ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Infusion] Artykuły z danej kategorii w panelu v0,5
SebaZ
Zrobiłem infusion panel który pokazuje wszystkie artykuły z danej kategorii. Potrzebowałem tego na mojej stronie www.s55.fks.pl to te panele po lewej stronie

Ponieważ jest to wersja v0,5 więc nie posiada jeszcze panelu administracyjnego :/ ale pracuję nad tym :)

Jedyne co musicie zrobić to w pliku art_panel.php zmienić tytuł panelu:

openside("name of panel");

oraz podać ID(numer) kategorii artykułów które chcemy pokazać:

$result = dbquery("SELECT * FROM ".$fusion_prefix."articles WHERE article_cat="1" ORDER BY article_name");

I to wszystko. Jeśli będą jakies problemy to proszę pytać.
SebaZ dodał/a następującą plik:
art_panel[46].rar [932Bajtów / 498 Pobrane]

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 22:25:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
napiszcie co o tym sądzicie.....

Czy warto nad pracować i ulepszać??
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
SebaZ
w wyniku zabawy z kodem i zmiany koncepcji polepszyłem wygląd estetyczny tego panelu. Całość została umieszczona w tabelkę co możecie zobaczyć na mojej stronie. Został także dodany obrazek zamiast który możecie zmienic na inny bądź na tekst jako inne wyounktowanie.

Oto nowy kod. Oczywiście zmian dokonujemy w tych samych miejscach co wcześniej - podajemy numer kategorii oraz tytuł nowgo panelu

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez SebaZ dnia 07.04.2005 20:05:52
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
erdei
U mnie to jest tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



http://erdeipeter.tk

CODE Psze Pana!/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 20.09.2005 21:01:55
 
http://erdei.aplus.pl
SebaZ
no i co z tego że u Ciebie jest tak??

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zszywak
Jak to: i co z tego??? nasz kolega erdei doszedł do takiego samego efektu inną drogą, i inni uzytkownicy mogą korzystać zarówno z Twojego sposobu jak i sposobu erdei'a. A wszystko to jest godne pochwały, bo - jak sam wiesz SebaZ - idąc róznymi ścieżkami można uzyskać ten sam efekt.Smile
 
http://z-themes.pl
SebaZ
@Zszywak nic bym nie pisał, gdybym widział w tym jakies różnice.
To jest skrócona (okrojona) wersja tego co dałem wyżej.
- Jest brak w tym informacji o nowym artykule.
- Przedewszystkim brak jest zastosowania styli co spowoduje złe wyswietlanie. Np w skórze LUNA dając to w panel tekst zleje się z tłem. Wiem to na przykładzie, bo na początku robienia tego panelu tak miałem

Ja nie neguję prób tworzenia czegoś własnego. Jak najbardziej popieram.
Tylko niech to bedzie własne, bo to wygląda na to że takim nie jest. Prawdopodobnie jest wzięte z niemieckiego lub litewskiego supportu, bo nie wiem co to "cikkek röviden" znaczy i po jakiemu to jest.

Z mojej strony to wygląda jak podpisanie sie pod panelem który ktoś, gdzies tam zrobił.
Ludzie szanujmy prawa autorskie
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
erdei
no ja wiem czy masz rację, to jest tylko mod(ifikacja) jesli dobrze rozumiem etimologię tego słowa GrinD
zwłaszcza ze ja dotychczas niegdy nie pisałem nic w sql Smile)
ale niech ci będzie, musze podglądać twój script ...

aha: inna strona świata Smile szukaj dalej :- )))))))))))))))

a zresztą: wygląd podpatrzyłem na portału z wiadomościami, a spróbowałem zrobić :::


 
http://erdei.aplus.pl
SebaZ
mniejsza o to skąd to jest. Ważne jest że podpisałeś się pod czymś co nie jest Twoje


etymologia a nie etimologia
Edytowane przez SebaZ dnia 08.04.2005 21:47:07
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zszywak
czy byśmy znowu SebaZ wracali do tego samego??? czy może mam koledze erdei pokazać post z moja modyfikacją artów z danej kategorii oraz całe zamieszanie w związku z tym postem??? jesli erdei zainteresuje to Ciebie, poszukaj w wyszukiwarce o artach z danej kategorii.... to sie trochę pośmiejesz...

Jesli chodzi o tak proste modyfikacje, to kazdy może je robić według własnego uznania. Gdyby erdei skopiował twoja modyfikację, byłoby to widoczne gołym okiem. I potraktuj to SebaZ jako małe ostrzezenie: dokładnie zastanawiaj się zanim coś komus odpowiesz, w wielu przypadkach obrażasz nie tylko nas - adminów i moderatorów, mniejsza o to, ale obrażasz naszych użytkowników, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli z Twojej strony.
 
http://z-themes.pl
SebaZ
1. ja go nie oskarżam że skopiował moje kody, bo watpię żeby tak było.
2. nikogo nie obrażam - podaj mi słowa które tym obrażaniem są
3. do niczego nie wracamy, zaczynamy cos nowego (jesli uwazasz że zwrócenie uwagi o prawa autorskie to coś złego)
4. nie mam zamiaru się z Tobą znowu sprzeczać o coś co z mojego punktu widzenia wygląda tak jak wygląda:
Prawdopodobnie jest wzięte z niemieckiego lub litewskiego supportu, bo nie wiem co to "cikkek röviden" znaczy i po jakiemu to jest.

Z mojej strony to wygląda jak podpisanie sie pod panelem który ktoś, gdzies tam zrobił.


A że nie wiem na pewno dlatego uzyłem trybu przypuszczającego, więc o co te... długie wywody.
Edytowane przez SebaZ dnia 09.04.2005 00:32:12
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zszywak
"cikkek röviden" - to po węgierskuWink - to cały mój komentarz do powyższego postu.Cool
Edytowane przez zszywak dnia 09.04.2005 00:36:31
 
http://z-themes.pl
SebaZ
mniejsza o to po jakiemu... fakt jest faktem i tylko o to mi chodzi.
Rozwijasz temat w złym kierunku. Zarzucasz mi niestworzone rzeczy zamiast popatrzeć na netykietę lub jesli ją znasz to przypomnieć sobie niektóre jej punkty (chodzi mi o szanowanie autora tego czegoś co pokazujemy i prezentujemy)


Proponuje dalej trzymac się tematu bo za bardzo odbiegł od właściwego toru
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zszywak
Grin czekam jak zwykle z niecierpliwością na nastepne Twoje posty. Szczególnie w temacie artów z danej kategorii Wink Zabrałem tu głos tylko i wyłacznie z jednego powodu, i dobrze wiesz co mam na myśli.
Życzę dalszego rozwoju i postepu w pracach nad panelem z artami z danej kategorii, proponuje nawet zarejestrowanie panelu w Urzedzie ds Patentów, wtedy bedziesz mógł byc pewny, że nikt inny więcej nie będzie zajmować się tym tematem.Grin
 
http://z-themes.pl
SebaZ
hehe, dobrze wiesz że nie pisze tu o sobie, a ty jak zawsze silisz się na złosliwość.
Zreszta co ja będe się wysilał - juz napisałem co miałem napisać
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
erdei
Szia SebaZ, én tényleg nem lengyel vagyok, hanem magyar, és legalább is a "cikkek röviden" tőlem származik, a többit pedig a penthause című újságból ollóztam.

Erdei

aha i nie erdeia ale erdeiego GrinD SmileSmileSmileSmile


 
http://erdei.aplus.pl
SebaZ
zrozumiałem tyle, że cos tam madziarzy, władca i cos do mnie GrinGrin
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zszywak
a to moje tłumaczenie specjalnie dla Ciebie:

o wielki władco SebaZ, jesteś nam madziarom jak gwiada na bezkresnym "nocnym niebie", niech dobry los obdarzy Ciebie piękną dziewicą z okładki penthousa, i wybacz mi panie wszystkie moje grzechy!

Podpisano: Erdei

GrinGrinGrin
 
http://z-themes.pl
SebaZ
hehehehehehe, jazdowna rzecz
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
erdei
zszywak napisał(a):
a to moje tłumaczenie specjalnie dla Ciebie:

o wielki władco SebaZ, jesteś nam madziarom jak gwiada na bezkresnym "nocnym niebie", niech dobry los obdarzy Ciebie piękną dziewicą z okładki penthousa, i wybacz mi panie wszystkie moje grzechy!

Podpisano: Erdei

GrinGrinGrin




no własnie, dokładnie
GrinGrinGrin
tylko co do penthousa, to nie dla SebaZ , tylko dla Ciebie
 
http://erdei.aplus.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl