ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Darmowy hosting (free hosting)
SebaZ
aaaaa sorki. Źle przeczytałem
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 17:39:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
port
as napisał:
http://www.strefa... - płatne 122zł/rok (miesiąc nie kurzysz cygaret) i masz serwerek jak lala i na zrowiu oszczędność.


a nielepiej (?) Pfft :
http://www.webd.pl/

3,99 zł /za miesciąć (1 dzień bez browara i juz masz na miesiąc serwerek)
39,90 zł/za rok (10 dni bez browara i juz masz na rok serwerek)

miejsce na strone: 50 MB
dozwolony transfer : 2 GB
ilość kont email - 1
ilość baz danych - 1
ilość kont ftp - 1
ilość podpiętych domen - 1
ilość aliasów emial - 5


Mój qmpel posiadał konto na tym serwerku i był zadowolony!
Zrezygnował ponieważ nie miał czasu na aktualizację.

PS: rok na http://www.strefa...= 3lata na http://www.webd.pl/
Edytowane przez port dnia 07.02.2005 17:01:16
 
alcapon
A ja mam na www.5gigs.com. Żadnych banerów czy reklam i za friko. Ja nie nażekam.Cool
 
www.alcapone.5gigs.com
mac1eq
A co sądzicie o host.sk?
 
JazOOn
ze swojego doświadczenia wiem ze na serwerze freecoolsite.com php fusion i v5 i v6 i v6 Ep instaluje sie i chodzi bez problemów . serwer jest totalnie darmowy - ma tylko reklame u góry strony
 
Ravczy
Jak by ktoś chciał miejsce na moim serwerku to zapraszam : http://qmpel.epun... Oferuję przestrzeń dyskową wg. potrzeb, brak limitu transferu, konto e-mail oraz baze danych i ftp.

Pytania kierujcie na

jezeli chcesz cos lepszego to mam komercyjny serwerek - 150 mb/3000mb trnasferu za 30 zl na rok lub 15 zl na pol roku.
 
Pieka
mac1eq napisał/a:
A co sądzicie o host.sk?



Zapomnij, ze w ogole widziales ta nazwe!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Shaolin
Kumpel ma stronę na host.sk i nie narzeka... Chociaż z drugiej strony nie używa prawie wogóle powera, który oferuje PHP-Fusion (korzysta tylko z download i artykułów), więc może jeszcze nie odkrył zablokowanych funkcji Grin.
working
 
Pieka
Shaolin napisał/a:
Kumpel ma stronę na host.sk i nie narzeka... Chociaż z drugiej strony nie używa prawie wogóle powera, który oferuje PHP-Fusion (korzysta tylko z download i artykułów), więc może jeszcze nie odkrył zablokowanych funkcji Grin.



Nie, nie o to chodzi, ze ma cos poblokowane.
Jestem w internecie juz dosyc dlugo, ale mialem spora przerwe na WWW i bylem na WAP (ryczalt Era).
W tym czasie interesowalem sie wieloma zagadnieniami tej czesci internetu Smile
Bylo w tym czasie kilka stron wlasnie na HOST.SK, ktore w zwiazku z tym mialy co jakis czas spore problemy, tym bardziej jak sie rozrastaly i coraz bardziej obciazaly ten serwer.
Momentami dochodzilo do tego, ze po prostu tak zwalnial, ze nawet tak lekkie strony jak WAP'owe nie chcialy chodzic Sad
Pamietam takze, ze admini tego serwera po prostu odcinali serwis, ktory generowal wiekszy ruch Angry
Reasumujac: mam co najmniej zle wspomnienia zwiazane z tym hostingiem...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Musli
free.forall.pl
Pojemnosc konta: 20MB
Obsluga PHP 4.4.0 wraz w wieloma modulami
WebFTP
PhpMyAdmin
Jedna baza MySQL bez limitu pojemnosci (nie wliczana w objetosc konta)
Brak limitu transferu
 
Pieka
Musli napisał/a:
free.forall.pl
Pojemnosc konta: 20MB
Obsluga PHP 4.4.0 wraz w wieloma modulami
WebFTP
PhpMyAdmin
Jedna baza MySQL bez limitu pojemnosci (nie wliczana w objetosc konta)
Brak limitu transferu



Taaa, gaa.pl... Jakby to powiedzial JazOOn: miodzio Wink
Polowa instalacji napotyka na przeszkody, potem nie jest lepiej.
Nawet z wlasna baza MySQL maja problemy.
Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (111) in /srv/www/htdocs/web21/html/account/index.html on line 7

Warning: mysql_select_dŹle): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (111) in /srv/www/htdocs/web21/html/account/index.html on line 8

Warning: mysql_select_dŹle): A link to the server could not be established in /srv/www/htdocs/web21/html/account/index.html on line 8

Nie, zdecydowanie nie polecam.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Shaolin
Przez większą część dnia konta na gaa.pl są niedostępne. Przynajmniej prawie zawsze, kiedy chcę na jakieś wejść... Wink.
working
 
szer
niedługo gaa się zmieni Wink Już przenoszą konta na nowy klaster i go konfigurują. Dlatego nic nie działa. Do końca tygodnia ma wszystko byćOK. Po poprawkach chcą nawet dać 30MB na konto Wink TO się opłaca
 
Shaolin
Eee tam... Ja mam stabilny i szybki serwer, 200 mb/2,5 GB transferu za 5 zł miesięcznie*. TO się opłaca :D.

* czyt. livenet.pl :).
Edytowane przez Shaolin dnia 31.08.2005 11:55:28
working
 
JazOOn
My z Pieką mamy wspólny serwer Smile na Netlooku - opcja maksymalna + troszkę miejsca na dysku dodatkowo Smile 175zł/rocznie /2 Smile i naprawde niezawodny
 
crasch
Shaolin napisał/a:
Eee tam... Ja mam stabilny i szybki serwer, 200 mb/2,5 GB transferu za 5 zł miesięcznie*. TO się opłaca Grin.

* czyt. livenet.pl Smile.


Eee tam Livenet, potęgą jest Netlook! On po prostu rządzi Smile. Troszke już z niego korzystam i nigdy nie miałem problemu z czym kolwiek Grin. Szczególy pod tym adresem:

:: Netlook Serwery

Ja używam opcji start i w zupełności mi wystarcza Smile.

Polecam gorąco!


pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
i wcale niepiszemy tego dlatego, bo Netlook jest sponsorem serwisuSmile
netlook oferuje naprawde stabilny serwer - jeszcze nigdy nie miałem padnięcia serwisu...czyli 100% czasu (oni gwarantują 99,5% wykupionego czasu) ale i tak w praktyce jest 100 Grin
 
mac1eq
A słyszał ktoś o http://new.pipni....ramy.phtml Widzę, że mają bardzo ciekawe parametry darmowego hostingu!

Obsługa skryptów i servletów PHP, ASP, JSP Nieograniczone bazy danych MySQL, PostgreSQL i FireBird
Nieograniczona liczba kont e-mail, aiasów, przekierowań i koszów Dostęp przez HTTPS, przekierowanie na inną domenę
Dostęp przez FTP/s, WebFTP, WebDAV i Subversion Kontrola antywirusowa wiadomości i SpamAssassin
Administracja kont e-mail účtů przez stronę web Graficzna statystyka dostepu i transferu
Dostęp do poczty przez POP3/s, IMAP/s a WebMail Autoodpowiedźm nieograiczona liczba poddomen
Prowadzenie DNS, włącznie z administracją DNS Zahasłowanu dostępu do katalogów, blokowanie IP
Obsługa WAP, cronu, własne limity i quota Zmiana stron błędów: 401, 403, 404, 406 a 500

Miejsce 500 MB
Miesięcznyh transfer 5 GB


Zastanawiam się czy na wersji free też można postawić php-fusion (mysql, php...). Co o tym sądzicie? Znacie jakieś strony hostingowane przez tą firmę?
 
Pieka
Moze przetestujesz? Przeciez jest za free Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
no wlasnie i moglbys dac znac jak to dziala i jakby bylo ok to bysmy dorzucili go do listy serwerow dzialajacych z php fusion Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl