ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Obrona przed hackiem
Master of Flames
Dziś rano mój qmpel został shackowany przez gościa o nicku "Terror Team", nie naruszył mu strony jednak włamał się i napisał news'a : "Hacked By Terror Team", jego hasło nie zostało naruszone, co znaczy że ktoś musiał je jakos odszyfrować. Używa on Php-Fusion 6.00.305
Ten sam gość zarejestrował się na mojej stronie i obawiam się ataku z jego strony więc chciałbym dowiedzieć się jak zapobiec hackowi. Ja używam Php-Fusion 6.01.3 więc ewentulanie prosiłbym o programy do mojej wersji.


Z góry thx Smile
Edytowane przez Master of Flames dnia 24.07.2006 00:41:28
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 00:32:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
O zabezpieczaniu strony było wiele tematów wystarczy tylko poszukać, ale napisze parę rad:

- zainstaluj najnowsze krytyczne poprawki
- używaj skomplikowanych haseł
- nie używaj tych samych haseł na innych stronach
 
http://www.mortek.pl
SebaZ
rt jestes bezpieczny Smile a koledze poradx ze jesli sa dostepne aktualizacje to nalezy je wykonywać, bo to jego wina że ktoś mu się włamał. I nikt nie poznał jego haeł a wykradł cisteczka z hashem, potem wystarczyło sie zalogować i zmienić kilka rzeczy w cistaeczku żeby byc juz adminem. Wiem bo tak sie włamałem na php-fusion-mods ostatnio Smile
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
wilczek
na ftp jest jeden plik odpowiedziany za hasło super admina a złamanie hasło jest podoba łatwe. Wink
 
BaKa_pl
Bardzo łatwe, podobno mozna wejśc na każdą strone php-fusion!! Dlaczego oni tego nie zabezpieczyli????Shock
--==>PORADNIK DO GRY MUONLINE<==--
www.punmu.pl


Aktualnie nie działa Sad
 
www.punmu.h4e.pl
szer
wilczek napisał/a:
na ftp jest jeden plik odpowiedziany za hasło super admina a złamanie hasło jest podoba łatwe. Wink


Że co? Ty żartujesz prawda? Pisząc to nie znasz się wogóle na CMSach opartych o bazy MySql! żadnego pliku z hasłem super admina nie ma na ftp. Jedyny plik z jakimkolwiek hasłem to config.php dzięki któremu łączysz się z bazą. Ale jeśli on ma odpowiedni chmod to nikt nie odczyta! Wszystko inne zapisywane jest w bazie
 
jantom
@wilczek: o którym pliku mówisz? config.php? Jeśli nie zmieniłeś chmodów, to tak, bardzo łatwo jest z niego wyciągnąć dane. A wszystkie hasła są zapisywane w bazie danych. I ich złamanie nie jest aż tak łatwe, jak Ci się pewnie wydaje.
 
http://jantom.info
Pieka
wilczek napisał/a:
na ftp jest jeden plik odpowiedziany za hasło super admina a złamanie hasło jest podoba łatwe. Wink


Ladnie Was podpuscil Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
lol, podobno łatwe, chyba tak jak ty jestes łatwy dla dziewczyn jak od Ciebie kasę wyciągają na imprezie Pfft bo na "przyjemności" jestes pewnie za mały <lol>

To prosze bardzo, moge Ci podac hash mojego hasła i oczywiście zalogujesz się na moje konto (żaden wyczyn, o czym bys wiedział czytajac ze zrozumieniuem wczesniejsza moją wypowiedź Smile ) ale mojego hasła w zyciu nie poznasz

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
m_i_n
SebaZ -> a czytales ksiazke cyfrowa twierdza Pfft Pfft hehe...

A tak na powaznie, to jak wy chcecie dostac zawartosc configa? jak sie go wywola (pomine juz kwestie praw) to i tak nic sie nie dsotanie bo to php ktory w efekcie nie generuje zadnych danych dla przegladarki.
 
http://www.bbproject.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl