ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
zchackowani mi najnowsze php-fusion co robić?
neon88
Tak jak w temacie. co mam robić? na dodatek zrobiła to grupa "smerfów" (polska grupa hackerów)
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 01:49:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
neon88 napisał/a:
Tak jak w temacie. co mam robić? na dodatek zrobiła to grupa "smerfów" (polska grupa hackerów)



Przeczytac najnowszego newsa.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
neon88
Zrobiłem to co było w tym newsie i i tak mi ją zniszczyli. widać php-fusion jest jeszcze zbyt dziurawy
 
Pieka
neon88 napisał/a:
Zrobiłem to co było w tym newsie i i tak mi ją zniszczyli. widać php-fusion jest jeszcze zbyt dziurawy



Nie draznij mnie!!
To zdecydowanie TWOJA wina Angry
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
On tego posta napisal zanim pojawil sie ten news Wink
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
On tego posta napisal zanim pojawil sie ten news Wink


Dlatego poradzielm mu przeczytanie newsa, prawda?
Odpowiedz napisal zdecydowanie po.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JakubG
Hehehehe ale sie usmialemGrin Istnieje wogole taka grupa hackerska Smerfy?? Nie sadze;p I rozumiem Cie Pieka ze sie zdenerwowales. Pzdr Wink
Dawniej znany jako Gucio.
 
www.gameshouse.info
neon88
Nie wierzycie? prosze bardzo:

http://artur.pl/m...

4 pozycja od góry

a to screen z mojej strony (byłej) members.lycos.co.uk/mario2788/schowek001.jpg

teraz wierzycie?
a po drugie zalożyłem nową strone i robiłem to co w tym newsie i to mnie nie zabezpieczyło przed nimi drógą stronę też zniszczyli.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Czy to jest Twój własny serwer(maszyna) linuxowy. Bo włam wcale nie musiał nastąpić przez fusion.
Strona otwiera się jako html-więc-chyba podmieniono także pliki? przez upload fusion, czy konto ftp?
Dziwią mnie jednak metatagi w żródle, wyglądają tak jakbyś sam je napisał?
DOPISANE po RE SebaZ
SebaZ masz rację z uploadem- i więcej w tej lokalizacji nie ma wogóle plików fusion.
Usunięto? Jak?
Edytowane przez wlodekp dnia 23.07.2006 10:14:47
 
wlodekp.europa.pl
SebaZ
przez upload fusion'a nei da się podmienic plików Smile zwłaszcza jesli maja nadane chmody inne od 777
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
Nie ma znaczenia co tu napiszemy, bo kolega i tak bedzie twierdzil, ze wine za ten stan rzeczy ponosi CMS, ktorego uzyl, a nie jego wlasna ignorancja i wiara w niezawodnosc swoich poczynan.
Powiem tak: Fusion jest celem atakow wielu grup hackerskich, i to zdecydowanie bardziej rozwinietych, ktore swoje dokonania prezentuja m.in. autorowi.
Prosze przesledzic newsy na Glownym Supporcie, a nastepnie przemyslec to i owo.
Mozna takze zglosic ten fakt samemu autorowi (Digitanium), tym bardziej, ze z tego co widze kolega powinien doskonale znac angielski, skoro zajmuje sie w/w zagadnieniami.

Przy tym wszystkim, co napisalem nie twierdze, ze PHP-Fusion jest bez wad!
Nic nie jest idealne i wszedzie da sie wlamac.
Jednak w wiekszosci wine za to ponosza uzytkownicy, a nie sam system.
Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2006 10:19:17
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
neon88
Nie twierdze że php-fusion jest aż tak strasznie dziurawy ale troche dziur ma jak każdy inny cms. Ja miałem strone na yoyo.pl . nie wiem jak oni to zrobili i nie winie samego php-fusion bo napewno i ja mam w tym jakiś udział. Hackerzy mogli włamać się na serwer ale musieli też to zrbić na konto admina sami zobaczcie jak wyglądała strona

http://members.ly...wek001.jpg

robiłem upgrade ale on nie bardzo pomógł. z php-fusion nie zrezygnuję bo jest to bardzo przyjemny w obsłydze cms. może tym razem zrobie inaczej zamiast instalować najnowszego to jest chyba 6.01.xx to zainstaluje 6.00.306 + wszystkie poprawki moze wtedy to coś da.

A co do Ciebie Pieka to sie tak nie denerwuj każdy może wyrażać swoją opinię a myślisz że ty co byś robił jak by np tą strone Ci zniszczyli co? Weź wszystko na spokój ja już odetchnąłem i zaczynam wszystko od nowa.
 
neon88
A i mam jeszcze jedno małe pytanie:
Czy z eXtreme-fusion będą działały poprawki i mody do zwykłego php-fusion?
 
Grzes
Nie. W tej chwili pracujemy (kończymy prace) nad nowym ep. Będzie on oparty o najnowszego fusionka.

Jeśli w tej chwili potrafisz się obejść bez nowej galerii, antyflooda i nie korzystasz z IE to mogę powiedzieć, że ep jest praktycznie bezpieczny jak najnowszy fusionek Wink

W tej chwili jedyna niezałatana dziura to ta związana z IE.

Wracając do aktualizacji.... za każdym razem jak Digitanium coś skombinuje udostępniamy przygotowane łatki dla ep Smile

Teraz mody... o podmianie plików niestety ale musisz zapomnieć. Owszem wyjątki się znajdą ale po drobnych zmianach każdy mod da się wrzucić na ep.
Na szczęście wszsytkie infusiony działają bez problemu a przynajmniej nie spotkałem się z takim, który by nie działał.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Pieka
neon88 napisał/a:
A i mam jeszcze jedno małe pytanie:
Czy z eXtreme-fusion będą działały poprawki i mody do zwykłego php-fusion?



No, i zobacz co robisz?!!
Zamiast edytowac piszesz posta pod postem...

Najnowszy PHP-Fusion jest zabezpieczony, ale wersja o ktorej piszesz jest dokladnie taka, jak pisales wczesniej.

v6.01.3 posiada wszystkie mozliwe poprawki i zabezpieczenia!!

EP? Przeciez on jest oparty na v6.00.301 .
Dopiero upgrade i wprowadzenie latek pozwala na jako takie zabezpieczenie, ale nadal bedzie to max. 307.

Jesli mialbym zmieniac oryginalnego Fusiona, to tylko na MF (mFusion), czyli modyfikacje Wooyi.


P.S. Widze wypowiedz Grzesia, wiec masz teraz pelny obraz.
Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2006 11:46:03
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
neon88
nie jestem przyzwyczajony to funkcji edytuj wieć sorki za to. a co do ep to na stronie mam galerie a ja nie kożystam z IE tylko z mozilli. więc poczekam na nowego EP mam nadzieje że szybko sie ukaże.


To radze sie przyzwyczajac, bo nastepnym razem bedzie ban!
Wiem, ze regulaminy sa po to, by je lamac, ale my by dawac za to "nagrody"../Pieka

Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2006 13:01:26
 
Pieka
neon88 napisał/a:
nie jestem przyzwyczajony to funkcji edytuj wieć sorki za to. a co do ep to na stronie mam galerie a ja nie kożystam z IE tylko z mozilli...



Jesli tylko Ty jestes adminem, to OK Wink
Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2006 13:03:28
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
zamiast instalować najnowszego to jest chyba 6.01.xx to zainstaluje 6.00.306 + wszystkie poprawki moze wtedy to coś da.

LOL. To da dokladnie odwrotny rezultat.

A co do Ciebie Pieka to sie tak nie denerwuj każdy może wyrażać swoją opinię a myślisz że ty co byś robił jak by np tą strone Ci zniszczyli co? Weź wszystko na spokój ja już odetchnąłem i zaczynam wszystko od nowa.

Stawiam szesciopak ze Pieka (czy tam jakis glowniejszy admin) robi kopie calego serwisu bardzo regularnie. Nikt nie jest az takim samobojca by nie miec backup'u tak duzego serwisu.
 
http://www.bbproject.net
szer
Ja się założe że nie robią bo zapewne w ramach hostingu jest takie coś. Codzienny backup plików i bazy danych. Co do ~neon'a88 to nie musisz sięTy aż tak 'wyżywać' bo Ci strone popsuli. Ile pracujesz na Fusionie? Tydzień? dwa? miesiąc? No właśnie. My pracujemy dużo dłużej. Ja chyba od wersji 5. Ale na 4 też zasiadałem. Owszem były dziury i pełno łątek ale uświadomo sobie to że PHP-Fusion jest chyba jednym z najbezpieczniejszych systemów. Jak nie wierzysz to przejdź na jPortal. Nie odpowiada Ci fusion(tak odebrałem Twoje słowa). Mówisz że jest dziurawy. To po co go używasz. Pozatym @Pieka miał racje. Czytaj newsy i śledź to co się dzieje z fusionem. Wydawane są poprawki i dodatki.

I jeszcze jedno. Sam doświadczyłem całkowitego zniszczenia strony przez jakiegoś de....struktora. Nie obwiniałem za to fusiona tylko siebie. Może miałeś zbyt łatwe hasło typu '123123'? Myśl czasem jakie zabezpieczenia sam dajesz. Hasło się liczy. Na marginesie to powiem Ci ze nie musieli sięwłamać przez dziury w fusionie. Są też inne sposoby na to!
 
Pieka
m_i_n napisał/a:
A co do Ciebie Pieka to sie tak nie denerwuj każdy może wyrażać swoją opinię a myślisz że ty co byś robił jak by np tą strone Ci zniszczyli co? Weź wszystko na spokój ja już odetchnąłem i zaczynam wszystko od nowa.

Stawiam szesciopak ze Pieka (czy tam jakis glowniejszy admin) robi kopie calego serwisu bardzo regularnie. Nikt nie jest az takim samobojca by nie miec backup'u tak duzego serwisu.



No, to wygrales szesciopak Grin

@szer tez ma racje, ze hosting obowiazkowo robi codzienny backup konta.
Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2006 14:08:53
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl