuje zadnego linka do mojej strony!!! mimo ze moge pokazac ci strony gdzie takowe sa (kwestia aktualizacji?).

Przejzyj sobie te 40 linkow. Wiekszosc tych stron ma PR=4 lub 5.

Na PR wplywa mnostwo rzeczy (zobacz sobie wzor), min to co wymieniles, PR strony z ktorej link prowadzi, oraz linki wychodzace. Linki wzajemne np obnizaja gorzej wypadaja niz jednostronne.
 
http://www.bbproject.net
Shaolin
Skoro Google ich nie widzi, to jak mają wpłynąć na pagerank Twojej strony? :p

Z 40 linków, które prowadzą do Twojej strony (wg. MSN, a on codziennie uaktualnia linki), jedynie linki z milospamkiller.com mają pr2, są też 2 lub 3 linki z PR1 - ale to nie wystarczy, żeby dostać PR5.

Aha, pagerank strony głównej /= pagerank podstrony z linkiem...
working
 
m_i_n
Aha, pagerank strony głównej /= pagerank podstrony z linkiem...


Tak wiem, no to chyba jasne Wink

Powiedz mi jakie modyfikacje wprowadzilas w side_left.php przy wymuszaniu index.php jako strona z newsami? bo wlasnie zrobilem tak samo na swojej stronie. Zmienilem news na index, strone startowa na index.php aby warunek w side_left.php byl spelniony oraz dodalem jeszce jeden OR aby w pelni dzialalo. Mogl bym zobaczyc side_left.php tej strony? dowiedzialem sie ze to ty to robilas.
Edytowane przez m_i_n dnia 19.04.2006 20:21:46
 
http://www.bbproject.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Mam PR4 już od bardzo dawna i wcale nie do końca linki mają na niego wływ, ten wynik wcale mnie nie podnieca -bo dla mnie ważniejsz jest pozycja na stronie w wyszukiwarce google, moja strona ma promować-to co robimy-w skali makro i ogółnopolsko czy światowo mnie nie interesuje title zdz płock i z takim wpisem mam wszędzie i na każdej przeglądarce nr1-a w googlach wpisując sam zdz jestem nr8 na pierwszej stronie pl-131000 a, com to samo na 848000 wiec chyba włśnie o to chodzi, a nie o linki.
 
wlodekp.europa.pl
Shaolin
Nie zmieniałam nic w side_left.php. W index.php mam zaincludowane newsy +potrzebne panele i tyle.

Wypozycjonowanie frazy zdz płock to kwestia maksymalnie kilku linków - a że ty dodałeś je do mocnych katalogów, to i masz niezły pagerank. Swoją drogą to trochę dziwne, że 30 linkami udało ci się uzyskać PR4, ale niezbadane są wyroki Google Wink.
working
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Sądze, jednak,że znam trochę reguły gry bo już 10 lat temu projektowałem i wdrażałem zintegrowane systemy sieciowe w oparciu o tcpip.
 
wlodekp.europa.pl
m_i_n
A to moge prosic o kod tego indexu? Pfft

Chyba rozumiem juz. Sa dolaczone panele powitania, ost watkow i newsy tak?

Bo ja to zrobilem tak ze po prostu fusion mysli ze index.php to stary news.php, wszystkie panele dzialaja jak dzialaly, mozna je dalej dodwac z panelu admina, nic w kodzie juz grzebac nie trzeba. Oglem 1 zmiana nazwy, 1 zmiana w ustaweiniach, 2 zmiany w kodzie 2 plikow Smile
 
http://www.bbproject.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl