ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
rss_parser_panel - nie wyświetla linków newsów z innych stron
bogus
Zainstalowałem taka wtyczkę rss_parser_panel wszystko wygląda poprawnie tzn. instalacja - Ok, dodanie kanału rss - OK, utworzenie panelu- OK. ..i tu kończy sie ok... Nie wyświetlaja sie linki newsów z innych stron. Jest tylko nazwa panelu, a sam panel powoduje niepoprawne wyświetlanie strony (wygjąda jakby się nie mógł zamknąć),

Wiem żę dokładnie ta sama wtyczka działa dobrze, na innym serwerze.
Czy ktoś wie co powinno byc włączone w funkcjach php, aby to zadziałało?
Dodam że to PHP Version 5.0.4
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:40:07
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 20:32:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
Możesz dać screen, adres strony, jakaś treść błędu. Napisz coś więcej.
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:40:22
 
http://www.mortek.pl
bogus
Adres strony: http://maksymilia...
ale blok wyłaczyłem, bo jak pisałem, powodował błędne wyświetlanie. Błędu żadnego nie wyświetla. Dodam, że w Administracji wtyczki w podglądzie (View Source File ) - dodanego kanału , generuje się źrodło XML. Niestety nie wyświetla się tylko w bloku bocznym. Ponieważ ta sama wtyczka działa na innym serwerze, to może problem tkwi właśnie w tym. Tylko gdzie i czy napewno.
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:40:43
 
proton
Więc p oco mi adres strony skoro to wylączyłeś, daj screen lub coś w tym stylu, lub podaj treść błędu (jeśli taki jest).
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:40:57
 
http://www.mortek.pl
bogus
...Smile już włączam ten bloczek ...ale błędu nie ma ...sprawdź...
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:41:12
 
bogus
Zainstalowałem tę wtyczkę na koncie umieszczonym na livenet.pl na PHP-Fusion v6.00.307 - wszystko działa pięknie...zatem albo to chodzi o wersję (ale wątpię, bo na Extreme na tym samym serwerze, tez nie chodzi) albo o serwer lub wersje php, a raczej o jakąś funkcję, którą trzeba włączyć/wyłączyć. Tylko jaką?


Pierwsze i ostatnie ostrzezenie! Flood karamy banem../Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:41:26
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Sprawdziłem go na wersjach 307, 6.01.4 też mam panel boczny-bez linków, natomiast, główny środkowy działa poprawnie-i reaguje na wszystkie wprowadzane zmiany z PA. Nigdy nie byłem zainteresowany tym panelem-brak polskich liter(są przy odczycie UTF-8), więc posty na jego temat [url]PHP-Fusion mods[/url] jest-masa, są nie przeczytane, podejrzewam, że byłoby w nich rozwiązanie. Piszesz, że Ci działa gdzie indziej-więc tu też-musi(działająca wersja ma prawdopodobnie zmodyfikowany kod-do wyświetlania-bok) musi być na nowym 100% identyczna jak na livenet.pl. Na Twojej stronie jest błędny kod panelu zegar-kalendarz(error-ścieżki-już lab) I tu kłania się IE-który wyłapuje TEN EWIDENTNY BŁĄD nie sądzę jednak by to miało wpływ na panel boczny, który powinien tylko wyświetlić dane z bazy-Jestem ciekaw, z jaką konkretnie wersją ten panel działał, bo problem chyba w side_panel i numerycznej pozycji.
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:41:41
 
wlodekp.europa.pl
bogus
napewno działała z PN v6.00.307. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem..
działa gdzie indziej-więc tu też-musi(działająca wersja ma prawdopodobnie zmodyfikowany kod-do wyświetlania-bok) musi być na nowym 100% identyczna jak na livenet.pl.

ta wtyczka, która u mnie nie działa, działa właśnie na livenet.pl.
tzn tą samą dokładnie wgrałem u kolegi i wszystko chodzi lux...łącznie z panelami bocznymi. Osoba zajmująca sie kontami na serwerze na którym mam stronę ...twierdzii, że może trzeba coś włączyć/ wyłączyć w ustawieniach php. Sam nie bardzo wie co, dlatego poruszyłem wątek serwera...
wlodekp, a może to sprawa tego kodowania bazy (poruszana na GG)?
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:42:18
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
NAZWA PANELU BOCZNEGO MUSI BYĆ TAKA SAMA JAK WPISANEGO W ADMINISTRACJI RSS FEEDS
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:42:47
 
wlodekp.europa.pl
bogus
..i tak właśnie jest ...to warunek żeby wogóle pojawił się tytuł panelu...
..tak jak pisałem wszystko jest zrobione tak jak powinno a nie działa...
taką sama procedurę przeprowadziłem na stronie (na livenet.pl) i wszystko jest ok.
... dokładnie tą samą wtyczkę wgrałem na konto szkolne, na serw, na którym jest Maksymilian, ale na wersje Extreme.. i zachowuje się identycznie..czyli nie działa blok boczny...

...juz zgłupiałem...Smile
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:43:08
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W ogóle u mnie w testowanych wersjach-panel boczny był cały czas nazywał się Rss Parser-mimo wpisania nazwy rss, dopiero po spełnieniu warunku zgodności nazw pojawiła się jego zawartość i nazwa wpisywana, to mnie zmyliło. Jednak cały czas miałem panel środkowy chodzący prawidłowo-Ty o nim nie wspominasz-Masz, chodzi?.
W php5 wprowadzono rozszerzenie SimpleXML-konfiguracja-enable-simplexml(php.info)
biblioteki php: dla-xml(u mnie)
libxml
dom
SimpleXML( to domyślnie jest)
xml(obsługa libxml2 Version )
Wreszcie mam dzień wolny, jadę na grzyby-więc forum, będę widział ok 12-skype-wtedy, proszę
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:43:37
 
wlodekp.europa.pl
bogus
Jednak cały czas miałem panel środkowy chodzący prawidłowo-Ty o nim nie wspominasz-Masz, chodzi?.

...niestety po przełączeniu na środkowy jest identycznie - nie wyświetlają się newsy i stopka...(stopka nie wyświetlała się też, gdy było w bocznym)
...aaa chyba, że chodziło o link w nawigacji...Smile ....to też nie działał...
Edytowane przez Pieka dnia 19.11.2007 13:43:51
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl