ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przekierowanie na google
tomaszziemann
Witam.

Korzystam z ostatniej odstępnej wersji Fusiona i ostatnio odkryłem pewną rzecz. Przynajmniej dla mnie stanowiła ona odkrycie. Otóż po dziesięciu błędnych próbach zalogowania się na moją stronę z jednego numeru IP, stronka została dla tego numeru zablokowana automatycznie i numer został dodany do czarnej listy. Po kolejnej próbie wpisania domeny strony następowało przekierowanie na Google.

Chciałem znaleźć coś na ten temat na forum, ale wyświetliło mi ponad 30 stron z rezultatami (oczywiście 80% z dopiskiem RE), więc odechciało mi się czytać.

Proszę tylko wszystkich orientujących się w temacie o napisanie mi, czy rzeczywiście tak się dzieje, jak to opisałem. Bo mi zajęło to odkrycie sporo czasu, a strona nie była dostępna z konkretnego numeru IP przez dłuższy czas. Teraz już usunąłem te numery z czarnej listy i wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 00:57:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
musisz sprawdzic poprawnosc pliku setuser.php i subheder.php Grin (co do przekierowania to meta tagi sprawdz)
Edytowane przez slawekneo dnia 12.05.2006 12:19:04
 
Pieka
tomaszziemann napisał/a:
Witam.

Korzystam z ostatniej odstępnej wersji Fusiona i ostatnio odkryłem pewną rzecz. Przynajmniej dla mnie stanowiła ona odkrycie. Otóż po dziesięciu błędnych próbach zalogowania się na moją stronę z jednego numeru IP, stronka została dla tego numeru zablokowana automatycznie i numer został dodany do czarnej listy. Po kolejnej próbie wpisania domeny strony następowało przekierowanie na Google.

Chciałem znaleźć coś na ten temat na forum, ale wyświetliło mi ponad 30 stron z rezultatami (oczywiście 80% z dopiskiem RE), więc odechciało mi się czytać.

Proszę tylko wszystkich orientujących się w temacie o napisanie mi, czy rzeczywiście tak się dzieje, jak to opisałem. Bo mi zajęło to odkrycie sporo czasu, a strona nie była dostępna z konkretnego numeru IP przez dłuższy czas. Teraz już usunąłem te numery z czarnej listy i wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam.



Widze, ze nie wiesz, ze uzywasz Bad Login'a Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tomaszziemann
Pieka napisał/a:
Widze, ze nie wiesz, ze uzywasz Bad Login'a Grin

Grin Wiem, że go używam, ale nie byłem chyba świadomy jego działaniaShock. Dzięki za wyjaśnienie @Pieka. W każdym razie dobrze, że mi to podpowiedziałeś, bo ostatnio juz ruszałem niebo i ziemię, żeby dotrzeć do winowajcy: raz był to nasz provider. innym razem próbowałem szukac winy w telokomunikacji.Wink

Edit:
Odinstalowałem sobie infusiona Bad Login, ale nadal pozostaje to przekierowanie, kiedy na danym IP poda się parokrotnie błędne hasło. Czy jest to wina znajdującej się tabeli fusion_bad_login w bazie danych? Bo po odinstalowaniu tego infusiona, tabela pozostała? Co Ty na to @Pieka?

Pozdrawiam
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
bramano
czemu usuneliscie mój post ???? tak mi niepomozecie !!!!!

bo u mnie jest to samo !!!! zamiast strone przekierowanie na google i to dotyczy wszytkich adminów i niewiem co mam zrobic

juz zrobilem
Edytowane przez bramano dnia 19.08.2007 20:34:47
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl