ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Paweł Janas...dzień smutku..Kadra na MŚ
JazOOn
wlodi napisał/a:
kasa nie kasa ale juz se nie popije tego piwka.

P.S. Dobrze ze Janas stawia na młodych, moim zdaniem beda lepej grali niz bysmy to ogladali w wykonaniu starszej ekipy Smile

ja nie mówie ze janas wybral strasznie ale dudka jako chociaz tego 3-go mógł wziac, tak samo franka i klosa...
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 13:42:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wlodi
No mógł ale wiedział ze ta decyzja będzie ciężko. W końcu jak nie uda sie nam nawet wyjść z grupy to będzie pod dużymi słowami krytyki. Cool Dudek mógłby jechać za Tomasza Kuszczaka

P.S. Jazoon - fajne to zdjęcie PfftPfft
 
http://telegram.revo.la
JazOOn
zdjęcie Pawlosto Satanisto Selekcjonerto Grin
 
marpar
nie no przecież Kłos jest tragiczny....może i był podstawowym graczem kadry ale jego gra to jest poprostu porażka. co do franka to na pewno nie jest w formie ale od brozka raczej jest lepszy <lol> Dudek hmmm troche mi go szkoda..moze by nie pograł ale należy mu sie to....myśle ze Janas nie jest taki głupi i ma swoje plany. Zdjął też presje z boruca bo koles sie nie musi martwić o rywalizacje w bramce a młodzi kuszczak i fabiński nie będa protestowali bo są zadowoleni z samego powołania do kadry Smile Nie sądze, iz by nasze szanse wiele sie zmieniły...pozyjemy zobaczymy Smile
pzdr.
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Pawson91
Frankowski jest nie w formie przeciez on z zurawskim i krzynowkiem sami y wyszli z grupy ludzie to co on zrobil pochwalam i nie ale gadanie ze Ci mlodzi cos zrobia to ja poprostu w to nie wierze na MS to powinni jechac na rezerwe a nie do pierwszego skladu przeciez oni nie czuja tych emocji on ostanie pilke i nie bedzie wiedzial co z nia zrobic...

Przegramy 3 mecze wrocimy do domu i za rowne 2 tygodnie Janas spadnie z krzesla treneskiego a przez cale dwa tygodnie bedzie gadania i plakania co on zrobil...

www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
JazOOn
także pozostaje czekać...po prostu pomijając kłosa, nasz atak i bramka mają pomniejszone fundusze Grin
 
marpar
trzeba wierzyć w polaków Grin, zobaczymy co pokazą następne mecze towarzyskie Smile)
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
JazOOn
zresztą do mnie wyjaśnienia janasa dotyczące naszej bramki jakos nie trafiaja

co to za gadka że jak Pojedzie Dudek to Boruc sie skoncentruje na rywalizacji z nim! na milosc boska, sa przypadki ze bramkarz dostaje czerwona kartke albo nie ma po prostu forum i mamy drugiego ZNAKOMITEGO zastepce...

albo załóżmy że I meczu grupowym wychodzi jako I bramkarz ale mu nie idzie, nie ma formy - to na II mecz mamy kogo postawić......
 
marpar
teraz juz nie ma co gdybać Sad mamy taki skład jaki mamy i trzeba im zyczyć powodzenia Smile
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
JazOOn
marpar napisał/a:
teraz juz nie ma co gdybać Sad mamy taki skład jaki mamy i trzeba im zyczyć powodzenia Smile


Gdybanie to się zacznie jak oni po 3tygodniach do domu wrócą...obym sie mylił
 
marpar
przynajmniej nie mam takiego szumu jak podczas kadry engela.
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
JazOOn
marpar napisał/a:
przynajmniej nie mam takiego szumu jak podczas kadry engela.

no i nie biorą Edyty Smile
 
marpar
JazOOn napisał/a:

no i nie biorą Edyty Smile


niestety Polska poniosła tą niepowetowaną strate, która przewyzsza rangą brak franka i dudka Grin
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
JazOOn
marpar napisał/a:
JazOOn napisał/a:

no i nie biorą Edyty Smile


niestety Polska poniosła tą niepowetowaną strate, która przewyzsza rangą brak franka i dudka Grin


jaką jest niewykonanie przez edyte hymnu po reformie...- po reformie bo 4 razy wolniej...
a koreance mysleli wtedy że to był ich Grin
 
marpar
Warto dodać, że listkiewicz funduje Frankowi, Rząsie,Kłosowi i Dudkowi, specjalne VIPOWSKIE bilety na mecze mistrzostw świata...Ładnie z ich strony....buhaha
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
JazOOn
marpar napisał/a:
Warto dodać, że listkiewicz funduje Frankowi, Rząsie,Kłosowi i Dudkowi, specjalne VIPOWSKIE bilety na mecze mistrzostw świata...Ładnie z ich strony....buhaha


tak powiedział, że jak będzie potrzeba to zabierze jakimś innym działaczom, byleby ta trójca pojechała
 
soldier175
Myślę że Janasowi prostata weszła do mózgu.
Nie ma co dobił przy tym K. Górskiego....
 
Pieka
Oooleeeeeeeee, oleeeeee, ooooleeeeeeeee, nie damy sie, nie damy sie!!
Czyzby? Grin

http://wsad.info/...

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Shaolin
"Co się stało, co się stało
coś nade mną przeleciało.
Rozbolała mnie dziś głowa
ktoś mnie kur*a przelobował
kto tak piękne bramki puszcza?
Oczywiście...
Tomasz Kuszczak"

Autorstwa Corvvina z PiO.

:-)
working
 
sonar
janas nie widze na mundialu Wink
www - moje portfolio
mw_artysta.png
 
slawomirpacyk.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl