ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Rezygnacja z PHP-Fusion
gm10041
Witajcie, przykro mi to pisac ale rezygnuje z PHP-Fusion
drugi raz miałem włamanie na forum i namieszane.
Mam wersje PHP-Fusion v6.01.4 - "Full" (ponoć z zabezpieczami)
Fajne jest PHP-Fusion ale mam dosyć.
Zobaczcie sami "Ostatnie aktywne Tematy"Sadwww.lebork.trim.pl
Sad
Edytowane przez gm10041 dnia 24.08.2006 14:37:45
 
www.lebork.trim.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 01:13:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
W dolnym pasku przeglądarki masz wyświetlaną taką oto wiadomość...
ZALOGUJ SIĘ, ROZKRĘCAJ FORUM !!!
... no i ktoś skorzystał z zaproszenia Twojego i... forum Ci rozkręcił
as
 
JazOOn
i mamy cie przeprosić czy przytulić czy jak?
 
gm10041
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chciałem byc miły ale to wasze forum to jedna wielka kicha ma dużo błędów i niedociągnięć. Zastanówcie się troche bo myślałem że jako admini pomożecie a wy macie ubaw. Kwestia czasu i wasze forum też to czeka.
 
www.lebork.trim.pl
proton
To forum istnieje troszkę dłużej niż ta twoja strona i jescze nic takiego nie było. Jak ktoś tylko zaczynał broić na nim to dostawał bana i się uspokajał.

Ale na twojej stronie nie doszło do żadnego włamania chyba. Po prostu user kilka razy się zareejstrował i pododawał pare postów.

ale to wasze forum to jedna wielka kicha ma dużo błędów i niedociągnięć


Autorem forum i całego CMS'a PHP-Fusion jest pan Digitanium i jego ekipa.
 
http://www.mortek.pl
as
Mi to nie grozi... bez obawy. A chcesz się dowiedzieć skąd ta moja pewność ? Obejrzyj sobie swój avek i mój a następnie (szczególną uwagę zwróć na rozmiar czaszki... a musisz wiedzieć, że wtedy mi było lat 5 i od tego czasy znacznie się rozrosłem) zrób porównanie Shock
as
 
JazOOn
gm10041 napisał/a:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chciałem byc miły ale to wasze forum to jedna wielka kicha ma dużo błędów i niedociągnięć. Zastanówcie się troche bo myślałem że jako admini pomożecie a wy macie ubaw. Kwestia czasu i wasze forum też to czeka.


skoro tak uważasz to nie będe cie przekonywał...ubaw nie mamy z samego faktu tylko z twojego posta...jakbyś wyrażał żal że to nasza wina bo myśmy cie na tego cms'a przekonali
 
marpar
Nawet jeśli prawda jest taka, że rzeczywiście to było włamanie i rzeczwiście luka była w forum PHP-Fusion to nie zachowuj się tak... Zawsze może zdarzyć sie jakaś luka...
Nikt nie powiedział, że ten CMS jest idealny...bo przecież zawsze można coś poprawić Smile
A ty zamiast wykazać sie inicjatywą i pomóc w tworzeniu PF czyli dojść do tego co było przyczyną tego zajścia to histeryzujesz ...
Prosze bardzo przerzuć się na jportala to zobaczysz co to jest dziurawy system Smile
A i tak prawda jest taka, że najlepszy cms to taki, który sam napiszesz Smile
pozdro!
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
gm10041
SZKODA SŁÓW NA WASZ TEMAT ( A TERAZ ZAPEWNE DOSTANE BANA)
 
www.lebork.trim.pl
proton
Nie złamałeś regulaminu więc nie mamy na jakiej podstawie dac ci bana.

Zastanawia mnie jedno po co mi ta informacja co dałeś mi na PW Frown
Edytowane przez proton dnia 24.08.2006 15:22:44
 
http://www.mortek.pl
gm10041
Napisał do mnie gość co się włamał i jak to zrobił:
Ja tak naprawdę to włamaniem nazwać niemogę - raczej jakaś dziecinada :) No cóż jeśli jesteś ciekaw to poprostu banalny błąd w php-fusion który jest już opublikowany. Później zapomniałem o twoim portalu i jakoś po jakimś czasie wspomniałem( czarodziejski notes:) )
i postanowiłem sprawdzić PASSWORD i weszłem no cóż w php-fusion jest taka rzecz jak custom_pages.php czy jakoś tak po innemu no i tam już dzięki nabytej wiedzy w php i linux napisałem taką wiadomość. No chyba nie naniosłem dużej rany na Lębork, baza danych przecież została :) wystarczy tylko obnowić co niecoś

Może ktoś to naprawi.
Edytowane przez gm10041 dnia 24.08.2006 17:05:26
 
www.lebork.trim.pl
proton
No i widzisz nie można od razu tak pisać. Przedstawić sytuacje co i jak i wszytsko fajnie. Jeśli robiłeś kopie bazy danych to wystarczy tylko przywrócić wcześniejszy stan.
 
http://www.mortek.pl
Pieka
gm10041 napisał/a:
Chciałem byc miły ale to wasze forum to jedna wielka kicha ma dużo błędów i niedociągnięć. Zastanówcie się troche bo myślałem że jako admini pomożecie a wy macie ubaw. Kwestia czasu i wasze forum też to czeka.


Nie musisz byc mily, skoro to wbrew Twojej naturze.
Wystarczy jak bedziesz solidny, a skoro masz co chwilke wlamy, to wychodzi na to, ze nie jestes.
Co do jakosci i funkcjonalnosci naszego forum, to nikt nigdy nie twierdzil, ze jest najlepsze, wolne od bledow i nie ma sobie rownych.
Nie, nie jest takie i jeszcze dlugo nie bedzie, ale pamietaj, ze jest zintegrowane, a to dla wielu wazniejsze od bajerow.
Powiadasz, ze masz najnowsza wersje i ktos wykorzystuje stare dziury?
Przeciez sam sobie przeczysz, a wlamywacz sam Ci napisal, ze to juz dawno zostalo opublikowane.
Wychodzi na to, ze nie aktualizujesz portalu, tylko podbijasz wersje pozostawiajac calkowicie lub czesciowo stare pliki.

Osobiscie jednak jestem zdania, ze ktos posiada Twoje haslo.
Jak go zdobyl? Zapewne sam mu je dales lub mial mozliwosc zdobycia go.
Korzystanie z IE tez nie jest tu bez znaczenia.

Przykro mi jedynie, ze nas "wykorzystales" i w tak niekulturalny sposob porzucasz, ale to Twoj wybor..
Zycze powodzenia na "nowej drodze zycia".
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pawkow
ja nie wiem co kogo obchodzi, że rezygnujesz z fusiona. gdybyś napisał ZREZYGNUJCIE Z FUSIONA to rozumiem ale, że toobie nie pasuje cośtam to mało kogo obchodzi, bez urazy.
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Wooya
gm10041 napisał/a:
Napisał do mnie gość co się włamał i jak to zrobił:
Ja tak naprawdę to włamaniem nazwać niemogę - raczej jakaś dziecinada Smile No cóż jeśli jesteś ciekaw to poprostu banalny błąd w php-fusion który jest już opublikowany. Później zapomniałem o twoim portalu i jakoś po jakimś czasie wspomniałem( czarodziejski notesSmile )
i postanowiłem sprawdzić PASSWORD i weszłem no cóż w php-fusion jest taka rzecz jak custom_pages.php czy jakoś tak po innemu no i tam już dzięki nabytej wiedzy w php i linux napisałem taką wiadomość. No chyba nie naniosłem dużej rany na Lębork, baza danych przecież została Smile wystarczy tylko obnowić co niecoś

Może ktoś to naprawi.


Kolego! Czy ty czytac umiesz? On kiedys sie do ciebie wlamal wykorzystujac luki w starym fusionie (nie wiem, podejzewam ze z serii 6.00.3xx). Przechwycil twoje haslo i tyle... Czyli: OD TAMTEGO CZASU NIE ZMIENILES HASLA I STAD PONOWNE WLAMANIE! Koniec, kropka, amen..
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
pawkow
Wooya, to było jasno napisane Smile Nie masz co krzyczeć ;] Teraz tylko pozostaje pytanie - jakiego CMS wybierze Smile
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja staram się nie komentować tego typu rzeczy-jednak też włożyłem sporo pracy w sprawdzenie theme kolegi(prośba na PW). W konkluzji wypowiedzi Pieki-wykorzystywanie patrzę na coś takiego:
HTTP/1.1 302 Found
Date: Fri, 25 Aug 2006 05:45:50 GMT
Server: Apache/2.0.54 (Debian GNU/Linux) PHP/5.0.5-2.1tld mod_ssl/2.0.54 OpenSSL/0.9.7e
Location: http://www.miroart.pl/403.htm
Connection: close
Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1

 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl