ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Serwis Nirvana.Bulwaria.info
Lala
Zapraszam zainteresowanych do odwiedzenia strony Nirvana
Większość działów póki co nie działa ponieważ strone dopiero wczoraj zamieściłem i jeszcze nie zdążyłem wszystkiego przenieść z wersji wcześniejszej opartej na jPortalu (system ten szczerze odradzam, szkoda że wcześniej nie znałem PHP-Fusion, po prostu niebo a ziemia). Ogólny zarys strony jednak jakotaki jest dlatego prosze fachowców o opinie pozytywne jak i negatywne co do strony. Przy tych drugich prosiłbym o wyrażenie dokładniej co na stronie się nie podoba w celu o ile to możliwe późniejszej poprawy Wink
Edytowane przez Lala dnia 08.08.2006 13:32:32
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 16:44:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Wooya
No nie powiem. Ciekawie wyglada, ciekawa zawartosc i skorka "swojska" Cool Niech zgadne? Skorka na podstawie Grunge? Pfft
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
marpar
No nieźle to wygląda Grin Teraz czekam aż częśc merytoryczna strony sie rozrośnie bo widać wiele działów jeszcze w budowie a chętnie poczytam ponieważ lubie ten zespół Grin
pzdr!
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Lala
Tak Wooya zgadłeś, skórka była robiona na podstawie Grunge. Zresztą chyba to nie tak ciężko zgadnąć (zamało się starałem żeby to ukryć) Wink Co do części merytorycznej to głównie kwestia przeniesienia z jPortala (wszystkie te działy co są ukryte już kiedyś były) jednak w tym tygodniu wyjeżdżam więc pewnie po przyjeździe to zrobię.
Jeszcze jakieś opinie, uwagi, propozycje?

A tak nawiasem bo się męcze i niemoge dziwnie sobie poradzić mam moduł stats_info_panel zamieszczony po prawej stronie (na domowym serwerze wszystko było OK jednak gdy przeniosłem na normalny zewnętrzny serwer) nie działa poprawnie (nie wyświetla wszystkich osób aktualnie zalogowanych). Tzn nie chodzi mi o całe statystyki tylko wyświetlanie osób zarejestrowanych online wraz z podstronami na których się znajdują (bo w sumie tylko to mnie interesuje, a osobnego modułu takiego nie widziałem, ciąć go też nie chciałem bo troche zabardzo poplątany jak dla mnie jest). Więc czy mogłem coś skopać w pliku stats_info_panel.php lekko go modyfikując czy to wina tego że jest po prawej stronie chociaż po lewej gdy przeniose jest to samo czy może jeszcze coś innego.
Edytowane przez Lala dnia 07.08.2006 23:20:41
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl