ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Dla tych co maja problem z intalacja - "Prometheus"
pputrycz
Wiec... kto mial taki problem ??

Warning: main(fusion_themes/Prometheus/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/eraaz.freestarthost.com/install/install.php on line 13

Fatal error: main(): Failed opening required 'fusion_themes/Prometheus/theme.php'

prawie kazdy .. Smile w sumie doszlem do tego ze
zazwyczaj kopiujac pliki na serwer uzywa sie Total Commandera..
prawie kazdy przy kopiowaniu zaznacza .. zmieniaj nazwy na male litery..
jednak KOPIUJAC PHP-FUSION nalezy trgo nie robic! Cool
ponowne przegrywanie nic nie daje.. :/

Recepta:
Odznacz pole "Zmien na małe litery w nazwach plikow" - Total commander i wszystko bedzie wporzadalu Pfft Grin

czyz nie mam racji ?? Pfft heh
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 15:38:05
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
tak masz rację.

jak do tego doszedłeś??? GrinGrinGrin

(nie odpowiadaj bo to pytanie ironiczne Wink i retoryczne)
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
seba22
WoW JEstes prawdziwy Master Smile
<br>
</b> Po takiej odpowiedzi śmiało możesz oczekiwać ze dostaniesz tu status admina ! <b>

<br>
Te tagi to jajca wiem ze tu jest bbcode Smile
Moje konto w społeczności Administratorów:
http://mojserwer....
 
SebaZ
sorki jesli cię uraziłem. To tylko nieszkodliwy żart.

A tak swoja drogą to o co Ci chodzi z tym adminem??ShockShock
A czy ja chcę nim zostać?? Pomagam jak mogę, a wątpię żebym nim został tutaj( no może kiedyś GrinGrinGrin - ale zapytaj AROX'a bo nawet się nie zastanawiałem na tym)
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
seba22
pochzanilo mi sie... mialo byc wypowiedzi GrinDDDDDDDDDDDD

Chcialem sie przylaczyc do twojej odpowiedzi Grin
Moje konto w społeczności Administratorów:
http://mojserwer....
 
pputrycz
eeee... chcialem pomuc....Cool

To nie ja pisalem ze ponowne kopiowanie pomaga....Smile jak tu ktos pisal.. co bylo totalna chała .. Smile
z tego co wiem to nikt o tym tu nie pisal wczesniej... Grin
paps ..heh


 
ziombka
A myślałem że ja jestem lamą Shock
WWW.ZIOMBKA.PRV.PL - proszę o pomoc w rozkręcaniu stronki i forum
 
www.ziombka.prv.pl
marekmlk
Cześć!!

Mam identyczny problem jaki został opisany. Prawda, używam Total Commandera ALE podczas kopiowania mam odznaczoną zamianę dużych liter na małe. Wszystko ładnie się kopiuje, jednak kiedy chce uruchomić instalacje to wyskakuje mi ten błąd.

Z PHP-Fusion dopiero zaczynam więc jestem zielony jak wiosenna trawa.Grin.
Mój serwer to: freefronthost.com, a aders przyszłej stronki to:http://rcportal.f...onthot.com.
Jakby się ktoś pytał tematyka modelarska.

Pozdrawiam
marekmlk
 
http;//radawiecrc.prv.pl
Shaolin
A nie usunełeś przypadkiem katalogu ze skórą Prometheus...?
working
 
marekmlk
Nie, nie, nie...

Aż taki głupi nie jestem. SmileZrsztą jak tylko nagrałem pliki na serwer chciałem uruchomic instalacje. Ale nici z tego ...

Spróbuję jeszcze na innym serwerze, bo ten jest jakis dziwny (nie chodziło na nim poprawnie forum phpBB )Sad

marekmlk
Edytowane przez marekmlk dnia 26.02.2005 12:01:53
 
http;//radawiecrc.prv.pl
marekmlk
Eureka!

Rozwiązałem problem, był tak banalny, że wstyd napisać.Grin
Dziękuję wszystkim za pomoc.
 
http;//radawiecrc.prv.pl
Nevethir
ziombka napisał:
A myślałem że ja jestem lamą Shock



hmm może jestes wybrancem, ale daruj sobie te durne obrażanie, po prostu są ludzie którzy zaczynają zabawę z webmasterstwem, i muszą się gdzieś uczyć...
 
http://pblang.prv.pl
yoshione
ej pomozcie mi !! na lycosie insta;uje i lipa to jest juz moja ostatnia deska ratunku ten lycos bo juz na 5 innych serwerach instalowalem ale na zadnym niechce odpalic jedynie na pierwszym mi sie udalo ale serwer padl i NIeCH mi ktos pomoze przy instalacji moje konto www.members.lycos... zrobilem wszytsko co napisaliscie i nic. Ciekawe czy znadjdzie sie tu jakas dobra dusza by mi pomoc Grin
Edytowane przez yoshione dnia 10.03.2005 17:06:22
 
Jackoi
ja mam ten sam problem i nie moge dojsc :/
marekmlk napisz jak rozwiazales ten problem :/

[12-Mar-2005 23:25:31] PHP Warning: main(fusion_themes/Prometheus/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lara/public_html/install/install.php on line 23
[12-Mar-2005 23:25:31] PHP Warning: main(fusion_themes/Prometheus/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lara/public_html/install/install.php on line 23
[12-Mar-2005 23:25:31] PHP Fatal error: main(): Failed opening required 'fusion_themes/Prometheus/theme.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php'Wink in /home/lara/public_html/install/install.php on line 23
 
SebaZ
a przetłumacz sobie co jest napisane w tym błędzie to się dowiesz Pfft
w install.php zmień nazwę skórki, albo do folderu z Prometheus wgraj zawartość innej, bo ta ma jakiś bład
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Jackoi
zrobiłem tak jak napisałeś a on dalej ten sam bład wyświetla Angry
 
SebaZ
a napewno masz wgraną skórkę na serwer i wszystkie pliki??
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Jackoi
tak, wszystko robilem co bylo napisane, wrzucilem pliki na serwer, ustawilem chmody. Jak nie dzialala tamta to zmienilem w pliku install na inna skorke tez nie dzialalo to podmienialem je. I dalej nie dziala :/
 
SebaZ
błąd wyraźnie pokazuje że na serwerze brak jest plików.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
SebaZ
aha jesli uzywasz TotalCommandera to zmień ustawienia tak jak w pierwszym postcie tego tematu napisał pputrycz.
Najprawdopodobniej TC zmienia wielkości liter - co ma ogromne znaczenie dla Linuksa (serwer) i języka programowania c++ oraz jego pochodnych jaką jest PHP
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl