ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Poważny i dziwny problem z logowaniem
pjurek99
Witam. Mam problem:

Założyłem jakiś czas temu dla braci zakonnych http://www.kapucy...szkanie.pl

było ok., dopóki nie zaczęli się rejestrować userzy.

1) Ja jako "SuperAdmin" loguję się i mnie przekierowuje z powrotem na http://www.kapucy...p/news.php
2) Każdy inny user jest przerzucany na http://www.kapucy.../index.php

Gdzie może być problem?
Pozdrawiam

Jurek
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 07.05.2024 15:11:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Moim zdaniem przy robieniu upgrade do wersji 6.01.3 nadpisałeś stary panel użytkownika nowymi plikami. Spróbuj usunąć po ftp ten panel i dopiero wtedy wgraj pliki nowego z instalki 6.01.3. Już kilka razy spotkałem się z podobnym objawem.
Może pomooże?
 
wlodekp.europa.pl
pjurek99
wlodekp napisał/a:
Moim zdaniem przy robieniu upgrade do wersji 6.01.3 nadpisałeś stary panel użytkownika nowymi plikami. Spróbuj usunąć po ftp ten panel i dopiero wtedy wgraj pliki nowego z instalki 6.01.3. Już kilka razy spotkałem się z podobnym objawem.
Może pomooże?


Więc próbowałem i ... nie zadziałało. Sad Pierwotną wersją była 6.00.307. Jako że się dopiero uczyłem robienia takich serwisów opartych na cms - nie domyśliłem się, że nie wystarczy tak ot sobie po prostu wgrać wersję 6.01.2, ale że jest procedura upgrade'u. No i chyba właśnie wtedy się to skopało. Jak to uratować?Czy pomoże instalacja na nowo systemu php-fusion na serwerze z opcją uaktualnienia bazy? To spory problem dla mnie a nie chciałbym odstraszyć userów od serwisu Grin Dzięki za tę cenną informację, która mi dała dużo do myślenia.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Mam za mało danych wsadowych, żeby sensownie wyrokować.
Początkowo-307 teraz widzę na stronie w stopce 6.01.3 Ty wspominasz o instalacji 6.01.2. Najważniejsza różnica w tym przypadku polega na strukturze bazy danych między 307 a pozostałymi dwoma werjami. Upgrade miał zniwelować tę różnicę.
Gdzie w efekcie końcowym postać starej bazy przybiera nową strukturę.
W tej chwili tak naprawdę nie wiem -czym jest Twoja stona? jaką posiada bazę danych faktycznie z jakiej wersji, w jaki sposób ją wgrano do 6.01.2 i później jak doszło do wpisu w stopce 6.01.3 bez logowania?. Na daną chwilę jest to dla mnie pasmo samych niewiadomych-a podjęcie błędnej decyzji-może spowodować utratę danych.
Muszę znać dokładny tok postępowania-a to wymaga szybkiej komunikacji, odpowiedzi i sprawdzania na bieżąco, więc skype wp_365 nadaje się do tego najlepiej. Bo można mówić i sprawdzać. Do 12 na nasłuchu. Później kontakt PW.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl