ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Paweł Janas...dzień smutku..Kadra na MŚ
JazOOn
W tym smutnym dniu, dniu ogłoszenia składu reprezentacji Polski na MŚ:
Bramkarze:
Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Łukasz Fabiański

Obrońcy:
Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Marcin Baszczyński, Jacek Bąk

Pomocnicy:
Damian Gorawski, Piotr Giza, Arkadiusz Radomski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Sebastian Mila, Jacek Krzynówek, Kamil Kosowski, Euzebiusz Smolarek

Napastnicy:
Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak, Maciej Żurawski


Przypomnijmy że w składzie nie widzimy J. Dudka i Frankowskiego!

ku pokrzepieniu serc wszystkich których decyzja Janasa nie zadowala (mało i delikatnie powiedziane!) załączam następującą stworzoną przez siebie grafikę Smile

img481.imageshack.us/img481/4179/janas3zv.jpg
Edytowane przez JazOOn dnia 15.05.2006 22:20:52
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 21:34:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
crasch
Ładne JazOOn! Grin

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
szer
Hehehehe grafa niezła ale jak dla mnie to podjął słuszną decyzje. Dla mnie nie liczy się to by w reprezentacji grali rozsławieni piłkarzy jak dudek do którego dzwoni krystyna z gazowni tylko młodzi i chętni by grać Pfft. Więcej zdziałają niż te stare konie
 
JazOOn
szer napisał/a:
Hehehehe grafa niezła ale jak dla mnie to podjął słuszną decyzje. Dla mnie nie liczy się to by w reprezentacji grali rozsławieni piłkarzy jak dudek do którego dzwoni krystyna z gazowni tylko młodzi i chętni by grać Pfft. Więcej zdziałają niż te stare konie


ja tez nie uwazam ze dudek na pierwszego bramkarza bo nie grał za dużo ale na mundial jako tego 3-go mógł go zabrać...
 
szer
Hehe mój wujek mówił mi że może być troche dziwnie bo Janas tak ma. Kiedyś grali w jakimś klubie sportowym razem to mi właśnie to mówił niedawno :/. No cóż jedyny odwazny jak narazie xD
 
SebaZ
jedyny odwazny jak narazie xD
nie przeceniaj go...
Trener reprezentacji Francji nie bierze Anelki, Ludovika Guli i jeszcze kogos.
Trener Anglików bierze Rooney'a choc ten kontuzjowany i nie wiadomo czy do meczu finałowego mistrzostw by sie wykurował.
A Janas czemu nie wziął Dudka? Młodzi spoko, dobrze ale doświadczenie tez wazne. Rasiak "drewno" któremu piłka od nogi odskakuje zamiast Frankowskiego? co to za pojęcie?
Nawet Boruc ma spadek formy teraz... jesienią grał miodzio w Celticu ale teraz lipa była...
Albo Mila który nie gra w ogóle, tylko grzeje ławę - taki Burkhart dobrze gra i przynajmniej gra a nie siedzi... osobiście nie lubie Lewandowskiego - Kłos juz lepszy albo bardziej Rząsa, który tez nie powołany.

jednym słowem nie chce prorokować ale dziwnei czuje ze bedzie wieksza lipa jaka zrobiła reprezentacja prowadzona przez Engela w Korei i Japonii w 2002 roku...
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
JazOOn
na ocene przyjdzie nam poczekać...jak już bedziemy mistrzami świata to posypie głowe popiołem i zwróce hołd. ale wiele specjalistów nie widzi specjalnie długiego wystepu w tym składzie naszych piłkarzy na MŚ
 
marpar
facet ma jaja al czy ma rozum sie przekonamy Grin
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Pawson91
ta zagadka w Anglii nie jedzie Rooney a u nas jedzie Rasiak kto ma lepiej ?

ja stawiam ze Polska jako pierwsza, druga lub trzecia wsiadzie do autokaru powrotnego Sad
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
marpar
ja uważam ze janas bardzo dobrze zrobił, jeszcze tylko miał wypieprzyć mile a brozek troche na wyrost. wg. mnie nasze szanse teraz raczej sie zwiększyły, bo powołani na pwewno będą chcieli się odwdzięczyć i coś może pograją :]
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
SebaZ
ta zagadka w Anglii nie jedzie Rooney
własnie ze jedzie choc ma kontuzje i nie wiadomo czy by sie wykurował do ewnetualnego meczu finałowego a co tu mówic o wczesniejszych meczach Anglików. Jednak jedzie... wiedziałbys jakbys przeczytał co napisałem
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pawson91
ja wiem ze jedzie i wiem co napisales ale tak sobie napisalem ale to jest stara zagadka z przed tygodnia kiedy jeszcze mowiono ze nie pojedzie a jechac z kontuzja to tak jak by w 50% nie pojechal Pfft
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
SebaZ
no własnie Pfftale co tam pozyjemy zobaczymy
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pawson91
no na Dudka w bukmacherce kurs byl 1.05 ze pojedzie a tu [cenzura] nie pojechal to jaki musial byc ze nie pojedzie wystarczylo zagrac za 10 zl a by sie sporo wygralo Frown
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
Emeryt
Janas postawił na młodzież, niech teraz jego esKADRA pokaże, że naprawdę ich stać na godne zaprezentowanie się na mundialu.
Osobiście uważam, że to dobra decyzja.

Martwiłbym się bardziej o hymn, jak będzie zagrany/zaśpiewany, żeby tylko ktoś nie zbłaznił siebie i narodu tak jak to było w Korei i Japonii.
 
JazOOn
nom...szkoda...ale z drugiej strony krystyna z gazowni nie bedze sie musiała na poczte TP nagrywać..
 
marpar
a kłosowi przydadzą sie porady goździkowej Grin
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Pawson91
no a TPSA i Warka dalej dudka beda mogli do reklam wciagac Pfft
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
JazOOn
ale już za mniejszą kase Grin
 
wlodi
kasa nie kasa ale juz se nie popije tego piwka.

P.S. Dobrze ze Janas stawia na młodych, moim zdaniem beda lepej grali niz bysmy to ogladali w wykonaniu starszej ekipy Smile
 
http://telegram.revo.la
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl